p. gliebus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „p. gliebus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „p. gliebus“.

„Danske Bank Vilniaus maratone“ 10 kilometrų bėgimą laimėjo P. Gliebus ir L. Asadauskaitė

Vilniaus centre apdovanoti pirmieji „Danske Bank Vilniaus maratono“ nugalėtojai. „Nestlé“ 10 kilometrų distancijoje vyrų bėgime greičiausias buvo favoritu laikytas Petras Gliebus. Jis distanciją įveikė per 32 minutes ir 22 sekundes. Moterų bėgime nepralenkiamai bėgo penkiakovininkė Laura Asadauskaitė, kuri trasą įveikė per 37 minutes ir 55 sekundes. „Bėgau peršalęs, vakar turėjau temperatūros, bet kai lami, savijauta negali būti bloga.