nugalėtojams juanas carlosas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nugalėtojams juanas carlosas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nugalėtojams juanas carlosas“.

Ispanai nušlavė Lenkijos rinktinę

Europos vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo F grupės trečiosiose rungtynėse Lenkijos rinktinė 68:90 nusileido Ispanijos krepšininkams bei baigė pasirodymą turnyre. Ispanai nuo pat susitikimo pradžios ėmė įrodinėti, jog jie neveltui yra vadinami Senojo žemyno pirmenybių favoritais. Jau sužaidus 8 minutes jų pranašumas buvo dviženklis - 19:9, o įpusėjus mačui Ispanijos ekipos persvara siekė 16 taškų - 42:26. Antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas.
2009-09-17

Ispanai po pratęsimo palaužė Slovėniją

Europos vyrų krepšinio čempionato C grupės rungtynėse Ispanijos rinktinė 90:84 po pratęsimo nugalėjo Slovėnijos krepšininkus. Abi komandos pirmąjį etapą užbaigė savo sąskaitose turėdamos po dvi pergalės bei po vieną nesėkmę.
2009-09-09

„Regal Barcelona“ tapo Ispanijos čempione

Barselonos „Regal Barcelona“ krepšininkai po penkių metų pertraukos susigrąžino Ispanijos krepšinio lygos čempionų titulą. Ketvirtosiose finalo rungtynėse „Regal Barcelona“ namuose 90:77 (27:18, 16:15, 28:27, 19:17) įveikė Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių triumfavo rezultatu 3:1. Nugalėtojams Juanas Carlosas Navarro (9 rez. perd.) pelnė 19, Davidas Andersenas ir Franas Vazquezas - po 18, Gianluca Basile - 17 taškų. Pralaimėjusiems Igoris Rakočevičius (5 rez.