Ispanijoje – galingas Lauryno Biručio pasirodymas

Pergalę Ispanijoje pasiekė du lietuvius savo gretose turinti Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (6/11) ekipa, kuri namuose 100:83 (29:27, 22:13, 25:21, 24:22) nugalėjo Lugo „Breogan“ (9/8) klubą, kurio garbę gina Mindaugas Kačinas.

Laurynas Beliauskas ant parketo nepasirodė, o Laurynas Birutis per 35 minutes pelnė net 26 taškus (11/18 dvitaškiai, 4/5 baudos metimai), sugriebė 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, blokavo 2 varžovų metimus, sykį pažeidė taisykles ir surinko 37 naudingumo balus.

Mūsiškiui geriausiai talkino Kassiusas Robertsonas, įmetęs 21 tašką (6 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Trae‘us Bellas-Haynesas surinko 24 taškus, o Džananas Musa – 20. M.Kačinas per 3 minutes niekuo nepasižymėjo.