nusižengimai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nusižengimai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nusižengimai“.

Skrydžių palydovė papasakojo, kas vyksta lėktuvuose: nuo kuriozų iki nelaimių

Artėjant vasaros, o tuo pačiu ir kelionių, sezonui skrydžių palydovė Viltė Vileikytė atvirauja, kad jos darbas kupinas netikėtumų dėl nepatenkintų keleivių ar kultūrinių nesusipratimų skirtingose šalyse. Naujienų portalui tv3.lt mergina pasakoja, kokie keisčiausi lietuvių ir kitų šalių keleivių prašymai ir kokius konfliktus tenka tramdyti lėktuve.

Gavote baudą už greičio viršijimą ar bet ką kitą? Galite jos nemokėti, jei sutiksite pašluoti gatves

Gavę bausmę už nusižengimą ar nusikaltimą gyventojai neretai gali ją tiesiog pasikeisti. Pavyzdžiui, vietoje 12 tūkst. eurų baudos padirbėti 240 valandų arba atvirkščiai. Vis tik ne viskas taip paprasta. Teisininkų teigimu, įdomu tai, kad, pavyzdžiui, baudą į areštą pakeisti galima, tačiau arešto į baudą – ne.  Jie paminėjo, kad kvalifikacijos nereikalaujančių viešųjų darbų, tokių, kaip ravėjimas ar šlavimas, daugiausia gali skirti 240 arba 480 valandų.
2023-11-19

Taylor Swift susidūrė su nemalonumais: gresia keturženklė bauda

Dainininkė Taylor Swift (33 m.) su savo pasauliniu turu „The Eras Tour“ šiuo metu iš vienos šalies skraido į kitą. Tačiau panašu, kad dalį uždirbtų pinigų jai teks atsidėti nesumokėtoms baudoms už šiukšles prie namų.  T. Swift susikaupė tūkstančių dolerių baudos už šiukšles, kurios buvo paliktos prie jos namų Niujorke.
2023-07-04

Atliekomis atsikratėte bet kur? Perspėja, kad galite netekti net automobilio

Dar 2021 m. rudenį buvo priimtos Administracinių nusižengimų kodekso pataisos, numatančios, kad už aplinkos teršimą asmenims gresia ne tik baudos, bet ir transporto priemonių, kuriomis buvo gabenamos atliekos, konfiskavimas.

Gyventojų patogumui: teikti skundus apie nusižengimus bus paprasčiau

Nuo 2022 m. vasario 1 d. pradėjo veikti modernizuotas Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Elektroninių paslaugų portalas, rašoma pranešime spaudai.
Aktualijos 2022-02-14

Baudos už KET pažeidimus pykdo: girtam už vairo tik bauda, o už svetimą galimybių pasą – baudžiamoji atsakomybė?

Lietuvos keliuose – vis dar nesaugu, o apie tai kalbama nuolat. Kasmet autoįvykiuose žmonės žūsta ar lieka sunkiai sužaloti. Vairavimo, elgesio kelyje įpročiai sunkiai kinta ne tik naudojant įvairias prevencines priemones, siekiant skatinti saugumą kelyje, bet ir skiriant baudas už tam tikrus kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus. Spalio pabaigoje Lietuvos policija socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas kraupus epizodas.

Virtualus patrulis tikrina gyventojus: nurodė, už ką skirtų įspėjimus

Kaip jau buvo skelbta, balandžio 6 d. patruliuoti elektroninėje erdvėje pradės virtualus patrulis. Tai darys trys pareigūnai, kurių pagrindinė užduotis – nusikalstamų veikų ar administracinių nusižengimų prevencija elektroninėje erdvėje, rašoma policijos pranešime. Facebook puslapis - https://www.facebook.com/Policijos-virtualus-patrulis-104999875026221  Pareigūnai reaguos tik į akivaizdžius elektroninėje erdvėje daromus ar rengiamus daryti teisės pažeidimus.

Už triukšmo pažeidimus grės griežtesnė atsakomybė

Seimas priėmė Administracinių nusižengimų kodekso pataisas, kuriomis nutarta nuo 2021 m. sausio 1 d. beveik dvigubai padidinti administracinę atsakomybę už Triukšmo valdymo įstatymo ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių triukšmo valdymą, nevykdymą ar pažeidimą.

Šypsokitės – jus filmuoja vaizdo kameros

 Vaizdo kameros vis labiau užkariauja mūsų erdves. Kameromis nufilmuoti vaizdai tampa pažeidimų, nusikaltimų padarymo įrodymais tiriant bylas ir nagrinėjant jas teismuose, jos drausmina gatvių chuliganus, nes šie žino, kad vaizdo stebėjimo kamerų veikimo zonoje visi jų veiksmai fiksuojami. Ten, kur yra įrengtos vaizdo kameros, mažėja nusižengimų, gyventojai jaučiasi saugesni.
Kriminalai 2015-01-21

Verta sunerimti: Lietuvoje ir psichikos ligonis gali įsigyti ginklą?

Rita Miliūtė, LRT Televizijos laida „Teisė žinoti“, LRT.lt Jei artimoje aplinkoje jums grasinama nužudymu, tačiau tai darantis asmuo anksčiau nėra padaręs jokių nusižengimų, teisėsaugos pareigūnai neturės pakankamai pagrindo įžvelgti realios grėsmės jūsų gyvybei. Be to, Lietuvos teisėsauga neturi duomenų apie sunkiomis psichikos ligomis sergančius asmenis, todėl teoriškai šie gali netgi įsigyti ginklą savigynai.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų