orinta murnikova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „orinta murnikova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „orinta murnikova“.

Trečioji iš eilės M. Norbuto pergalė lengvaatlečių varžybose Estijoje

Antradienį trečiojo etapo varžybomis Estijoje baigėsi "Aukso lygos" (Kuldliiga) uždarų patalpų žiemos lengvosios atletikos turnyras. Vyrų 800 m bėgime trečią kartą nugalėtoju tapo Mindaugas Norbutas (1 min. 53,76 sek.). Lietuvos bėgikas aplenkė estus Marcusą Pruulį (1:55,22) bei Aarnę Nirką (1:55,25), o distancijos nebaigė Egidijus Švėgžda ir Benas Donėla.
2007-02-21

Įspūdingas A. Skujytės pasirodymas Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybėse

Šeštadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. Pirmąją varžybų dieną įspūdingai penkiakovės varžybose rungtyniavo olimpinė septynkovės vicečempionė kaunietė Austra Skujytė. Ji surinko 4 614 taškų ir, pasiekusi antrą rezultatą pasaulyje šį sezoną, net 337 taškais užėmė antroje vietoje likusią kitą Kauno atstovę Viktoriją Žemaitytę. Bronzą penkiakovėje iškovojo vilnietė Rūta Balčiauskaitė - 3 185 taškai.
2007-02-10

Taline – sėkmingi Lietuvos lengvaatlečių startai

Estijos, Latvijos, Lietuvos bei Rusijos lengvaatlečiai antradienį dalyvavo Taline vykusiose "Kuldliiga" ("Aukso lyga") pirmojo žiemos etapo varžybose.Austra Skujytė, pakartojusi asmeninį rekordą (1,89 m), laimėjo moterų šuolius į aukštį, o 60 m barjeriniame bėgime tenkinosi ketvirtąją vieta (8,74 sek.). Greičiausiai šią distanciją įveikė estė Mirjam Liimask (8,35 sek.).800 m bėgime dvigubą pergalę iškovojo lietuviai - Mindaugas Norbutas finišavo pirmas (1:53,94 sek.