oceangate

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „oceangate“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „oceangate“.

„Titaniko“ turizmo eros pabaiga: „OceanGate“ oficialiai stabdo savo veiklą

Atlanto vandenyne nuskendusio povandeninio aparato „Titan“ savininkai „OceanGate“ oficialiai paskelbė stabdantys savo komercinę ir mokslinę-tiriamąją veiklą. JAV bendrovė „OceanGate“, kuriai priklausė povandeninė kapsulė „Titanas“, nuskendusi ekspedicijos link „Titaniko“ nuolaužų metu, paskelbė stabdanti savo veiklą.
81 2023-07-07

„OceanGate“ sako neribotam laikui stabdanti veiklą

Bendrovė, valdžiusi povandeninį laivą, patyrusį imploziją per ekspediciją į vandenyno dugną apžiūrėti „Titaniko“ nuolaužų, kai žuvo visi penki jame buvę žmonės, ketvirtadienį pranešė, kad neribotam laikui sustabdė visą savo veiklą. Apie povandeninio laivo „Titan“ dingimą pranešta birželio 18-ąją, o po keturių dienų JAV pakrančių apsaugos tarnyba pranešė, kad laivas patyrė katastrofišką imploziją, ir taip baigėsi pasaulio dėmesį prikausčiusi gelbėjimo operacija.
2023-07-06

Skelbiamos pirmosios „Titan“ nuolaužų nuotraukos

Skelbiamos pirmosios povandeninio laivo „Titan“ nuolaužų nuotraukos, praneša BBC. Laivelis sudužo kelionės prie legendinio „Titaniko“ metu. Katastrofa pareikalavo penkių gyvybių. Kaip skelbia minėtas leidinys, metalinės „Titan“ nuolaužos trečiadienį buvo iškrautos iš laivo „Horizon Arctic“ Sent Džonse, Kanadoje. Paskelbtose nuotraukose matosi metalinės povandeninio laivo dalys, uždengtos brezentu.
148 2023-06-28

Atkūrė „Titano“ katastrofos akimirkas: milijonierių kelionė baigėsi akimirksniu

Vokiečių BILD animacijos pagalba atkūrė turistinės kapsulės nėrimo link „Titaniko“ nuolaužų katastrofos momentą. Sprendžiant iš anksčiau aptiktų povandeninio aparato „Titanas“ likučių, jo korpusas neatlaikė milžiniško vandens slėgio, – jį faktiškai sudraskė į gabalėlius per kelias akimirkas. Visi penki laivelyje buvę asmenys žuvo akimirksniu.
170 2023-06-27

„Titanas“ pražuvo šalia „Titaniko“: aiškėja tragiškos katastrofos aplinkybės

JAV pakrančių apsaugos tarnybos ir „OceanGate“ vėlų ketvirtadienio vakarą patvirtino, kad visi penki „Titan“ povandeniniu aparatu į jūros dugną besileidę asmenys žuvo. Sprendžiant pagal aptiktų nuolaužų išsidėstymą ir būklę – povandeninė kapsulė sprogo vandenyno gilumoje. Ketvirtadienio vakarą viltys surasti gyvus keliautojus „Titano“ povandeninėje kapsulėje išblėso. Iš pradžių dėl teoriškai pasibaigusio deguonies (14 val.
119 2023-06-23

Vandenyne dingusio laivo vado žmona – „Titaniko“ aukų provaikė

Povandeninės kapsulės „Titanas“ piloto ir vieno iš savininkų Stocktono Rusho žmona Wendy yra dviejų „Titaniko“ keleivių provaikė. „The New York Times“ skelbia, kad ji yra tolima Isidoriaus Strauso ir Rosalie Idos Blun, žuvusių 1912 m. katastrofoje, giminaitė. 2023-ųjų birželio 18-ąją nutrūko „Titaniko“ nuolaužų plaukusi apžiūrėti kapsulė su 5 keleiviais. Povandeninį aparatą valdė vienas iš ekskursijas organizavusios bendrovės „OceanGate“ įkūrėjų S. Rushas.
56 2023-06-22

„Titano“ kapsulė suprojektuota taip, kad po 24 valandų pati išplauktų į paviršių

Vienas iš „OceanGate“ investuotojų, verslininkas Aaaronas Newmanas CNN papasakojo, kad povandeninė kapsulė buvo suprojektuota taip, kad po 24 valandų automatiškai išplauktų į paviršių. Dėl informacijos apie povandeninio aparato dingimo aplinkybes trūkumo kol kas nėra žinoma, ar ši automatinė sistema suveikė.
175 2023-06-22

Plaukęs vandenyne dingusiu „Titanu“: vietos viduje – kaip mikroautobuse

Viso pasaulio dėmesį pritraukė tragiška turistų kelionė į Atlanto vandenyno dugną, kuomet dingo ryšys su povandenine kapsule „Titan“ ir penkiais žmonėmis joje. Ekspertai pripažįsta, kad paieškų darbai šiuo metu yra „toje pačioje vietoje, kaip buvo dar pirmadienį“. 250 tūkst. dolerių vertės vienam asmeniui kelionė link „Titaniko“ nuolaužų, su visu pasiruošimu ir grįžimu į krantą, trunka 8 dienas ir prasideda Kanados Niufaundlendo salyne.
168 2023-06-22

Pats išpranašavo savo tragediją: dingusios kapsulės „Titan“ kūrėjas labiausiai bijojo įstrigti po vandeniu

Po vandeniu Atlanto vandenyne įstrigęs povandeninės kapsulės „Titan“ kūrėjas Stocktonas Rushas dar pernai kalbėjo, kad didžiausia jo baimė – įstrigti povandeniniame laive per vieną iš savo ekspedicijų. Kompanijos „OceanGate Expeditions“ įkūrėjo ir generalinio direktoriaus pernykštis interviu vėl tapo aktualus po to, kai nuskendusio laivo „Titaniko“ nuolaužų tyrinėti išplaukusi kapsulė „Titan“ dingo be žinios kartu su S. Rushu ir dar keliais asmenimis.
72 2023-06-22

Dingusio laivo bendrakūris pasiuntė viltingą žinią: jie tikrai turi daugiau laiko negu daugelis mano

Pasaulį sukaustė drama beveik 4 km gylyje Atlanto vandenyne, kur sekmadienį dingo povandeninė kapsulė „Titan“ su penkiais joje buvusiais keleiviais. Teoriškai jiems jau turėjo baigtis deguonis, tačiau vienas iš „OceanGate“ įkūrėjų tikino, kad patyrę nardytojai pasinaudos galimybėmis taupyti likusį deguonį ir taip dar išlošti papildomo laiko.
806 2023-06-22
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų