Pergalę antrosiose Italijos krepšinio lygos pusfinalio rungtynėse iškovojo Sienos „Montepaschi“ klubas, kuriam atstovauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius, išvykoje 92:72 (20:19, 30:21, 20:17, 22:15) nugalėjęs Trevizo „Benetton“ krepšininkus.

Serijoje iki trijų pergalių „Montepaschi“ pirmauja rezultatu 2:0.

R.Kaukėnas aikštėje praleido 27 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 13 taškų (4/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 1 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 ir prasižengė 1 kartą.

K.Lavrinovičius per 24 minutes pelnė 9 taškus (2/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), po krepšiu sugriebė 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo ir prasižengė po 4 kartus.

Nugalėtojams Romainas Sato surinko 17, Benjaminas Eze - 14, Terrellas McIntyre'as (5 per. kam.) - 12 taškų.

Pralaimėjusiems Gary Nealas pelnė 27, Judsonas Wallace'as (10 atk. kam.) ir Sandro Nicevičius - po 11, Massimo Bulleri (6 kl.) - 10 taškų.