norrisas cole

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „norrisas cole“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „norrisas cole“.

Belgrade – dramatiška ASVEL pergalė

Vilberbano ASVEL (9/14) Eurolygos išvykos rungtynėse po dramatiškos kovos 81:78 (25:23, 20:15, 12:18, 24:22) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus (7/16). Norrisas Nole‘as taikliu dvitaškiu likus žaisti kiek daugiau nei vienai minutei iki rungtynių pabaigos išvedė ASVEL į priekį 79:78. „Crvena Zvezda“ krepšininkas keletą atakų iš eilės rezultatyviai užbaigti nepavyko, o N.Colas likus žaisti 5 sekundėms taikliais baudos metimais padidino svečių pranašumą iki trijų taškų 81:78. Le...
2021-01-29

„Real“ pergalė sudėliojo atkrintamųjų varžybų poras

Madrido „Real“ penktadienį Eurolygos rungtynėse namie 106:86 (27:28, 26:22, 29:19, 24:17) sutriuškino Bambergo „Brose“. Šis mačas sudėliojo atkrintamųjų varžybų mozaiką. Savo varžovą sužinojo ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Žalgiriečiai (18 pergalių / 12 pralaimėjimų) reguliariajame sezone užėmė šeštąją vietą.
2018-04-07

Luko Lekavičiaus „Panathinaikos“ įteikė dovaną „Žalgiriui“

Nors Lukas Lekavičius ketvirtadienį Izraelyje neblizgėjo, jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ įteikė dovaną Kauno „Žalgiriui“ – 76:75 (18:20, 17:21, 21:17, 20:17) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus. Toks rezultatas žalgiriečiams atvėrė kelią į atkrintamąsias varžybas.
2018-03-23

Eurolygoje – dar viena neįtikėtina „Barcelona“ pergalė

Viena Eurolygos autsaiderių „Barcelona“ toliau šluoja visus nuo kelio. Šįkart katalonai svečiuose 90:63 (22:17, 18:21, 23:14, 27:11) „suvalgė“ vienus lygos lyderių – Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus. Pirmasis kėlinys vyko atkakliai, bet vėliau dominavo „Barcelona“. Didžiausias katalonų pranašumas – 33 taškai (88:55). „Barcelona“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:36. „Olympiakos“: Jamelis McLeanas 14 (5/9 dvitaškių, 12 atkovotų kamuolių), Georgios Printezis 14 (5/10 dvitaškių, 5 atk. kam.
2018-03-16

Galingas Artūro Gudaičio žaidimas pergales neatnešė

Artūras Gudaitis sužaidė galingas rungtynes, surinko 27 naudingumo balus, bet tai pergalės Milano „AX Armani“ neatnešė. Italijos komanda namie 102:111 (26:30, 24:27, 20:26, 32:28) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams. Svečiai dominavo visą mačą. Abi ekipos gerai atakavo iš toli. „Maccabi“ pataikė devynis tritaškius iš 14 (64 procentai), „AX Armani“ – 12 iš 24 (50 proc.). A. Gudaitis per 24 minutes pelnė 18 taškų, pataikęs visus šešis dvitaškius.
2018-01-27

Eurolygoje – užtikrintas CSKA triumfas ir „Baskonia“ pergalė tašku

Eurolygos penktadienį pradėjo užtikrinta Maskvos CSKA ir dramatiška Vitorijos „Baskonia“ pergalės. Ispanijos ekipa svečiuose 82:81 (24:19, 21:23, 20:26, 17:13) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“. Svečiai pirmavo didžiąją mačo dalį.
2017-12-15

„Real“ atsitiesė rungtynėse su „Unicaja“

Karčią piliulę rungtynėse su Vitorijos „Baskonia“ nurijęs „Real“ reabilitavosi ketvirtadienį. Madrido krepšininkai namie 89:57 (19:12, 21:15, 22:11, 27:19) sutriuškino Malagos „Unicaja“. Pastaroji rimčiau priešinosi pusę kėlinio. „Unicaja“ 4-ąją minutę pirmavo 9:4. Vėliau „Real“ ėmė tolti ir daužė varžovus. Didžiausias pranašumas – 89:54 (39 minutė). „Real“ pataikė 14 tritaškių iš 28 (50 procentų), „Unicaja“ – penkis iš 23 (22 proc.
2017-11-17

Eurolyga: Jono Mačiulio komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą

Viena Eurolygos favoričių Jono Mačiulio Madrido „Real“ patyrė antrąjį pralaimėjimą. Ispanijos komanda svečiuose 83:90 (30:22, 12:25, 24:17, 17:26) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams. Madrido komanda 10-ąją minutę pirmavo 30:20. 19-ąją persvaros rekordą pasiekė „Maccabi“ – 47:38. Nors trečiojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą vėl perėmė „Real“, paskutinysis ketvirtis priklausė šeimininkams.
2017-11-10

Prastas Eurolygos vakaras lietuviams

Ketvirtadienį stipriausiame Senojo žemyno krepšinio turnyre Eurolygoje nesėkmę patyrė Artūro Gudaičio bei Manto Kalniečio Milano „AX Armani“. Itin apmaudžiai pralaimėjo ir Luko Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“. „AX Armani“ neturėjo jokių šansų Tel Avive, kur 68:79 (18:14, 21:15, 21:13, 19:26) nusileido „Maccabi“. Milano komanda pirmavo 3:2, bet vėliau sąlygas diktavo „Maccabi“. Jos pranašumas 32-ąją minutę buvo išaugęs iki 21 taško (66:45). „Maccabi“ laimėjo, pataikiusi du tritaškius iš 12 (17 ...
2017-11-02

Eurolyga: rezultatyvias „lietuviškas“ rungtynes laimėjo Jono Mačiulio komanda

Antradienį Eurolygoje ginklus surėmė dvi „lietuviškos“ komandos. Rezultatyviame krepšinio mače pergalę šventė namie žaidęs Madrido „Real“, 100:90 (30:28, 24:26, 27:20, 19:16) nugalėjęs Milano „AX Armani“. Atkakli ir permaininga kova vyko pirmojoje rungtynių dalyje. Antrojoje iniciatyva priklausė šeimininkams.