pachuca

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pachuca“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pachuca“.

Paviešinti didžiųjų futbolo klubų žaidėjų atlyginimai

Paviešinti didžiųjų pasaulio futbolo klubų žaidėjų atlyginimai. Juos pateikia portalas footballplayerpro.com. Brangiausias dvejų pastarųjų metų UEFA Čempionų lygos nugalėtojo Madrido „Real“ futbolininkas – Cristiano Ronaldo. 32-ejų portugalas per savaitę uždirba 365 tūkstančių svarų sterlingų. Tokia jo sutartis galioja iki 2021-ųjų.
2018-03-22

„Real“ vargo su Azijos klubu, bet žengė į finalą

Milžiniška žaidimo persvara ir 80 vargo minučių. Taip galima apibūdinti trečiadienį Abu Dabyje vykusį FIFA klubų taurės turnyro pusfinalį. Jame Madrido „Real“ futbolininkai šiaip ne taip nugalėjo šeimininkų „Al Jazira“ – 2:1 (0:1). Kamuolį kontroliavę, progas kūrę ir vieną kampinį po kito kėlę „Real“ futbolininkai pirmajame kėlinyje įvarčio nepelnė. Maža to, 41-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė „Al Jazira“ brazilas Romarinho.
2017-12-14

„Manchester United“ – stipriausias futbolo klubas pasaulyje!

Šiandien Japonijos Jokahamos mieste vykusiame FIFA pasaulio klubų čempionato finale triumfavo Europos atstovas „Manchester United“, kuris atkakliose ir nervingose rungtynėse 1:0 (0:0) palaužė Pietų Amerikos delegatę Kito LDU komandą iš Ekvadoro ir iškovojo stipriausios planetos ekipos titulą. Vienintelį ir pergalingą įvartį „raudoniesiems velniams“ 73 min. pelnė puolėjas Wayne‘as Roonney, kuris pasižymėjo neatremiamu smūgiu į tolimąjį vartų kampą.
2008-12-21

„Manchester United“ – FIFA pasaulio klubų čempionato finale!

Šiandien Japonijos Jokahamos mieste vykusiame FIFA pasaulio klubų čempionato pusfinalyje stipriausia Europos ekipa „Manchester United“ įspūdingose rungtynėse 5:3 (2:0) susitvarkė su Azijos atstove šeimininkų Osakos „Gamba“ vienuolike ir prasibrovė į varžybų finalą. Nugalėtojų gretose dubliu pasižymėjo puolėjas Wayne'as Rooney, o dar po įvartį pridėjo Nemanja Vidičius, Cristiano Ronaldo bei Darrenas Fletcheris.