nuskendo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nuskendo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nuskendo“.

Pirmas pasimatymas Kėdainių rajone baigėsi tragiškai: mergina dar bandė gelbėti jaunuolį

Dviejų jaunų žmonių pasimatymas Kėdainių rajone, Pelėdnagiuose, baigėsi tragedija. 26-erių vyras savo draugės akivaizdoje esą mėgino perplaukti iš vienos tvenkinio pusės į kitą. Tačiau, kaip sako įvykio liudininkai, netikėtai vyras paniro po vandeniu ir netrukus pradingo. Jo kūną ugniagesiams gelbėtojams pavyko ištraukti po kelių valandų.  Gausios ugniagesių gelbėtojų, policijos ir medikų pajėgos antradienio vakarą darbavosi Kėdainių rajone, Pelėdnagiuose.

Baltijos jūroje nuskendus 2 žmonėms gelbėtojai siunčia žinią: tai privalo žinoti visi

Šeštadienį Klaipėdoje, gelbėdamas skęstančias mergaites, nuskendo 52 metų vyras, o anksčiau, Smiltynės paplūdimyje nuskendo vyras, pakliuvęs į duobę. Jo kūnas vis dar nėra rastas. Po šių nelaimių Baltijos jūroje, gelbėtojai siunčia žinią visiems – tai žinoti būtina. Klaipėdos paplūdimiai socialinio tinklo paskyroje pasidalino svarbia informacija apie žmones pražudančias duobes. „Daugelis gal net nežino kaip atrodo žmones pražudančios duobės, nes nėra jų matę iš viršaus.
2024-07-05

Žuvus 52-ejų klaipėdiečiui prabilo gelbėtojų vadas: skendusios paauglės buvo įspėtos nesimaudyti

Šeštadienio rytą Klaipėdoje, Melnragės paplūdimyje, gelbėdamas skęstančias mergaites, nuskendo 52 metų vyras. Šiandien paaiškėjo, kad šis vyras – Rolandas Gelčys. Tai socialiniuose tinkluose paskelbė „Baltic Contracting Group“ (BCG), kurioje velionis dirbo pastaruosius trejus metus.
96 2024-07-03

Klimatologas atskleidžia – štai kokia bus liepa: turi liūdnų žinių

Jau pirmoji liepos savaitė neša permainas po tropinių birželio karščių. Vilniaus universiteto Hidrologijos ir klimatologijos katedros vedėjas Arūnas Bukantis įspėja, kad, nors ši liepa bus šiltesnė už dvi paskutines ir net birželio mėnesį, netikėtumų netruks, nes vidurvasaris yra palankiausias laikas anomalijoms.   A. Bukantis pabrėžia, jog liepa beveik kasmet yra šilčiausias metų mėnuo.

Paaiškėjo Klaipėdoje mergaites gelbėjusio ir nuskendusio vyro tapatybė: vertas didžiausios pagarbos

Šeštadienį Klaipėdoje, Melnragės paplūdimyje, ryte gelbėdamas skęstančias mergaites nuskendo jas gelbėti skubėjęs 52-ejų vyras. Paaiškėjo, kad šis vyras – Rolandas Gelčys. Jautriu įrašu apie išėjusį kolegą, didvyriškai skubėjusį į pagalbą, socialiniuose tinkluose pasidalino „Baltic Contracting Group“ (BCG) – čia velionis dirbo pastaruosius trejus metus. Skyrė jautrius žodžius Kolegos vakar paplūdimyje susirinko uždegti žvakutę mirusiojo atminimui.
64 2024-07-03

Vitalijus Klaipėdoje nuskendusio vyro gelbėjimą matė savo akimis: vaizdo nepamirš niekada

Savaitgalį pajūryje pažymėjo tragedija – Klaipėdoje, Melnragės paplūdimyje, gelbėdamas skęstančias paaugles nuskendo 52-ejų vyras. Visą šį įvykį matęs pajūryje poilsiaujantis vilnietis Vitalijus sako, kad vyrui greičiausiai pritrūko jėgų – prieš tai jis apie valandą laiko intensyviai sportavo. Kaip šeštadienį skelbė BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“, šeštadienį apie 8.15 val. jūroje pradėjo skęsti dvi apie 12-13 metų mergaitės, į paplūdimį atėjusios maudytis be suaugusiųjų.
2024-07-01

Tragiškai Klaipėdoje žuvus vyrui prabilo gelbėtojai: „Daugelis to net nežino“

Šeštadienį įvyko skaudi nelaimė pajūryje, Klaipėdoje – gelbėdamas dvi skęstančias, apie 12–13 metų mergaites, nuskendo jas puolęs gelbėti vyras. Dabar gelbėtojai kreipiasi į visus – šios duobės jūroje yra pražūtingos. „Daugelis gal net nežino kaip atrodo žmones pražudančios duobės, nes nėra jų matę iš viršaus. Dalinamės nuotrauka, kuri padės lengviau suvokti duobių matmenis ir kaip tankiai jos gali būti išsidėstę. Be to, atkreipkite dėmesį į bangas – ties duobėmis jų keterų nematyti.
2024-07-01

Baseine nuskendo 8-erių mergaitė: šeimai plyšta širdys

Šeimos atostogos virto košmaru, kai viešbučio baseine nuskendo aštuonmetė mergaitė. Mergaitė, maudėsi Hiustone, Teksaso valstijoje esančiame viešbutyje „Hilton DoubleTree“, kai ją įsiurbė vamzdis ir ji nebeišlipo. Aliyah Jaico mirė nuo skendimo ir mechaninės asfiksijos per, kaip paaiškėjo, nelaimingą atsitikimą, teigia Hariso apygardos teismo ekspertizės institutas.
2024-03-30

Atostogos virto tragedija: mirė sutuoktinių pora

Britų porai, 77 metų Rosalyn Foster ir 76 metų Davidui Johnui Fosteriui, atostogos Karibuose virto tragedija – jie rasti negyvi Rojaus paplūdimyje Grenadai priklausančioje Kariaku saloje. Policija kelia versiją, kad sutuoktiniai nuskendo. Britų pora žuvo atostogaudami Karibuose, jie nuskendo. Kaip manoma, jie atvyko į Grenadai priklausančią salą praėjusį penktadienį. Sutuoktiniai nuskendo Kitą dieną jie buvo rasti Rojaus paplūdimyje.
2024-03-16

Trakų rajone nuskendo ant ledo įlūžęs žvejys

Apie nelaimę Trakų rajone specialiosioms tarnyboms pranešta trečiadienį maždaug pusę devynių ryto. Tarnyboms paskambinęs žmogus sakę Vilkokšnio ežere pastebėjęs įlūžusį ledą, taip pat išmėtytus žvejo daiktus. Žmogaus nebuvo matyti. Į įvykio vietą atsiųsti gelbėtojai iš Trakų ugniagesių komandos, atsiųsti ir narai iš Vilniaus, pradėta žmogaus paieška. Kūną po ledu pavyko rasti ne iš karto. Skenduolis ištrauktas prieš vidurdienį.
REKLAMA
REKLAMA

Prabilo gelbėtojas, prieš kurio akis nukendo vyras: „Pagalvokite apie savo šeimą“

Savaitgalį, nepaisydami šylančio oro ir rizikuodami savo gyvybėmis, nuotykių ant tirpstančio ledo ieškojo žvejai. Tris iš jų ugniagesiams pavyko išgelbėti, o du nuskendo. Sekmadienį, 16.03 val., buvo pranešta, kad Šiaulių rajone, Verduliukų kaime, Rėkyvos ežere, skęsta du žvejai. Atvykus ugniagesiams, maždaug už 1 km matėsi įlūžęs žmogus. Gelbėjimo darbus sunkino plonas lūžtantis ledas.

Dvi dukras Neryje nuskandinusi moteris į kalėjimą nesės

Aiškėja, kad dvi dukras Neryje nuskandinusi motina dėl savo sveikatos būklės į kalėjimą nesės. Jai siūloma skirti priverstinį gydymą, pranešė prokuratūra. Vilniaus apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl Vilniuje, Neries upėje, nuskandintų dviejų mažamečių mergaičių (gim. 2020 m. ir 2022 m.). Savo dukras nužudžiusi moteris (gim. 1987 m.) nebus teisiama, nes jai nustatytas psichikos sutrikimas.

Aiškėja daugiau detalių apie lietuvės mirtį Madeiroje: tokia pati lemtis galėjo ištikti ir jos vyrą

Tragiškai pasibaigusios atostogos Madeiros saloje. Portugalijai priklausančioje saloje atostogavusią lietuvių porą, norėjusią pasidaryti asmenukę ant molo, įtraukė vandenyno bangos. Vyrui pavyko išsigelbėti, tačiau 63-jų moterį po kelių valandų paieškų gelbėtojai ištraukė negyvą. Aiškėja, kad pora fotografavosi prie molo šiaurinėje salos dalyje, oro sąlygos buvo labai blogos.

Aiškėja detalės dėl mįslingai nuskendusios 16-metės Neryje: jos kūną ištraukė upėje plaukiojęs vyras

Sekmadienį Vilniuje Neries upėje nuskendo 16-metė paauglė. Įvykio aplinkybes aiškinasi ir pareigūnai, ir vaiko teisių specialistai. Sekmadienį policija gavo pranešimą, kad apie 8 val. 53 min. Neries upe ties Litexpo parodų rūmais Laisvės pr. su irklente plaukiojęs vyras vandenyje pastebėjo ant seklumos užstrigusį moters kūną. Bendrajam pagalbos centrui paskambinęs irklentininkas pats kūną pargabeno į krantą.

Prabilo kaimynai: dėl Vilniuje rastos negyvos 19-metės keliamos kelios versijos

Vilniuje bute rasta negyva 19-metė mergina, mirties aplinkybės neaiškios. Bute buvo dar keli jaunuoliai, įtarta, kad mergina nužudyta, tačiau šios versijos nepatvirtino ekspertai. Plačiau apie tai – TV3 žinių reportaže. . 19-metės kūnas aptiktas viename daugiabutyje Perkūnkiemyje, Girulių gatvėje. Vakare apie pusę septynių negyvą merginą viename bute aptiko greitosios pagalbos medikai.

Mirus Rūlei atsivėrė skaudi Lietuvos žaizda: šeimų širdis drasko skausmas

Šių metų rudens pradžia prasidėjo itin skaudžiomis nelaimėmis. Dar rugsėjo pirmosiomis dienomis nuskambėjo žinia apie motinos galimai nuskandintas mažametes sesutes, o dienoms bėgant pasirodė dar keli pranešimai apie upėje rastus skenduolius. Štai naujausia žinia apie netektį vandenyje paaiškėjo šįryt, kuomet Šešupės upėje buvo rastas „Kelias į žvaigždes“ projekto dalyvio Rolando Skripkaičio-Rūlės kūnas.
251 2023-09-28

Vos per metus – Lietuvoje 4 kraupūs mamų poelgiai: sunku suvokti, ką padarė vaikams

Praėjusio sekmadienio įvykis, kuomet Neries upėje motinos buvo nuskandintos dvi mažametės mergaitės, atvėrė skaudžių šeimos tragedijų skrynią. Panašių įvykių per pastaruosius metus Lietuvoje buvo bent trys, kuomet nesuvokdamos veiksmų ir situacijos aplinkybių moterys pražudė savo vaikus.  Pastarųjų dienų įvykiai apie Neryje motinos paskandintas dvi mažametes mergaites palietė Lietuvos žmones iki širdies gelmių.
2023-09-07

Neryje nuskendus 2 mažoms sesutėms – atvira mamos išpažintis: „Kaip lengva smerkti kitą“

Dviejų sesučių žūties aplinkybės sukrėtė neabejingas mamas. Moterys socialiniuose tinkluose ėmė dalintis savo įžvalgomis, akcentavo, kaip yra svarbu nelikti vienoms kovoje su depresija.  Atvira išpažintimi savo paskyroje pasidalinusi Kristina Mustiacė pasakojo, kad su depresija ji susidūrė akis į akį ir šioje kovoje ji buvo viena. Laimei, moteris rado savyje stiprybės, tačiau dabar apie tai ji įspėja ir visus lietuvius.
156 2023-09-06

Lietuvą sukrėtusioje sesučių nuskandinimo byloje apklaustas vyras: „Jam irgi šokas“

Savo vaikus Neryje, kaip manoma, nuskandinusiai moteriai, suteiktas įtariamosios statusas, prokurorai planuoja kreiptis į teismą dėl psichologinės-psichiatrinės ekspertizės skyrimo. „Taip, yra įtariamoji, nes surašytas įtarimas. Įtariamosios statusas yra suteiktas. Ar galima, apklausti, nuspręs medikai. Ji tebėra ligoninėje, ji gydoma toliau.

Vilnietė prabilo apie Neryje mirusias sesutes: tragediją lydėjo baisi nuojauta

Lietuvą sukrėtus tragedijai, kai Vilniuje motina galimai nuskandino dvi savo mažametes dukreles, šiuo metu intensyviai atliekami tyrimo veiksmai. Į naujienų portalą tv3.lt kreipėsi vilnietė, kuri teigia, kad kasdien pravažiuoja pro šią vietą prie Verkių malūno ir prieš nelaimę ją apėmė labai keista nuojauta. Vilnietė Viktorija (tikrasis vardas ir pavardė red.

2-ejų sesučių žūtis sukrėtė visą Lietuvą: vilnietė mama ryžosi prabilti, ką patyrė

Sekmadienio vidurdienį nutikusi tragedija, kuomet Neryje, kaip įtariama, motinos buvo nuskandintos dvi 1-erių ir 2-ejų sesutės, sukrėtė visą Lietuvą. Internete pasipylė įrašai, kuomet daugelis lietuvių prabilo apie depresiją, ypatingai patirtą po gimdymo.  Savo itin atvira ir asmenine istorija apie pogimdyvinę depresiją pasidalino ir skaitytoja Evelina. Ji teigia, kad apie tai būtina pradėti kalbėti viešai ne tik socialiniuose tinkluose.
440 2023-09-05

Prabilo vilnietė mačiusi, kaip atrodė mama po galimo dukrų nuskandinimo: „Buvo kraupu“

Sekmadienį prie Verkių malūno skubėjo gausios gelbėtojų pajėgos. Pro šalį Neries upe plaukę baidarininkai pastebėjo skęstančius vaikus. Kaip vėliau paaiškėjo, nuskendo 2-ejų ir 1-erių sesutės. Įtariama, kad jas paskandinti galėjo pati mama, kuri buvo sulaikyta įvykio vietoje. Pro šalį vykusi vilnietė Rita (tikrasis moters vardas ir pavardė redakcijai žinomas) teigė, kad motinos laikysena, klupant prie nuskendusių dukrų kūnų, pasirodė itin keista.
357 2023-09-04

TV3 Žinios. Vilniuje motina įtariama nuskandinusi dvi savo dukras; Sostinėje siautėja kačių žudikas

Vilniuje motina įtariama dvi savo mažametes dukras nuskandinusi Neries upėje. Didžiulės gelbėtojų, medikų ir policijos pajėgos ant kojų sukeltos apie vidurdienį. Jiems žmonės pranešė apie skęstančius vaikus. Deja, dvi visai mažos, vos vienų ir dvejų metų mergaitės nuskendo. Įvykio vietoje buvusi jų motina sulaikyta. Pareigūnai įtaria, kad tai ji nuskandino savo vaikus. Vilniuje, Markučiuose, siautėja kačių žudikas maniakas. O gal net ne vienas.

Aiškėja tragedijos detalės Vilniuje: baidarininkai rado nuskendusią mergaitę, kitas žmogus – antrąją

Kraupi tragedija Vilniuje – sekmadienį Neries upėje nuskendo 2020 m. gim. ir 2022 m. mergaitės. Pagrindinė versija: jas galėjo tyčia paskandinti motina. Tiesa, nėra aišku, ar ji pati galėjo suvokti savo veiksmus.  Pateikiame daugiau detalių apie sekmadienį nuskendusias mergaites.  Aiškėja, kad vieną jų ištraukė atsitiktinis žmogus, kuris ją perdavė gelbėtojams su medikais. Deja, išgelbėti jos gyvybės nepavyko – mergaitė buvo nebegyva. Apie 12.20 val.

Užgeso 21-erių Meksikos influencerės gyvybė: noras išsimaudyti baigėsi tragedija

Meksikoje nuskendo 21-erių influencerė, kuri su draugais naktį linksminosi prie jūros kranto.  21 metų Marija Fernanda Robles nuskendo jūroje Mazatlan mieste, Meksikoje, rugpjūčio 14 d., apie 4.40 val. ryto, praėjus kelioms valandoms po to, kai kartu su draugu paskelbė mielą asmenukę. 21 metų mergina buvo populiaraus meksikiečių dainininko Luiso Ángelio „El Flaco“ dukra. María taip pat turėjo daugiau nei 25 tūkst.
2023-08-19

Šalia Baracko Obamos namų rastas jo virtuvės šefo kūnas: aiškėja tragedijos detalės

Šalia buvusio JAV prezidento Baracko Obamos (61 m.) namų Masačusetse rastas jo asmeninio virėjo Tafari Campbello (1978-2023) kūnas. Šaltinių teigimu, vyras nuskendo tvenkinyje, netoli Obamų namų esančio vynuogyno teritorijoje, skelbia BBC. Tragedija įvyko praėjusį savaitgalį, bet nelaimės detalės aiškėja tik dabar. Preliminariais duomenimis, virėjas tvenkinyje plaukiojo irklente, kuri apvirto.
2023-07-26

Prienų rajono tvenkinyje rastas skenduolis

Prienų rajone, Paviekšnių kaime, ketvirtadienį tvenkinyje rastas skenduolis. Kaip pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, apie tai, jog tvenkinyje matomas nuskendusio žmogaus kūnas, pranešta 5.34 valandą. Atvykę ugniagesiai ištraukė prie kranto buvusį 1953 metais gimusio vyro kūną. Jis perduotas policijos pareigūnams.

Savaitgalį skendo 10-metis berniukas: nubausta ir mama, ir auklė

Ypač karštas savaitgalis pareikalavo net keturių gyvybių. Ežeruose ir tvenkiniuose skirtingose Lietuvos dalyse nuskendo keturi vyrai. Tiesa, be atvangos plušo ir pajūrio gelbėtojai. Vien Palangoje jūroje vos nenuskendo 15 žmonių. Vienas jų – girtos motinos be priežiūros paliktas dešimtmetis.  Klaipėdos gelbėtojai pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti skęstančiojo gelbėjimo operacija.
240 2023-07-17

Tragedija Trakų rajone: nuskendo į ežerą įšokęs ir nebeišniręs vyras

Trakų rajone pirmadienį nuskendo vyras, pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.  Anot jo, pirmadienio popietę, apie 14 val. gautas pranešimas, kad Trakų rajone, Markutiškių kaime esančiame ežere Margis įvyko nelaimė. Pranešta, kad vyras nuo liepto nušoko į ežerą ir neišniro. Atvykus ugniagesiams iš valties apžiūrėtas ežero paviršius ir pakrantė. Apie 40 metrų nuo kranto, apie keturių metrų gylyje, rastas ir ištrauktas vyras, atvykę medikai konstatavo jo mirtį.
Kriminalai 2023-07-04

Nidoje – neeilinė gelbėjimo operacija, prireikė sraigtasparnio: iš viso savaitgalį Lietuvoje nuskendo 3 žmonės

Savaitgalį Lietuvos tvenkiniuose ir upėse nuskendo trys žmonės. Aukų galėjo būti ir dar daugiau – jūra vos nepasiglemžė 17-metės ir ją puolusio gelbėti tėvo gyvybių. Nidoje, audringoje jūroje, ėmė skęsti 17-metė. Jos tėtis puolė ją gelbėti, o srovė jį patį taip pat pradėjo traukti į jūrą. Jiems padėjo kiti poilsiautojai. Šie rankomis susikabino grandine ir laikė tėvą, o šis įsikibęs jūrai neatidavė dukros.

Tvenkinyje Prienų rajone nuskendo moteris

Tvenkinyje Prienų rajone šeštadienį nuskendo moteris, pranešė ugniagesiai gelbėtojai. Nelaimė įvyko Norkūnų kaime. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas nurodė, kad nuskendusią 1985 metais gimusią moterį rado vyras. Kūnas ištrauktas į krantą ir perduotas policijos pareigūnams, įvykis tiriamas.

Nelaimė netoli Kintų: Minijoje apsivertė ir nuskendo kateris

Šeštadienį gautas pranešimas, kad minijos upėje netoli Kintų apvirto ir nuskendo kateris. Žmonėms pavyko išsigelbėti. Šilutės ugniagesiams šeštadienį apie 19.50 val. pranešta, kad Šilutės rajone, Minijos upėje, tarp Minijos kaimo ir Uostadvario, apsivertė kateris su žmonėmis. Kateryje buvusiems žmonėms pavyko išsigelbėti. Pirminiais duomenimis, žmonės prašė ištraukti katerį, kad jis netrukdytų kitiems praplaukiantiems laivams.

Kraupus radinys Šiauliuose: tvenkinyje rastas kūnas

Penktadienį Šiauliuose, Pavasario g., tvenkinyje, rastas nuskendusio nenustatytos tapatybės apie 40 metų amžiaus vyro kūnas. Kūnas aptiktas apie 19 val. 30 min. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2023-06-24

Ekspertai apie gelmėse sudužusį „Titaną“: jie užsiėmė tuo, kuo neturėjo

Atlanto vandenyno gelmėse prie Titaniko – tragiška penkių žmonių paieškų atomazga. Povandeninis robotas vos už 500 m nuo „Titaniko“ aptiko sekmadienį dingusio turistinio laivo „Titanas“ nuolaužas. Kol kas neaišku, dėl ko tiksliai prietaisas sprogo. Įgulai išsigelbėti nebuvo jokių šansų – kelių kilometrų gylyje jie žuvo per tūkstantąją sekundės dalį.

Šiurpi nelaimė Vilniuje: žmonių akivaizdoje nuskendo 25-erių jaunuolis

Trečiadienio vakarą Vilniuje – tarnybų sujudimas. Gelūžės ežere nuskendo 25-erių vaikinas. Pirminiais duomenimis, jaunuolis buvo užsienietis.  Pranešimo apie skęstantį vyrą Gelūžės ežere tarnybos sulaukė apie 19.30 val.  Pirminiais duomenimis, jaunas vyras plaukiojo 3 metrų gylyje, kur pradėjo rankų mostais rodyti, kad jam negerai. Paplūdimyje buvę žmonės apie tai pranešė budinčiam gelbėtojui. Kai gelbėtojas atbėgo, jaunas vyras jau buvo paniręs.

Kupiškio ir Šilutės rajonuose nuskendo du vyrai

Pirmadienio vakarą Kupiškio rajone esančio Adomynės kaimo tvenkinyje rastas negyvas vyras. Kaip pranešė Panevėžio apskrities policija, 1995 metais gimusio vyro kūnas tvenkinyje rastas apie 20.39 val. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.  Nelaimė Šilutės rajone   Pirmadienį Šilutės rajone Šyšos upėje apvirtus valčiai nuskendo vyras. Kaip pranešė Tauragės apskrities policija, apie 15.35 val.
Kriminalai 2023-06-13

Vilniuje radus negyvą 5-metį – naujausia tarnybų žinia: „Didelė netektis“

Vilniuje Neries upėje, Žirmūnų mikrorajone, nuskendus vos 5-erių metukų berniukui Vaiko teisių specialistai teigia, kad šeimą ištiko didelė nelaimė. Ar šeimoje dar yra vaikų ir kaip reaguoja specialistai tokiais atvejais?   Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Vilniaus miesto skyriaus vedėjas Gedas Batulevičius tv3.lt sako, kad šeima praeityje nesusilaukė jokių nusiskundimų. Šeimą ištiko didelė nelaimė.

Akimirka, paliekanti randą visam gyvenimui: Lietuvoje vanduo ne kartą tragiškai pasiglemžė vaikus

Sukrečianti tragedija Vilniuje – sekmadienį Neries upėje, Žirmūnų mikrorajone, nuskendo vos 5-erių metukų vaikas.  Šis sukrečiantis atvejis dar kartą primena, kad prie vandens telkinių vaikų negalima palikti vienų nė akimirkai. Pastaraisiais metais Lietuvą sukrėtė ne viena panaši tragedija, kai tėvams teko apraudoti nuskendusius vaikus. Skaudi nelaimė sostinėje Tik ką, praėjusį sekmadienį, apie 16 val.
Kriminalai 2023-06-05

Vilniuje Neryje nuskendus 5-mečiui, žmonės – sukrėsti: pasakoja, kaip viskas vyko

Savaitgalis paženklintas kraupia nelaime. Prie namų žaidimų aikštelėje žaidęs 5-metis berniukas dingo, o po valandos upe plaukęs baidarininkas už kilometro mažylį rado nuskendusį Neryje. Policija teigia, kad gelbėtojai dar bandė berniuką gaivinti, bet jo gyvybės išgelbėti nepavyko.   Tarp vietos, kur berniukas žaidė ir dingo, o vėliau buvo rastas – daugiau nei kilometras.  „Upėje baidare plaukęs vyras informavo, kad šalia Žirmūnų paplūdimio pastebėjo plūduriuojantį vaikučio kūną.

TV3 ŽINIOS. Nuskendo penkiametis; „Skaidrinam“ atkeliavo į Ignaliną; prekybos centrų pelnai

Savaitgalis paženklintas kraupia nelaime. Prie namų žaidimų aikštelėje žaidęs 5-metis berniukas dingo, o po valandos upe plaukęs baidarininkas už kilometro mažylį rado nuskendusį Neryje. Policija teigia, kad gelbėtojai dar bandė berniuką gaivinti, bet jo gyvybės išgelbėti nepavyko. Kaip nelaimė galėjo įvykti, pareigūnai kol kas nedetalizuoja. O čekučių skandalas pasivijo Ignaliną. Paaiškėjo, kad vienas tarybos narys pagerino rekordą, mat degalus pylėsi su 112-a skirtingų banko kortelių.

Atostogos virto tragedija: 7-metė amerikietė nuskendo viešbučio baseine

Erica Baez kaltinama palikusi savo penkių mėnesių kūdikį vieną viešbučio kambaryje, o 7-metę dukrą viešbučio baseinų zonoje, kol pati vartojo alkoholį bare Melvilyje, Long Ailende, JAV. Pranešama, kad moteris kaltinimus neigia. Dviejų vaikų mama buvo suimta po to, kai jos septynmetė dukra nuskendo viešbučio baseine, kai moteris, kaip įtariama, gėrė viešbučio bare.
2023-05-18

Prakalbo mįslingai dingusios ir vėliau negyvos rastos lietuvės vyras: „Vyko kažkas negero“

Lietuvė, kurios kūnas buvo ištrauktas iš tvenkinio Anglijoje, likus kelioms dienoms iki mirties „sudarė sutartį su velniu“, per tyrimą sakė jos vyras. Lietuvės, gyvenančios Brandon mieste, Suffolke, kūnas buvo rastas Brandono užmiesčio parke 2021 m. balandžio 9 d. Jos vyras Suffolko koronerio teisme sakė, kad turėjo blogą nuojautą, kai tą rytą pabudęs nerado žmonos. Teismo ekspertizė nustatė, kad lietuvė mirė nuskendusi.

Aiškėja daugiau apie į tvenkinį įvirtusį traktoriuką: vairuotojas šaukėsi pagalbos

Dėl nelaimės Vilniaus rajone ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos: apie vidurdienį pranešta, kad Grikienių kaime į tvenkinį įvažiavo traktoriukas, po vandeniu atsidūrė jo vairuotojas. Deja, gelbėtojams ir medikams vyro išgelbėti nepavyko. Pusamžis vyras nuskendo visai nedideliame tvenkinyje netoli Sudervės esančiame Grikienių kaime. Į vos 15 metrų skersmens tvenkinį stačiais krantais įvažiavo nedidelis traktoriukas, jį vairavęs vyras žuvo.
Kriminalai 2023-05-09

Tragedija Vilniaus rajone: į tvenkinį įvirto mini traktorius, jo vairuotojas nuskendo

Antradienio popietė Vilniaus rajone, Grikienių kaime pažymėta skaudžia tragedija – į tvenkinį įvažiavo nedidelis traktorius, jo vairuotojas nuskendo. Nelaimė įvyko apie 13 val. Pirminiais duomenimis, pusamžis vyras mini traktoriumi prie tvenkinio, kuriame nuskendo, pjovė žolę. Įvažiavęs į tvenkinį traktoriukas apvirto ir prispaudė žmogų. Vairuotojas bandė signalizuoti, šauktis pagalbos. Atbėgę vietiniai gyventojai bandė žmogui padėti, tačiau nesėkmingai.

Aiškėja daugiau apie Kauno mariose rastą skenduolį: jis nebuvo vietos gyventojas

Kauno mariose nuskendo jaunas vyras. Jo kūnas plūduriavo netoli kranto įstrigęs tarp meldų. Jau aišku, kad tai į Kauną studijuoti atvykęs azerbaidžanietis. Kaip nutiko tragedija, aiškinasi pareigūnai. Pavakare ugniagesiai, policija ir medikai sulekia prie Kauno marių ties Jachtklubu. Reaguoja į pranešimą apie vandenyje pastebėtą žmogaus kūną. Jis plūduriavo maždaug 5 metrai nuo kranto, tarp meldų. Skenduolį ištraukė ugniagesiai.
Kriminalai 2023-05-05

34-erių atlikėjo staigi mirtis sukrėtė šeimą: paaiškėjo, nuo ko jis mirė

Praėjusių metų lapkričio 5 dieną nuskambėjo liūdna žinia apie garsaus atlikėjo Aarono Carterio mirtį. Teigiama, kad 34 metų vyras buvo rastas negyvas vonioje. Jis mirė savo namuose Lankasteryje, Kalifornijoje. Praėjus penkiems mėnesiams po netekties, paaiškėjo ir tiksli mirties priežastis. Teismo medicinos ekspertų ataskaitoje teigiama, kad gulėdamas vonioje atlikėjas buvo apsvaigęs nuo narkotikų. Pasak jų, paniręs po vandeniu jis nuskendo.
2023-04-19

Lazdijų rajone nuskendo vyras

Lazdijų rajone esančiame Mikyčių kaime rastas nuskendęs vyras. Kaip pranešė Alytaus apskrities policija, 1978 metais gimusio vyro kūnas apie 21.20 val. rastas vandens telkinyje netoli fermų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2023-04-13

Nelaimė Raseiniuose: tvenkinyje nuskendo žmogus

Pirmadienį Raseiniuose tvenkinyje nuskendo žmogus. Kaip skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, 15.55 val. pranešta, jog tvenkinyje galėjo nuskęsti žmogus. Atvykus vandenyje apie dviejų metrų atstumu nuo kranto rastas ir ištrauktas skenduolis.

Pasipylė pranešimai apie ant ledo įlūžusius žmones: ant ledo lipti nebegalima

Pirmadienį pasipylė pranešimai apie ant ledo įlūžusius žmones, daugiausiai žvejus. Deja, ne visų jų gyvybes pavyko išgelbėti. Monio ežere netoli Elektrėnų nuskendo žvejys. Jonavos rajone gelbėtojai ištraukė ir išgelbėjo du vaikus, du įlūžę žvejai ištraukti ir Vilniaus rajone. Elektrėnų savivaldybėje esantis Monio ežero – ant ledo ties Daugirdiškių kaimu įlūžo žvejys. Gelbėtojams pagaliau pavyko surasti kūną – gelbėtojai jį ištraukė iš vandens, užkėlė ant rogių ir tempia į krantą.

Aiškėja daugiau apie tragišką avariją prie Šilutės: automobilis nuskendo pievoje

Šilutės rajone per avariją žuvo pusamžis vyras – jo vairuojamas automobilis rėžėsi į medį ir nuskendo užlietoje pievoje. Iš smarkiai sumaitotos mašinos kūną traukti teko gelbėtojams. Sumaitotas „Audi“ po smūgio į medį. Vairuotojas per avariją žuvo. Apie eismo įvykį netoli Sakūčių specialiosioms tarnyboms pranešta ryte jau prašvitus. „Audi A4“ nulėkė nuo kelio ir rėžėsi į medį.
Į viršų