Barselonos „Regal Barcelona“ krepšininkai po penkių metų pertraukos susigrąžino Ispanijos krepšinio lygos čempionų titulą. Ketvirtosiose finalo rungtynėse „Regal Barcelona“ namuose 90:77 (27:18, 16:15, 28:27, 19:17) įveikė Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių triumfavo rezultatu 3:1.

Nugalėtojams Juanas Carlosas Navarro (9 rez. perd.) pelnė 19, Davidas Andersenas ir Franas Vazquezas - po 18, Gianluca Basile - 17 taškų.

Pralaimėjusiems Igoris Rakočevičius (5 rez. perd.) surinko 20, Tiago Spliteris (8 atk. kam.) - 15, Pablo Prigioni - 13, Fernando San Emeterio - 11 taškų.