nuri sahinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nuri sahinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nuri sahinas“.

Vokietija: „Bayern“ pavijo „Borussia“ futbolininkus

Vokietijos Bundeslygoje – dvivaldystė. Po šeštadienio rungtynių pirmauja po 20 taškų turinčios Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“ komandos. „Bayern“ svečiuose 1:0 (0:0) palaužė „Hamburger SV“. 52-ąją minutę pergalingą įvartį po Thomaso Mullerio perdavimo pelnė Corentinas Tolisso. 39-ąją minutę iš aikštės pašalintas Gideonas Jungas. „Borussia“ išvykoje 2:2 (1:0) sužaidė su Frankfurto „Eintracht“. „Borussia“ pirmavo 2:0, bet persvaros neišsaugojo.
2017-10-22

Išpuolio sukrėsta „Borussia“ pralaimėjo pirmąsias rungtynes

Trečiadienį sužaistos dėl išpuolio prieš Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) atidėtos pirmosios UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynės. Atakos sukrėsti vokiečiai namie „Monaco“ pralaimėjo 2:3 (0:2). 17-ąją rungtynių minutę šeimininkų gynėjas Sokratis Papastathopoulos baudos aikštelėje pargriovė atakuojantį Kylianą Mbappe. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį pasišovė realizuoti Fabinho. Brazilas problemų „Borussia“ vartininkui Romanui Burki nesukėlė – nepataikė į vartus.
2017-04-13

N. Sahinas: nesijaučiau laimingas nei Madride, nei Liverpulyje

Dortmundo "Borussia" saugas Nuri Sahinas prisipažino, kad jautėsi nelaimingas vilkėdamas Madrido "Real" ir "Liverpool" marškinėlius bei pripažino, jog tai buvo pagrindinė suprastėjusios sportinės formos priežastis. Turkijos nacionalinės rinktinės žaidėjas po pusantrų metų sugrįžo į vokiečių klubą bei neslėpė, jog taip padarė dėl to, kad galėtų vėl mėgautis futbolu. "Šimtu procentų rungtyniauju tik tada, kai esu laimingas. Toks nesijaučiau nei Madride, nei Liverpulyje.
2013-01-29

N. Sahinas žino, kur karjerą tęs Madrido „Real“ saugas Kaka

Buvęs Madrido „Real“ žaidėjas, dabar rungtyniaujantis „Liverpool“ klube žino brazilo Kakos ateitį. Vienas brangiausių planetos futbolininkų šiuo metu priklauso „Real“ ekipai, tačiau dėl komandos trenerio Jose Mourinho taktinių schemų beveik visiškai negauna laiko startinėje sudėtyje. Dar prieš sezono pradžią J.Mourinho pranešė žaidėjui, kad jam nėra verta tikėtis vietos pagrindinėje sudėtyje. Kol kas trenerio žodžiai pildosi.