opel calibra

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „opel calibra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „opel calibra“.

DTM legendos : „Opel Calibra DTM“

„Opel“ istorijos archyvuose galima rasti gausybę šios bendrovės pergalių. Tiek naujų automobilių rinkoje, tiek automobilių sporto arenoje, kurioje „Opel“ markės vardas buvo labai gerai žinomas. Vokietijoje ir už jos ribų. Kaip ir daugelis automobilių gamintojų, „Opel“ turėjo šūsnį talentingų inžinierių, kurie savo potencialą norėjo išnaudoti kurdami ne tik kasdieniškus ratuočius, bet ir ugnimi besispjaudančius monstrus, gebančius gąsdinti įvairaus amžiaus automanus.
2023-07-27

Automobilis, turėjęs pakeisti legendinę „Opel Calibra“

Kartais netgi sunku patikėti, jog kadaise „General Motors“ priklausęs gamintojas, sportiškąją „Opel Calibra“ pristatė 1989 metais įvykusioje Frankfurto automobilių parodoje, kurioje „Opel Calibra“ turėjo dalintis scena su 8 serijos BMW, „Alfa Romeo SZ“ ir „Peugeot“ flagmanu – „605“. Jau turėjote suprasti, jog pranokti tokius eksponantus yra labai, labai sunku, tačiau netikėtai įvykusi „Opel Calibra“ premjera nustebino ne tik parodos dalyvius, bet ir bendrovės atstovus.
2020-08-17

Arūnas tada išgėrė 2 butelius alaus – kraupiai žuvo 3 suaugę ir 3 vaikai

Klaipėdos rajone įvykusi avarija sukrėtė visą Lietuvą. Per ją žuvo vos 4 ir 5 metukų mergaitės bei 12-metis berniukas. Mirtis taip pat pasiglemžė ir trijų suaugusiųjų gyvybes. Avarijos kaltininkas incidento metu buvo girtas (kraujyje rasta 1 prom. alkoholio). Vėliau teisme jis teigė išgėręs tik du butelius alaus ir nesijautęs tiek apsvaigęs, kad negalėtų vairuoti. Deja, jis žiauriai klydo. Už sukeltą avariją ir pražudytas šešias gyvybes teismas jam skyrė aštuonerių metų įkalinimo bausmę.

8 „biudžetiniai“ kupė automobiliai, kurie buvo pagaminti 1990-2000

Išvaizdus, greitas, kompaktiškas ir pakankamai pigus – automobilio formulė, kuri šiais laikais nebėra labai dažnai sutinkama. Ypač, jeigu į automobilių pasirinkimą žvelgtume automobilių entuziastų akimis.  Dabar patys įdomiausi, entuziastams skirti modeliai pranyksta milžiniškoje krosoverių, pilkų dyzelių ir populiarėjančių elektromobilių jūroje. Visi puikiai žinome, jog kupė kėbulo tipas yra tas apie kurį svajoja arba svajojo daugelis automobilių entuziastų.
2018-05-29

Legendinė „Calibra“ su 2,5 litro, V6 varikliu

„Opel Calibra“ buvo vienas populiariausių kompaktiškų kupė automobilių ne tik 10-ame dešimtmetyje, bet ir atėjus naujam tūkstantmečiui. Tačiau kaip ir daugelis senų automobilių, taip ir „Opel Calibra“ išliko tik tikrų entuziastų rankose.
2017-03-21

Per savaitę Lietuos keliuose žuvo 6 žmonės

Per savaitę - gegužės 29-birželio 4 dienomis - Lietuvos keliuose žuvo 6 žmonės, sužeista - 81. Žuvo 3 keleiviai, 2 vairuotojai, 1 pėsčiasis. Iš viso užregistruoti 64 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės. Lietuvos policijos eismo priežiūros tarnybos duomenimis, per savaitę įvyko 6 eismo įvykiai, kurių kaltininkai - neblaivūs vairuotojai. Šiuose įvykiuose sužeista 10 žmonių.

Į Alytaus miesto ir rajono vadovų automobilį šovė dvyliktokai (atnaujintas)

Sekmadienį greičiausiai iš dujinio pistoleto apšaudytas lengvasis automobilis, kuriuo važiavo Alytaus miesto ir rajono merai. Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate (VPK) BNS informavo, kad dėl šio įvykio sulaikyti du Jiezno gyventojai. Jie dar mokosi vidurinės mokyklos 12 klasėje. Incidentas nutiko sekmadienį 15.40 val. kelyje Antakalnis-Jieznas-Merkinė, už Jiezno miestelio, pranešė Alytaus apskrities VPK.

Nuteistas šešias žmonių gyvybes nusinešusios avarijos kaltininkas

Šiandien Klaipėdos rajono apylinkės teismas patvirtino Klaipėdos rajono apylinkės prokuratūros prokuroro Donato Lengvino kaltinimus baudžiamojoje byloje dėl 2007 metų liepos 18 d. Klaipėdos rajone sukeltos avarijos ir jos kaltininkui skyrė 8 metų nelaisvės bausmę. Klaipėdiečiui A. K buvo pateikti kaltinimai pagal Baudžiamojo kodekso 281 str. 6 d., t.y., kad jis, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, pažeidė Kelių eismo taisykles, dėl ko sukėlė avariją, kurioje žuvo žmonės.

Kaune įtarus narkotikų laikymu sulaikytas septyniolikmetis

Kaune antradienio naktį sulaikytas septyniolikmetis, pas kurį rasta į narkotikus panašios medžiagos. Trys paketai su baltos spalvos milteliais, įtariama, narkotikais, rasti policijos patruliams prieš pat vidurnaktį sustabdžius ir patikrinus septyniolikmečio vairuotą automobilį „Opel Calibra“, pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.
Kriminalai 2009-02-18

Prie Plaškių užkardos – automobilių gaudynės

Valstybės sienos apsaugos departamento (VSAT) pareigūnai prie Lietuvos ir Rusijos sienos gaudė nuo pasieniečių sprukusius automobilius. VSAT pranešė, jog pirmadienį po pietų VSAT Pagėgių rinktinės Plaškių užkardos pasieniečiai Pagėgių savivaldybės Plaškių kaimo prieigose pastebėjo įtartiną automobilį „Subaru Legacy“. Automobilis netoli sienos su Rusija važiavo be valstybinių numerių.
REKLAMA
REKLAMA

Ekspertai tirs šešis žmones pražudžiusio vairuotojo automobilį

Ekspertai tirs klaipėdiečio Artūro Klumbio automobilį, kuriuo sukeltoje avarijoje pernai vasarą kelyje Vilnius - Kaunas žuvo 6 žmonės. Ketvirtadienį Klaipėdos rajono apylinkės teismas turėjo pradėti nagrinėti šios tragiškos avarijos bylą. Tačiau kaltinamojo gynėjui pateikus prašymą atlikti autotechninę ekspertizę, bylos nagrinėjimas atidėtas iki ekspertų išvadų gavimo. Ikiteisminio tyrimo metu A.Klumbio vairuotas automobilis "Opel Calibra" nebuvo tirtas.
Kriminalai 2008-02-07

Kelių samurajai

Pastaruoju metu karo keliuose problema yra labai populiari ir šiuo klausimu pasisako visi, kas netingi. Nusprendžiau įsikišti – kuo aš blogesnis už kitus. Tiesa, ilgokai nepavyko sugalvoti, kokiu čia „kampu“ pažvelgus į reiškinį, nes lyg ir viskas jau pasakyta. Bet sugalvojau. Nebauskit už įžūlumą. Išvažiavus į bet kurią Lietuvos gatvę, o gal net ir į užmiesčio kelią, neapleidžia jausmas, kad visa tai, kas čia vyksta jau daugybę kartų aprašyta įvairiuose istorijos vadovėliuose.
2007-10-16

Kelių žudikams – teismų malonė

Kitų likimus griaunantys vairuotojai gali jaustis nebaudžiami. Net ir girti avariją sukėlę ar kelis žmones užmušę jie išvengia laisvės atėmimo bausmės – pabūti nelaisvėje tenka tik vienam iš šimto, rašo "Klaipėda". Reikalauja milijono litų Prokurorai tikisi, kad dar šį mėnesį Klaipėdos rajono apylinkės teismui bus perduota byla dėl kraupiausios šių metų avarijos.

Dėl girto vairuotojo automagistralėje "Klaipėda - Vilnius" sudegė 6 žmonės

Trečiadienį kraupi tragedija užfiksuota automagistralės Klaipėda-Vilnius 18-ajame kilometre, pranešė radijo stotis "Vox maris". Apie 22 val. čia susidūrė du lengvieji automobiliai ir vilkikas. Per avariją žuvo net 6 žmonės. Klaipėdos rajono policijos duomenimis, automobilis „Opel Calibra“ trenkėsi į  „Renault Espace“. Pastarasis nuo smūgio išlėkė į priešpriešinę eismo juostą ir atsitrenkė į vilkiką. „Renault“ markės mašina užsiliepsnojo. Automobilyje sėdėję 6 žmonės sudegė.

Per neblaivaus vairuotojo sukeltą avariją sužeista 11 žmonių

Naujoje Akmenėje neblaivus vairuotojo sukeltoje avarijoje nukentėjo 11 žmonių. Pasak Policijos departamento, nelaimė įvyko 4 val. 50 min. ankstų pirmadienio rytą Vytauto gatvėje. Automobilis "Opel Calibra", vairuojamas neblaivaus 18-mečio, atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį mikroautobusą "Ford Transit". Eismo įvykio metu sužalotas 59 metų "Ford Transit" vairuotojas ir kartu su juo važiavę 9 žmonės - 8 moterys ir 1 vyras.

Interneto folkloras: Tiuningo pamokėles

Esi kietas bičas? Turi treningus su trim baltom juostelėm, tokią pat beretę, odinę rankinę, lakuotus batukus, odinę striukelę ir „a la“ auksinę grandinėlę iš spaudos kiosko, bet dar neturi kieto aparato? Be jo neišsiversi... Čia rasi patarimų, kaip patobulinti (užtiuninti) savo kietą mašiniuką.
2005-04-01

Neramus savaitgalis Klaipėdoje

Uostamiestyje šį savaitgalį (07.12-13) padegti du automobiliai ir rasti du lavonai. Klaipėdoje nežinomi asmenys padegė du automobilius Kapsų gatvėje, privataus namo kieme stovėjęs Ričardo Barausko "Opel Calibra" ir kol kas nenustatyto savininko "Mercedes-Benz 200" padegti pirmadienį (07.14) paryčiais, maždaug 4 val. 30 min.
2003-07-14
Į viršų