oscaras dorley

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „oscaras dorley“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „oscaras dorley“.

„Žalgiris“ laimėjo sostinės regiono derbį ir lieka kovoje dėl aukso

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai nepaleidžia į priekį Marijampolės „Sūduvos“ ir toliau kovoja dėl A lygos čempionų titulo. Antradienio vakarą sostinės regiono derbyje „Žalgiris“ 1:0 palaužė „Trakus“ ir iki minimumo priartėjo prie „Sūduvos“. LFF stadione vykusių rungtynių pradžioje vyravo atsargus futbolas ir nors oponentų aikštės pusėje dažniau lankėsi žalgiriečiai, jų išpuoliai kurį laiką nebuvo grėsmingi.
2017-10-31

„Trakai“ – euforijoje: sukūrėme Lietuvai šventę

„Trakai“ po dramatiškos 210 minučių kovos ir baudinių serijos žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą. Trakų futbolininkai įveikė švedų barjerą. „Sukūrėme Lietuvai šventę“, – mano vyriausiasis „Trakų“ treneris Olegas Vasilenko. Skraidė padebesiais „Trakai“ po Maksimo Maksimovo dublio pirmavo 2:0, bet pačioje pagrindinio rungtynių laiko pabaigoje švedai bendrą rezultatą išlygino. Teko žaisti pratęsimą, mušti 11 metrų baudinius.
2017-07-20

Įspūdingą „Trakų“ žygį pratęsė rusas ir baudinių serija

Varžovai vėl nesulaikė Maksimo Maksimovo, šis mušė dublį. To nepakako. „Trakai“ žaidė pratęsimą, išgyveno 11 metrų baudinių dramą ir žengė į trečiąjį UEFA Europos lygos etapą! Trakų komanda ketvirtadienį Vilniuje įveikė Švedijos „Norrkoping“. „Trakams“ reikėjo įvarčio. Prieš savaitę Švedijoje vykęs pirmasis mačas baigėsi pralaimėjimu 1:2. Lietuvius Vilniuje tenkino pergalė dviem įvarčiais arba 1:0 – dėl svečiuose atlikto tikslaus smūgio. Trakiškiai aktyviai pradėjo rungtynes.
2017-07-20

„Trakus“ nubaudė etatinis skriaudikas, „Atlantą“ – buvęs lyderis

Antradienį uostamiestyje lygiosiomis 1:1 (0:0) sužaidė vieni A lygos favoritų – Klaipėdos „Atlantas“ ir „Trakai“. Šeimininkams įvartį pelnė dažnai trakiškius skriaudžiantis Andejus Paniukovas, svečiams – buvęs „Atlanto“ lyderis Maksimas Maksimovas. Per pirmąsias 17 minučių aikštėje vyravo visiškas štilis. Nei „Atlantas“, nei „Trakai“ nesukūrė nė vienos pavojingos progos.