omri casspi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „omri casspi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „omri casspi“.

B grupė: viskas lietuvių rankose

Lietuviai, norėdami išvengti matematikos, turi laimėti prieš vokiečius. Antradienį po fantastiškos kovos triumfavo gruzinai. Lietuvos rinktinė 94:62 sutriuškino Ukrainos komandą. Trečiadienio lietuvių varžovai rungtynių išvakarėse 61:55 (16:17, 13:12, 14:9, 18:17) palaužė italus. Pastarieji rungtynes pradėjo 8:3, bet vokiečiai bemat išlygino rezultatą (8:8). Vienodi skaičiai švieslentėje degė ir po dviejų kėlinių (29:29). Atkakli kova vyko iki rungtynių pabaigos.
2017-09-06

Netikėtumas lietuvių grupėje: iki tol daužyti šeimininkai nugalėjo neklupusius vokiečius

Beviltiškais pralaimėjimais Europos čempionatą pradėjusi šeimininkų Izraelio rinktinė netikėtai nubaudė iki tol neklupusius vokiečius. Izraelio krepšininkai spurtavo ketvirtajame kėlinyje ir šventė pergalę 82:80 (23:18, 20:25, 14:26, 25:11). Šeimininkai rungtynes pradėjo 6:0, o 13-ąją minutę pirmavo 33:23. Vokiečiai varžovus „gaudė“ iki antrojo kėlinio pabaigos, o iniciatyvą tvirtai perėmė trečiojo pradžioje. 32-ąją minutę svečiai pirmavo 75:59. Tada Izraelio krepšininkai kilo į lemiamą šturmą.
2017-09-04

Po fantastiškos Izraelio pergalės Omri Casspi prisiminė dvikovą su Lietuva

Izraelio krepšinio rinktinė sukūrė stebuklą. Likus 9 minutėms iki rungtynių pabaigos Vokietijos rinktinė diktavo savo sąlygas ir pirmavo 16 taškų skirtumu (75:59). Bet tada viskas apsivertė aukštyn kojomis. Vokiečiams vis sunkiau sekėsi rinkti taškus, o savų sirgalių audringai palaikomi Izraelio krepšininkai pradėjo pamažu artėti. Galiausiai viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis, kur pranašesni pasirodė Izraelio krepšininkai.
2017-09-04

Gynybinėje kovoje – italų triumfas

Europos čempionato B grupėje, kurioje žaidžia ir Lietuvos rinktinė, Italijos komanda 69:48 (21:15, 15:17, 15:9, 18:7) įtikinamai nugalėjo šeimininkus Izraelio krepšininkus. Italai nuo pat rungtynių pradžios stvėrė iniciatyvą į savo rankas.