olegas kojenecas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „olegas kojenecas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „olegas kojenecas“.

„Žalgiris“ parklupdė Latvijos ekipą

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono varžybose sekmadienį Kauno "Žalgiris" namuose po atkaklios kovos 74:63 (27:15, 17:19, 15:21, 15:8) įveikė "Liepajas Lauvas" (Latvija) komandą su Laimonu Kisieliumi ir iškovojo aštuntąją pergalę.
2009-11-15

„Lietuvos rytas“ po pratęsimo įveikė VEF

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono varžybose šeštadienį Vilniaus "Lietuvos rytas" svečiuose po pratęsimo 93:89 (25:23, 14:18, 25:22, 12:13; 17:13) įveikė Rygos VEF (Latvija) krepšininkus. Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pirmavo 53:43. Vilniaus komandai (4 pergalės/0 pralaimėjimų) 22 taškus pelnė Donatas Zavackas (12 atk. kam.), 20 - Milkas Bielica (Milko Bjelica), 14 - Bojanas Popovičius, po 10 - Artūras Jomantas ir Martynas Gecevičius.