novitec

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „novitec“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „novitec“.

Ir taip velniškai greitas „Ferrari“ po apsilankymo „Novitec“ dirbtuvėse tapo dar pajėgesnis

Ne vieną dešimtmetį savo veiklą vykdanti „Novitec“ visuomet vadovaujasi viena ir ta pačia taisykle – imtis projektų, kuriems, galbūt, ne visuomet pritaria automobilių gamintojai ar ramybę mėgstantys vairuotojai. Vis dėlto, jų tikslas visuomet buvo vienas ir toks pats – pasiūlyti modifikacijas, kurios pademonstruotų tikrąjį konkrečių modelių potencialą.
2023-04-04

„Novitec“ brangiausiam „Ferrari“ kabrioletui įteikė anglies pluošto aksesuarus

„Ferrari SF90 Spider“, daugeliu atvejų, priklauso visiškai kitai automobilių lygai. Įprastai, iš tinklo įkraunami hibridiniai automobiliai pateikiami taip, jog jų vairuotojams padėtų tausoti gamtą, sumažinti išlaidas degalams, tačiau „Ferrari“ hibridas atlieka visiškai kitą funkciją.
2022-10-18

„Novitec“ išspaudė maksimumą iš „Ferrari 812 GTS“

„Novitec“ kaip reikiant driokstelėjo. Vokietijoje įsikūrusi įmonė pristatė patobulintą „Ferrari 812 GTS“ rodsterį, kuris prisijungs prie anksčiau pristatytų ir jau „Novitec“ klientų mėgstamų modelių. Priekinės automobilio dalies plotis, palyginus su standartiniu modeliu, padidėjo 70 milimetrų, o galinės dalies – 140 milimetrų. Be to, naujos priekinės ir galinės arkos pagerina „GTS“ automobilio matomumą kelyje.
2021-08-16

„Novitec“ dovana automobilių entuziastams – išskirtinis „Lamborghini Huracan“

Retkarčiais kai kuriems automobiliams trūksta keleto smulkių detalių, kurių dėka vėliau taip ir norisi pasakyti – „Pagaliau! Dabar atrodo nuostabiai!“ Šią frazę dabar norisi panaudoti išvydus naujausią „Novitec“ dirbtuvių projektą – „Lamborghini Huracan EVO RWD“. Vokietijoje įsikūrusių, specializuotų dirbtuvių atstovai mano, jog „Lamborghini Huracan EVO RWD“ domina tik išskirtinai automobilių entuziastus, kuriems „Lamborghini“ nėra žaislas, kuriuo norėtųsi kasdien girtis „Instagrame“ ar viso...
2021-03-15

„Novitec“ patobulinta „Ferrari F8 Tributo“ tapo greitesnė už „812 Superfast“

„Ferrari 458 Italia“ ir „Ferrari 488 GTB“ sulaukė gausybės teigiamų įvertinimų ir per pakankamai ribotą laiką pelnė dešimtis įvairiausių apdovanojimų. Dabar, regis, atėjo eilė „Ferrari F8 Tributo“.  „Novitec“ naujausiam „Ferrari T8 Tributo“ modeliui siūlys dvi variklio galios didinimo programas. „Stage 1“ variklio galios didinimo programa iš „Ferrari“ variklio išspaus papildomas 67 arklio galias ir 112 Nm sukimo momentą.
2020-06-16

„Novitec“ privertė „Maserati Levante“ apsilankyti sporto salėje

„Daugiau galios!“ – tokį reikalavimą, greičiausiai, galima išgirsti „Novitec“ dirbtuvėse. Juk kiekvieną dieną „ Novitec“ pluša prie skirtingų sportiškų, greitų, galingų mašinų, kurios nuo pat pirmos akimirkos labai gerai atlieka vieną funkciją – prispaudžia vairuotojo ir keleivį prie sėdynės.
2020-04-02

„Novitec“ britiškam superautomobiliui suteikė milžinišką steroidų dozę

 Vokietijoje įsikūrusi automobilių puošybos meistrė – „Novitec“, daugelį metų specializuojasi itališkų ratuočių tobulinimu. Jeigu turėjote „Alfa Romeo“, „Ferrari“ ar „Maserati“ – tai buvo pačios tinkamiausios dirbtuvės Jūsų itališkam žirgui. Dabar „Novitec“ specializuojasi gerokai įvairesnių automobilių puošyba ir svarbių agregatų tobulinimu.
2018-11-28

Raumeningas kostiumas ir 772 arklio galios - „Novitec Rosso“ prieskoniai itališkam „Ferrari“

Kiekvieną automobilį galima patobulinti ir pagerinti, bet ar kiekvieną automobilį norisi patobulinti arba pagerinti? Mes manome, kad ne.  Žmonės, kurie vairuoja „Toyota Prius“, niekuomet negalvoja apie naują išmetimo sistemą arba reguliuojamo aukščio amortizatorius. Kaip ir „Ferrari“ vairuotojai niekuomet negalvoja apie kuro ekonomiją ir mažus eksploatacijos kaštus. Itališkų automobilių specialistė - „Novitec Rosso“, puikiai supranta ko nori ir ko tikisi „Ferrari“ automobilių vairuotojai.
2017-06-05

Novitec meistrų pagražintas Maserati Quattroporte atrodo nepriekaištingai

„Novitec“ vardas turėtų būti puikiai pažįstamas itališkų automobilių savininkams ir gerbėjams. Daugelį metų, Vokietijoje įsikūrusi kompanija specializuojasi Ferrari, Fiat, Alfa Romeo ir Maserati markių automobiliais. „Novitec“ kompanijos išskirtinumas yra tas, kad atliekamų darbų sąrašas yra beprotiškai ilgas. Vokiečiai savomis rankomis gamina kėbulo detales, ratlankius, išmetimo sistemas ir kitus komponentus, kurių dėka galima patobulinti arba pagražinti Italijoje pagamintą mašiną.
2014-09-03

Tiuningas: kai įprasto „Ferrari F12 Berlinetta“ neužtenka

„Ferrari F12 Berlinetta“ – itin ambicingas automobilis. Ko verti vien techninių charakteristikų skaičiai. Pagal juos šis 740 AG galios V12 tipo variklį turintis superautomobilis, nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja per 3,1 sekundės ir gali išvystyti didesnį nei 340 km/h greitį.
2014-01-09
REKLAMA
REKLAMA

„Lamborghini“ pagal „Novitec Torado“

Paskutinis „Novitec Torado“ darbas – efektingas paketas ir taip ryškiam „Lamborghini Aventador“. Pažymėtina, kad italai neapsiribojo vien tik stilistiniais kėbulo detalių pakeitimais.
2013-07-08

Ferrari FF pagal Novitec

Garsi automobilių modifikavimo įmonė Novitec Rosso nusprendė patobulinti iš peties naująjį Ferrari „FF“, kuris yra patogesnis, komfortiškesnis bei keturiais ratais varomas Ferrari bolidas. Novitec Rosso pasirūpino, jog naujasis „FF“ turėtų naują stogą, kuris pagamintas iš anglies pluošto, prie jų prisidėjo šoniniai veidrodėliai, slenksčiai, galinis spoileris ir difuziorius.
2012-06-20
Į viršų