opel kadett

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „opel kadett“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „opel kadett“.

„Opel“ kompaktinių automobilių simbolis – „Kadett C“

Vos prieš savaitę Miuncheno tarptautinėje automobilių parodoje oficialiai pristatytas naujasis elektrinis „Opel Astra Sports Tourer“. Išskirtinio dizaino, kupinas modernių technologijų ir itin praktiškas modelis suteikia daug atsakingo vairavimo malonumo ir kartu įkūnija sėkmingą beveik devynių dešimtmečių „Opel“ patirtį kuriant kompaktinius automobilius. Prieš pasirodant modeliui „Astra“, šiame segmente didelį populiarumą buvo įgijusi „Kadett“ serija.
2023-09-22

Tradicijų neverta laužyti: Ne pirmos jaunystės „Opel“ automobilių savininkai rinksis į susitikimą

Rugsėjo 10-ą dieną įvyksiantis susibūrimas bus skirtas išskirtinai „Opel Retro Lithuania“ bendruomenės nariams bei „Opel“ automobiliams prijaučiantiems automanams.
2022-09-05

5 elektrinės koncepcijos, sukurtos „Opel“ inžinierių

Kiekvienas automobilių gamintojas, kilęs iš Europos, šiuo metu planuoja užkurti sparčią elektra varomų automobilių plėtrą. Kai kurie iš jų jau pademonstravo vieną ar porą pavyzdžių, kurie leidžia suprasti ko iš jų galima tikėtis, tačiau realų, europietiškų elektrinių automobilių potencialą išvysime netolimoje ateityje.  Šiai dienai, daugelio akys yra nukrypusios į „Porsche“, „Audi“, „Renault“ ar „ Peugeot“ – automobilių gamintojus, kurie labai garsiai kalba apie savo tikslą.
2020-04-10

Lietuvos policija „facebook'e“ apmovė sekėjus – patikėjo ne vienas

Ketvirtadienį Lietuvos policija socialinėje erdvėje nutarė pralinksminti savo sekėjus. Socialiniame tinkle „facebook“ Lietuvos policijos puslapyje pasirodė nuotrauka, kurioje pavaizduotas 1936 metų automobilis „Opel Kadett“.  Lietuvos policija savo sekėjų prašė patarimo, ar jiems reikėtų su tokiais automobiliais patruliuoti miestuose.  Čia pat komentatoriai puolė girti Lietuvos policiją už humoro jausmą, o kai kurie net siūlė tokius modelius demonstruoti šventėse.

Sleeperių etalonas – „Opel Kadett“ su keturių varančiųjų ratų pavara

„Alfa Romeo Giulia QV“, „BMW M3“, „Nissan Skyline GT-R“ ar „McLaren 720S“ – automobiliai, kuriuos gatvėje atpažintų kiekvienas automanas. Net ir didžiulio susidomėjimo automobiliams nerodantis vairuotojas pažvelgęs į juos pasakys – taip, tai yra greitos mašinos. Automobilių entuziastai ne visada nori, jog jų vairuojamas ratuotis trauktų visų aplinkinių dėmesį.
2018-05-30

Martynas : „Po 21 metų Opelis atsikraustė į mano garažą“

Domas Juzėnas | jdvisual.lt Paskutiniu metu vis labiau stebiuosi ir džiaugiuosi Lietuvos automanais. Ir ne tik dėl to, kad į dienos šviesą išlenda vis naujų projektų. Vis dažniau džiugina automobiliai, kuriuos pasirenka automanai. Pagaliau atsiranda žmonių, kurie pasiryžta imtis ne tipinių, populiarių modelių modifikavimo, o daro kažką išskirtinio ir rečiau sutinkamo automaniškų projektų pasaulyje.
2017-09-19

„Opel Kadett Rallye“ : „Group S“ grupei paruoštas, tačiau jos nepasiekęs bolidas

Oficialiai, vokiškų automobilių gamintoja „Opel“, legendinėje „Group B“ ralio grupėje nedalyvavo. Tačiau tai nereiškia, jog šios markės inžinieriai apie tai nesvajojo. 1985 metų pabaigoje, „Opel“ vadovybė subūrė mažą grupelę inžinierių ir liepė jiems sukurti „Group B“ reikalavimus atitinkantį bolidą.  Automobilio kūrimo darbai sustojo jiems net neprasidėjus.
2016-02-15

Senolis blizgančiais šarvais - „Opel Kadett"

Nuo pat „Automanas.lt" įkūrimo pradžios, siekėme suburti automobilių entuziastus Lietuvoje po vienu sparnu. Nesvarbu kokį automobilį vairuojate ar kokią markę dievinate, svarbiausia, jog mylite automobilius. Panaši idėja yra ir su „LIKE" klubu į kurį priimam ypatingi ir kažkuo išsiskiriantys automobiliai. Galime tik pasidžiaugti, jog antrąjį pavasario mėnesį į „LIKE" klubą galime priimti neįtikėtinai mylimą „Opel Kadett" sedaną.
2013-04-02

Skaudžiausios avarijos Lietuvos ralio istorijoje

Šeštadienį, sausio 26-ąją, Utenos regiono apylinkėse rinksis Lietuvos ir užsienio šalių lenktynininkai bei žiūrovai. Čia vienas iš didžiausių automobilių sporto renginių „Halls Winter Rally“ paskelbs ne tik Lietuvos, bet ir Šiaurės Europos zonos čempionatų pradžią bei bus fiksuojamas kaip Baltijos žiemos ralio taurės etapas. Ralio organizatoriai tikina, kad didelis dėmesys skiriamas saugumui tiek ralio trasose, tiek už jų ribų.
2013-01-25

Policininko sunkiai sužalotas kaunietis nepasiduoda

Lietuvos valstybės, su kuria bylinėjasi neblaivaus policininko sunkiai sužalotas kaunietis Deividas Preišegalavičius, atstovo vieta vakar buvo tuščia. Be nukentėjusiojo, minančio teismų slenksčius jau šešti metai, posėdyje dalyvavo tik žiniasklaida, rašo „Lietuvos žinios“. D.Preišegalavičius prašo pripažinti atsakovu Generalinę prokuratūrą ir priteisti jam beveik 105 tūkst. litų.
REKLAMA
REKLAMA

Pasieniečiai sutrukdė 2 kilogramų amfetamino kontrabandai iš Latvijos

Lietuvos pasieniečiai užkirto kelią beveik 2 kilogramų amfetamino įvežimui iš Latvijos. Kaip pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), penktadienio vakarą VSAT Šiaulių rinktinės Operatyvinės veiklos skyriaus pareigūnai Saločių pasienio kontrolės punkte patikrino iš Latvijos į Lietuvą įvažiavusį patikrino 21 - erių metų panevėžiečio A.R. vairuojamą automobilį "Opel Kadett". Operatyvininkai automobilio atsarginiame rate aptiko maždaug 2 kilogramus baltos spalvos miltelių, kurie buvo supa...
2003-10-12

Panevėžyje per dieną pavogti net trys automobiliai

Ketvirtadienį (04.10) net tris Panevėžio gyventojus vagys paliko be automobilių, vienas panevėžietis pasigedo visų automobilio ratų. Ketvirtadienį (04.10) rytą į policiją dėl pavogto automobilio kreipėsi Molainių gatvėje gyvenantis V. Č. Vyriškis pranešė, kad dingo jo namo kieme stovėjęs raudonos spalvos automobilis "VW Golf", pagamintas 1985 metais. Tą pat rytą Statybininkų gatvėje gyvenantis D. K pasigedo keturių savo automobilio "Opel Kadett" ratų. Maždaug 11 val. 30 val.
2003-04-11
Į viršų