obradoiro cab

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „obradoiro cab“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „obradoiro cab“.

Ispanijoje – menkos Roko Jokubaičio minutės ir naudingas Mareko Blaževičiaus pasirodymas

Ispanijos lygos rungtynėse Mareko Blaževičiaus atstovaujama Santjago de Kompostelios „Obradoiro CAB“ (7/20) ekipa namuose 84:89 (15:25, 29:21, 24:16, 16:27) nusileido Barselonos „Barcelona“ (18/9) klubui su Roku Jokubaičiu. 16 minučių žaidęs M. Blaževičius pelnė 12 taškų (4/4 dvitaškiai, 4/6 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko 22 naudingumo balus.
2024-03-31

Blaževičiaus klubas priartėjo prie Čempionų lygos

Čempionų lygos atrankoje pirmąją pergalę įsirašė Mareko Blaževičiaus atstovaujama Santjago De Kompostelos „Obradoiro CAB“ komanda, kuri 90:56 (21:13, 35:10, 15:18, 19:15) sutriuškino Baro „Mornar“. Ispanijos klubo kelyje pusfinalyje dabar bus Varšuvos „Legia“. M.Blaževičius per 18 minučių pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė, 3 kartus klydo ir rinko 10 naudingumo balų.
2023-09-27

Ispanijoje Lauryno Biručio ekipa nesulaikė 38-erių brazilo siautulio

Ispanijos pirmenybėse pralaimėjimą patyrė Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama Santjago De Kompostelos „Obradoiro CAB“ (7/15), kuri svečiuose 83:86 (19:16, 16:24, 21:24, 27:22) nusileido Tenerifės „Iberostar“ (12/8). L. Birutis per 23 minutes įmetė 12 taškų (2/3 dvit., 8/11 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, dusyk suklydo, 3 kartus prasižengė, blokavo metimą ir surinko 22 naudingumo balus.
2022-03-06

Ispanijoje – galingas Lauryno Biručio pasirodymas

Pergalę Ispanijoje pasiekė du lietuvius savo gretose turinti Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (6/11) ekipa, kuri namuose 100:83 (29:27, 22:13, 25:21, 24:22) nugalėjo Lugo „Breogan“ (9/8) klubą, kurio garbę gina Mindaugas Kačinas.
2022-01-24

Laurynų duetas tylėjo, o pergale Ispanijoje džiaugėsi „Real“

Ispanijos čempionate nesėkmę patyrė Lauryno Beliausko ir Lauryno Biručio atstovaujama Santjago De Kompostelos „Obradoiro CAB“ (1/2) ekipa, kuri svečiuose 68:78 (13:20, 17:16, 21:15, 17:27) nusileido Madrido „Real“ (3/0). L. Birutis per 8 minutes pelnė 2 taškus (0/2 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo pražangą ir surinko 3 naudingumo balus.
2021-09-27

Biručio taškų klubo pergalei nepakako

Pralaimėjimą Ispanijos ACB lygoje patyrė dviejų lietuvių atstovaujama Obradoiro CAB. Klubas išvykoje 70:83 (22:23, 17:17, 18:17, 13:26) nusileido Saragosos „Basket“ ekipai. Laurynas Birutis žaidė 20 minučių, pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 4/8 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, dukart prasižengė ir perėmė vieną kamuolį. Lauryno „+-“ rodiklis buvo žemiausias komandoje (-19). Laurynas Beliauskas žaidė 15 minučių, pelnė 4 taškus (1/6 trit., 1/1 baud. met.
2021-02-06

Toliau Ispanijoje dominuojantis Birutis atvedė ekipą į trečią pergalę

Lauryno Beliausko ir Lauryno Biručio duetas atvedė Santjago De Kompostelos „Obradoiro CAB“ ekipą į dar vieną pergalę Ispanijoje. Lietuvių klubas 87:80 (26:22, 17:20, 24:24, 20:14) įveikė Sevilijos „Real Betis“ krepšininkus. L.Birutis žaidė 25 minutes, pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 8, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas, kartą suklydo ir triskart prasižengė. Jis buvo rezultatyviausias komandos krepšininkas.
2020-09-27

Paskelbtas išplėstinis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatų sąrašas

Likus daugiau nei mėnesiui iki pasaulio čempionato atrankos rungtynių su Vengrijos ir Kosovo komandomis, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis paskelbė išplėstinį 33-ių kandidatų sąrašą, kurie gali būti kviečiami į artėjančias rungtynes. Lyginant su pirmosios stovyklos sąrašu, šį papildė Eurolygos klubuose rungtyniaujančių lietuvių pavardės.
2018-01-18

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.