p. bieliūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „p. bieliūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „p. bieliūnas“.

Mini maratoną laimėjo supykęs P. Beliūnas ir antrus metus triumfavusi R. Batulevičiūtė

Didžiausias būrys bėgikų „Danske Bank Vilniaus maratono“ šventėje stojo prie „Rimi“ šeimos bėgimo 4,2 kilometro starto linijos. Iš daugiau nei 5000 bėgimo entuziastų greičiausias buvo Paulius Bieliūnas. Jis distanciją įveikė per 13 minučių ir 17 sekundžių. Antrą vietą vyrų bėgime užėmė Simas Bertašius (13:34), trečias atbėgo Dalius Pavliukovičius (13:35). Mini maratono bėgimą laimėjęs P. Bieliauskas keliomis valandomis anksčiau iškovojo antrą vietą 10-ies kilometrų bėgime.