omanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „omanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „omanas“.

Mokslininkai: tikėtina, kad potvyniai Omane ir JAE susiję su klimato kaita

Mokslininkai ketvirtadienį pareiškė, kad pasaulinis atšilimas dėl iškastinio kuro emisijų greičiausiai sustiprino intensyvias liūtis, kurios praėjusią savaitę nusiaubė Jungtinius Arabų Emyratus ir Omaną, pareikalavo žmonių gyvybių ir sukėlė didelius potvynius. Mokslininkų iš instituto „World Weather Attribution“ (WWA) atliktame tyrime teigiama, kad dėl meteorologinio reiškinio „El Nino“ ekstremalių kritulių kiekis nukentėjusiame regione padidėja 10–40 proc.
2024-04-26

Landsbergis vyksta į Omaną ir Egiptą

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis šią savaitę su darbiniu vizitu lankysis Omane  ir Egipte. Jis dalyvaus 27-ąjame Europos Sąjungos (ES)-Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos šalių ministrų susitikime.

Aušrinė Armonaitė vyksta į Omaną: tarsis dėl bendradarbiavimo

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė vyksta į Omaną, kur dalyvaus Lietuvos ir Omano verslo delegacijų susitikime.   Ministrė taip pat susitiks su Omano ekonomikos, prekybos, pramonės ir investicijų skatinimo ministrais, bus aptartos šalių bendradarbiavimo galimybės, pranešė Ekonomikos ir inovacijų ministerija. Lietuvos ir Omano verslo delegacijų susitikime dalyvaus 24 įmonės iš Lietuvos.   Dvišalė prekyba su Omanu 2022 metais siekė 6,7 mln.
2023-05-01

Iranas užgrobė tanklaivį prie Omano krantų, pranešama apie du dingusiuosius

Iranas ketvirtadienį prie Omano krantų sulaikė į Jungtines Valstijas plaukusį naftos tanklaivį, teigdamas, kad jis atsitrenkė į Irano laivą ir be žinios dingos du įgulos nariai. Tai naujausias incidentas šiame svarbiame, bet neramiame vandens kelyje.
2023-04-27

Britų karinis jūrų laivynas sulaikė Irano ginklų siuntą prie Omano krantų

Praėjusią savaitę per bendrą operaciją su Jungtinių Valstijų pajėgomis Didžiosios Britanijos karo laivas prie Omano krantų sulaikė Irano ginklus, įskaitant prieštankines raketas, kontrabanda gabenusį laivą, ketvirtadienį pranešė pareigūnai. Nedidelį laivą, kuris sutemus tarptautiniuose vandenyse plaukė dideliu greičiu, iš pradžių pastebėjo JAV oro erdvės stebėtojai, pranešė Britanijos ambasada Jungtiniuose Arabų Emyratuose.
2023-03-02

Vatikanas ir Omanas užmezgė diplomatinius ryšius

Vatikanas ir Omanas užmezgė diplomatinius santykius, sakoma ketvirtadienį paskelbtame bendrame pareiškime, praėjus trims mėnesiams po popiežiaus Pranciškaus vizito Persijos įlankoje. Šiuo metu keturiose Omano parapijose dirba 12 katalikų kunigų, o tarp vietinių gyventojų yra „nemažai darbuotojų užsieniečių“, sakoma pranešime. Lapkritį pontifikas lankėsi Bahreine – tai buvo antrasis jo vizitas Persijos įlankoje nuo 2013 metų, kai tapo popiežiumi.
2023-02-23

Į tanklaivį prie Omano krantų pataikė sviedinys: Izraelis tai vadina provokacija prieš pasaulio futbolo čempionatą

Į vieną gazolio tanklaivį prie Omano krantų pataikė sviedinys, trečiadienį pranešė Singapūre įsikūrusi šio laivo operatorė. Į laivą „Pacific Zircon“ lapkričio 15 dieną už maždaug 240 km nuo Omano krantų pataikė sviedinys, sakoma kompanijos „Eastern Pacific Shipping“ pareiškime. Jame nurodoma, kad nebuvo pranešimų apie nukentėjusius žmones ar krovinio nuotėkį.
2022-11-16

Lietuvos ambasadoriumi Omanui Vyriausybė siūlo skirti Eitvydą Bajarūną

Lietuvos ambasadoriumi Omanui Vyriausybė trečiadienį pasiūlė skirti ambasadorių Jungtinėje Karalystėje (JK) Eitvydą Bajarūną. Jei sprendimui pritars ir prezidentas Gitanas Nausėda, diplomatas šias pareigas pradės eiti gruodžio 7 dieną. E. Bajarūnas ambasadoriaus pareigas JK eina nuo rugsėjo vidurio. Londone jis pakeitė kadenciją baigusį Renatą Norkų. Šių metų gegužę E. Bajarūnas atšauktas iš ambasadoriaus Rusijoje pareigų.
Aktualijos 2022-11-14

Skuodis vyksta į JAE ir Omaną: tarsis dėl didesnio pasiekiamumo skrydžiais, krovinių

Susisiekimo ministras Marius Skuodis šią savaitę lankysis Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) ir Omane, kur kartu su Lietuvos oro uostų ir Klaipėdos uosto delegacija tarsis dėl glaudesnio šalių bendradarbiavimo oro, jūrų transporto ir logistikos srityse. Šių šalių kompanijos bus kviečiamos prisidėti prie Klaipėdos jūrų uosto plėtros ir alternatyvios energijos projektų, pranešė Susisiekimo ministerija.

Gabrielius Landsbergis: Lietuva ir Omanas sieks glaudesnio bendradarbiavimo

Lietuva ir Omanas sieks glaudesnio bendradarbiavimo, teigia Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. Jis antradienį Kaune susitiko su Omano kolega Sayyidu Badru bin Hamadu bin Hamoodu Al Busaidi. „Omanas, dar vadinamas Persijos įlankos Šveicarija, ne tik padeda spręsti kilusias krizes ir tarpininkauti konfliktų atvejais, tačiau sugeba telkti regiono partnerius vardan bendrų tikslų.
Aktualijos 2022-07-19
REKLAMA
REKLAMA

Gabrielius Landsbergis susitinka su Lenkijos ir Omano užsienio reikalų ministrais

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis antradienį susitinka su kolegomis iš Lenkijos ir Omano. Kaip pranešė Užsienio reikalų ministerija (URM), susitikimas su Lenkijos užsienio reikalų ministru Zbigniewu Rau yra neformalus ir trumpas, ministrai gali aptarti aktualius tarptautinės politikos ir dvišalių santykių klausimus, jis vyks Kaune.
REKLAMA
Omanas  Omanas

Priežastys, kodėl verta išsiruošti į kelionę po Omaną

Iš pradžių šiek tiek geografijos. Omanas yra Arabijos pusiasalio pietrytinėje dalyje. Ribojasi su Saudo Arabija, Jemenu ir Jungtiniais Arabų Emyratais. Iš Lietuvos tiesiu taikymu – apie 4400 kilometrų. Ko trenktis į tokią tolybę? Visų pirma, tai labai graži šalis. Kilometrus besitęsiantys paplūdimiai, kvapą gniaužiantys dykumų vaizdai, kalnai ir tarpekliai su neįtikėtino grožio natūraliais ežerėliais. Vasarą lietuvio akiai trūks žalumos, bet vargu ar vasara geriausias metas išsiruošti į Omaną.
2022-02-01

„Rokada“ kolektyvui teko 3 paras praleisti Omano kalėjime: iš mūsų atėmė pasus

„Rokada“ tikriausiai ryškiausias šokėjų kolektyvas Lietuvos estrados scenoje. Jos vadovė pasakojo, kad kolektyvo gyvavimo pradžioje netrūko įvairiausių incidentų, o vienu atveju net teko 3 paras praleisti kalėjime.  Visas istorijos detales Marija Damaševičiūtė atskleidė TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“. Viena iš įsimintinų kelionių buvo į Omaną. „Mūsų kontraktas buvo 90 dienų – 3 mėnesiai.
2021-06-19

Riabkovas: po incidentas Omano įlankoje įvykiai klostosi gana grėsmingai

Rusijos užsienio reikalų viceministras Sergejus Riabkovas ketvirtadienį pareiškė, kad pranešimai apie Omano įlankoje užpultus du tanklaivius liudija, kad Persijos įlankoje dėl įtampos tarp Irano ir JAV susiklostė pernelyg aštri padėtis ir kad ją būtina deeskaluoti. „Padėtis yra tokia sprogi, kad bet kokio apsirikimo ar nesusipratimo dėl tam tikrų įvykių tikimybė... klostosi gana grėsmingai.
2019-06-13
REKLAMA
Omanas  Omanas

Omanas – kylanti pasaulinio turizmo žvaigždė

Pastarąjį kartą Omanas per visą pasaulį nuskambėjo prieš nepilnus metus, kai 2018-ųjų balandžio 20-ąją sostinės Maskato viešbutyje buvo rastas didžėjaus Avicii kūnas be gyvybės ženklų. Bet ši žinia apie iš gyvenimo pasitraukti nusprendusią žvaigždę – tik informacinis atsitiktinumas. Pastaruoju metu kur kas akivaizdesnis pasaulio žiniasklaidos siekis pristatyti Omaną kaip kylančią tarptautinio turizmo žvaigždę.
2019-02-19

Lietuvių potencialas egzotinėse rinkose: durys atviros, o kas toliau?

Lietuvos eksportas į užsienio šalis pastaruosius kelerius metus nuosekliai auga, o Lietuvos verslas, ieškodamas plėtros galimybių, vis dažniau renkasi ne tik pažintas, tačiau ir mažai tautiečių ištirtas rinkas. Visgi daugumos įmonių pirmieji žingsniai jose būna nedrąsūs – dėl nepakankamos informacijos apie rinką ir, žinoma, atstumo.
2015-06-04

Lietuva ir Omanas pasirašė bendradarbiavimo susitarimą

Paskutiniąją premjero Algirdo Butkevičiaus vizito Omane dieną pasirašyti du dokumentai – susitarimo memorandumas dėl bendradarbiavimo informacinių technologijų srityje ir komunikatas, kurio pripažįstama santykių tarp Lietuvos ir Omano vystymo svarba, pranešė Vyriausybės kanceliarija.
2015-02-04

Lietuvos verslui – naujos galimybės Arabijos pusiasalyje

Arabijos pusiasalis nuo šiol lengviau pasiekiamas Lietuvos verslininkams, mat Vilniuje veiklą pradėjo pirmosios Arabų pusiasalio valstybės - Omano Sultonato - garbės konsulatas. Pagrindinė konsulato užduotis bus ne tik efektyviau plėtoti tarpvalstybinius ekonominius ir kultūrinius santykius su Omanu ir kaimyninėmis arabų valstybėmis, bet ir padėti šalies verslininkams įsitvirtinti arabų valstybių rinkose. Sudomino IT sritis Tik kiek daugiau už Lietuvą - 3,3 mln.
2014-03-24

Lietuvoje duris atvers Omano Sultonato garbės konsulatas

2014 m. sausį Vilniuje duris atvers Omano garbės konsulatas. Omanas – pirmoji arabų valstybė, steigianti konsulatą mūsų šalyje, jo garbės konsule paskirta Boleta Senkienė. Jos teigimu, konsulatas padės efektyviau plėtoti tarpvalstybinius ekonominius ir kultūrinius santykius ne tik su Omanu, bet ir kitomis greta Persijos įlankos įsikūrusiomis valstybėmis. „Konsulatas padės užmegzti abipusius artimesnius santykius su visomis Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos šalimis (angl.
2013-12-12

Pasibaigus euforijai dėl BRICS: kur keliaus investuotojų pinigai

Jimui O’Neillui atsistatydinus iš banko „Goldman Sachs“ fondų valdytojų, pasaulis gali laukti naujo akronimo, kuris pakeistų jau nebepopuliarų jo sukurtą BRICS (Brazilija, Rusija, Indija, Kinija, Pietų Afrika), rašoma portale „Quartz“. Daugelis bandė populiarinti savo kylančių rinkų susivienijimus. Pridedant ir kaitaliojant kombinacijas su Vietnamu, Indonezija, Turkija ar Argentina atsirado VISTA arba CIVETS.
2013-06-26

Omanas – jūreivio Sindbado gimtinė

Prisiekęs britų keliautojas seras W.Thesiger is 1960 m. rašė, kad šis Rytų kraštas paslaptingesnis nei Tibetas. Praėjo tik pusė amžiaus ir, še tau: Omano sultonatas Vilniuje surengia parodą apie religinę toleranciją ir net atsiunčia savo šalpos ir religinių reikalų viceministrą. O pernai Lietuvos įmonės į Omaną vyko dalyvauti informacinių technologijų ir telekomunikacijų parodoje „Comex Oman“ ir iš ten atsivežė puikių įspūdžių.
2013-04-08

Įmonės ir universitetai iš Lietuvos dalyvauja IT parodoje Omane

Šią savaitę vykstančioje informacinių ir ryšių technologijų parodoje „Comex Oman 2013" Muskate, Omane dalyvauja aštuonios įmonės ir keturi universitetai iš Lietuvos. Bendrovės jungtiniame stende ieško naujų investuotojų, o Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijų, Vytautas Magnus ir Vilniaus universitetai parodoje pristato IT studijų programas ir siekia pritraukti užsienio studentų.
2013-03-29

Dviratininkas G. Bagdonas lenktynėse Omane finišavo 83-ias

Omane vykstančių ketvirtųjų daugiadienių dviračių lenktynių "Tour of Oman" trečiajame etape trečiadienį lietuvis Gediminas Bagdonas ("Ag2r-La Mondiale") finišavo 83-ias. Antrąją pergalę iš eilės iškovojo slovakas Peteris Saganas ("Cannondale"). Jis 190 km nuvažiavo per 5 val. 6 min. 28 sek. G. Bagdonas nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 14 sek. Bendrojoje įskaitoje pirmauja P. Saganas. G. Bagdonasiš 66-osios vietos nukrito į 70-ąją. Jis nuo lyderio atsilieka 3 min. 21 sek.
2013-02-13

Dviratininkas G. Bagdonas lenktynėse Omane finišavo 78-as

Omane vykstančių ketvirtųjų daugiadienių dviračių lenktynių "Tour of Oman" antrajame etape antradienį lietuvis Gediminas Bagdonas ("Ag2r-La Mondiale") finišavo 78-as. Pergalę iškovojo ir varžybų lyderiu tapo slovakas Peteris Saganas ("Cannondale"). Jis 146 km nuvažiavo per 3 val. 48 min. 36 sek. ir artimiausius varžovus aplenkė 5 sek. G. Bagdonas nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 47 sek. Lietuvos dviratininkas bendrojoje įskaitoje iš 29-osios vietos nukrito į 66-ąją.
2013-02-12

Omane – neįtikėtinas televizijos operatoriaus triukas su kamuoliu

Kartais televizijos operatoriai filmuojantys futbolo rungtynes pasižymi netikėčiausiais sugebėjimais. Štai Omano "Elitinės" lygos ("Elite league") rungtynių vaizdus fiksavęs operatorius pademonstravo, kaip galima be jokių pastangų ir efektyviai kamuolį grąžinti į aikštę. Net neatsitraukęs nuo kameros į užribį lekiantį kamuolį kulnu nukreipęs atgal į aikštę, operatorius susilaukė ir rungtynių komentatorių pagyrų.
2013-01-02

Transseksualų-prostitučių išpažintis: smurtas, patyčios ir išnaudojimas dėl pinigų

Transseksualai-prostitutai atvyksta į Vidurio Rytus, kad susikrautų turtus iš prostitucijos. Tačiau be pinigų jų ten laukia ir didžiuliai pavojai, smurtas, prievartavimai ir patyčios, rašoma „The Foreign Policy“. Mya tiesiai šviesiai pasakoja, ką ji daro pragyvenimui. Jos tinklalapyje viskas surašyta atvirai – ji siūlo transseksualines sekso paslaugas: nuo paprasčiausio sekso iki „VIP aptarnavimo“, įskaitant viską, kas telpa tarp šių kategorijų.
2012-10-22

Įdomiausi draudžiami siųsti daiktai pasaulyje

Draudžiamų siųsti daiktų sąrašai yra patys įvairiausi ir kartais labai netikėti. Kiekvienoje šalyje galioja vis kitokios taisyklės, apibrėžiančios, kokius daiktus galima įvežti į šalį, o kokius ne.  Kartais daiktų siuntimas ribojamas dėl politinių ar ekonominių priežasčių, o kartais draudimo siųsti tam tikrus daiktus paaiškinimą sunku ir sugalvoti.
2012-09-16

Omanas kol kas Lietuvai dujų nežada

Dėl senkančių išteklių Omanas bent jau kol kas nežada suskystintų gamtinių dujų į Lietuvą eksporto, sakė Lietuvoje viešinčios Omano delegacijos Užsienio reikalų ministerijos generalinis sekretorius Sayyidas Badras bin Hamadas bin Hamoudas Al Busaidis. „Turbūt mes tikimės, kad tai galėsime padaryti ateityje. Šiuo metu, žiūrint iš Omano pozicijos, energetinių išteklių negalima eksportuoti, jie yra visiškai išsekę. Mes esame optimistai, kad ateityje užtiksime naujų.
2012-05-11

Visos ES šalys gali uždaryti ambasadas Sirijoje

Europos Sąjunga (ES), reaguodama į besitęsianti smurtą Sirijoje, svarsto galimybę kolektyviškai atšaukti savo šalių narių ambasadorius šioje šalyje, praneša agentūra „RIA Novosti“. Kad padarytų spaudimą prezidentui Basharui Assadui, Ispanija, Italija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Nyderlandai ir Belgija jau paskelbė apie savo ambasadorių atšaukimą. Savo ambasadą Damaske yra uždariusios JAV.
2012-03-06

Dviratininkas R. Navardauskas lenktynėse Omane finišavo dešimtas

Omane vykstančių trečiųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour of Oman“ trečiajame etape ketvirtadienį lietuvis Ramūnas Navardauskas („Garmin-Barracuda“) finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė dešimtąją vietą. Nugalėjo vokietis Marselis Kitelis (Marcel Kittel, „Project 1T4I“). Jis 144,5 km nuvažiavo per 3 val. 23 min. Kitas lietuvis Aidis Kruopis („GreenEdge“) užėmė 89-ąją vietą (+32 sek.
2012-02-16

Dviratininkas R. Navardauskas lenktynėse Omane finišavo penktas

Omane vykstančių trečiųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour of Oman“ antrajame etape lietuvis Ramūnas Navardauskas („Garmin-Barracuda“) finišavo lyderių grupėje ir užėmė penktąją vietą. Nugalėjo ir varžybų lyderiu tapo slovakas Peteris Saganas („Liquigas-Cannondale“). Jis 140,5 km nuvažiavo per 2 val. 10 min. 44 sek. Kitas lietuvis Aidis Kruopis („GreenEdge“) užėmė 103-iąją vietą (+4.41). Bendrojoje įskaitoje R. Navardauskas iš 100-osios vietos šoktelėjo į devintąją.
2012-02-15

Jemeno prezidentas siekia prieglobsčio Omane

Iš valdžios besitraukiantis Jemeno prezidentas Ali Abdullahas Salehas prieglobsčio siekia kaimyniniame Omane, tačiau ši šalis nepalankiai vertina tokį prašymą, nes baiminasi, kad tai gali pakenkti santykiams su Jemeno vyriausybe ateityje, informavo pareigūnai. A. A. Salehas sekmadienį per Omaną išvyko į Jungtines Valstijas gydymuisi. Užsienio diplomatai Maskate teigė, jog A. A. Salehas prašė leidimo apsistoti Omane.
2012-01-24

Luvre atidarys Islamo meno galeriją

Garsiajame Paryžiaus Luvre atidaromos naujas priestatas, kuris laikomas svarbiu archtektūros kūriniu.Jame vasarą įsikurs Islamo meno galerija, praneša LTV Naujienų tarnyba. Ne tik kolekcija, kuri čia bus įkurdinta, sulauks meno vertintojų dėmesio, bet ir pati galerija, laikoma išskirtiniu architektūros kūriniu.2005-aisiais Luvro vadovai nutarė statyti galeriją, kuri būtų skirta islamo menui. Iki šiol Luvre jis neturi atskiros erdvės.
2012-01-05

JAV atsakė į Irano grasinimus

JAV neleis sutrikdyti laivybos Ormūzo sąsiaurio rajone. Tai trečiadienį pareiškė Amerikos 5-ojo laivyno, kuris bazuojasi Bahreine, atstovai. Šis pareiškimas yra Vašingtono atsakymas į Teherano grasinimus uždaryti Ormūzo sąsiaurį, jeigu Vakarų šalys toliau taikys Iranui sankcijas. „Laisvas prekių ir paslaugų judėjimas per Ormūzo sąsiaurį yra gyvybiškai svarbus regioninei ir globaliai gerovei, – sakoma JAV 5-ojo laivyno pareiškime.
2011-12-29

Neįprasta kelionė nuosavu povandeniniu laivu

Pasaulio turtingiausiųjų socialinį statusą paprastai apibūdina jų turimi prabangūs automobiliai, įspūdingos jachtos ir nepakartojami namai. Nuo šiol jie galės konkuruoti dar vienoje srityje – povandeninių laivų. Olandijos kompanija „U-Boat Worx“ Persijos įlankos turtuoliams siūlo savo gamybos povandeninių laivų, kainuojančių nuo 1 mln. JAV dolerių. Jie gali pasiekti 100 metrų gylį ir plaukioti juo neiškilus į paviršių galima iki šešių valandų.
2011-12-20

Omane tropinės audros aukomis tapo ne mažiau kaip 14 žmonių

Omaną užgriuvusios tropinės audros aukomis tapo ne mažiau kaip 14 žmonių, o dar apie 200 nukentėjo. Tai ketvirtadienį pranešė naujienų agentūra „Reuters“, remdamasi gelbėtojais. Liūtys šalyje ėmė pliaupti dar antradienį ir, kaip prognozuoja meteorologai, nesiliaus iki šeštadienio. Šiuo metu didelė Omano teritorijos dalis apsemta, atliekami paieškų ir gelbėjimo darbai, evakuojami gyventojai.
2011-11-03

Omanas pirks raketinių sistemų už daugiau nei milijardą dolerių

Omanas pirks raketinių sistemų už daugiau nei milijardą dolerių. Šalis užsakė įvairių raketinių sistemų. Šią ginkluotę Omanui parduos JAV. Teigiama, kad tarp perkamų raketų bus ir mobilios sistemos "Stinger". Bendra raketų pirkimo siekia virš 1,2 JAV dolerių. Jeigu Amerikos Kongresas pritars susitarimui, Omanas taip pat gaus įvairių papildomų įrenginių, atsarginių dalių transportui, kuris gabena raketas ir t.t. Ginkluotę Omanui pateiks privačios JAV kompanijos.
2011-10-24

Omano policija šaudė į demonstrantus

Omano policijai paleidus ugnį į protestuojančius, 2 žmonės žuvo, dar 5 buvo sužeisti, praneša lenta.ru. Protesto akcijos Omane tęsiasi jau antra diena. Vasario 27 dieną policija išvaikė demonstraciją Suharo mieste. pareigūnai naudojo gumines kulkas ir dujas. Nuo 1970 šią šalį valdo sultonas Kabusas ben Saidas Albusaidas.
2011-02-27

Kai svečias išeina, jis tampa poetu

Omano Sultonatas (Omanas) – absoliučios monarchijos valstybė pietvakarinėje Azijos dalyje, Artimuosiuose Rytuose. Būti svetingam šeimininkui šioje šalyje – ištisas menas, o svečiu – juo labiau. Įeinant į namus teks nusiauti, tik stenkitės neparodyti šeimininkams kulnų – tai laikoma nepagarbos ženklu. Stalas, o tiksliau – kilimas, bus padengtas erdvioje svetainėje. Vietoje kėdžių – baltos pagalvėlės. Pakėlę galvas, fotografijose išvysite Omanų sultoną Kabusą ben Saidą.
2010-11-14

Lietuvoje lankysis aukštas Omano pareigūnas

Rugsėjo 14-16 dienomis Lietuvoje viešės Omano užsienio reikalų ministerijos generalinis sekretorius Saidas Badr bin Hamadas al Busaidas. Aukštas Omano pareigūnas susitiks su Ministru Pirmininku Andriumi Kubiliumi, užsienio reikalų, energetikos, susisiekimo, ūkio, žemės ūkio ministrais. Planuojama aptarti dvišalius santykius, ekonominio bendradarbiavimo plėtros galimybes, situaciją Artimųjų Rytų ir Persijos įlankos regione, bendradarbiavimą tarptautiniuose formatuose.
titulinis 2010-09-13
Į viršų