nugalėtojams romainas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nugalėtojams romainas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nugalėtojams romainas“.

„Montepaschi“ klubas laimėjo supertaurę

Sienos „Montepaschi“ ekipa, kurioje rungtyniauja Kšyštofas Lavrinovičius, iškovojo pirmąjį trofėjų šį sezoną – Italijos supertaurę. Šalies čempionai finalinėse rungtynėse 87:65 nugalėjo Bolonijos „Virtus“ krepšininkus. K. Lavrinovičius per 27 žaidimo minutes pelnė 9 taškus (3/7 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Nugalėtojams Romainas Sato įmetė 19 taškų. Afrikietis buvo išrinktas naudingiausiu turnyro žaidėju.
2009-10-05

„Montepaschi“ – Italijos čempionate finale

Italijos krepšinio čempionato pusfinalio trečiosiose rungtynėse Sienos „Montepaschi“ ekipa, kurioje rungtyniauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius, namuose 101:76 sutriuškino Trevizo „Benetton“ krepšininkus bei laimėjo seriją 3:0. R.Kaukėnas per 25 žaidimo minutes pelnė 11 taškų (0/4 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.
2009-06-04

Sienos „Montepaschi“ antrą kartą patiesė Trevizo „Benettoną“

Pergalę antrosiose Italijos krepšinio lygos pusfinalio rungtynėse iškovojo Sienos „Montepaschi“ klubas, kuriam atstovauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius, išvykoje 92:72 (20:19, 30:21, 20:17, 22:15) nugalėjęs Trevizo „Benetton“ krepšininkus.