Nojus Indrušaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Nojus Indrušaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Nojus Indrušaitis“.

Perspektyvus lietuvis išrinktas geriausiu JAV valstijos krepšininku

Naujojo Hampšyro valstijoje vidurinėje mokykloje besimokantis 17-metis lietuvis Nojus Indrušaitis pripažintas šios valstijos geriausiu metų krepšininku. Prestižinės „Brewster“ akademijos auklėtinis šį sezoną rinko po 14,5 taško ir 4,6 atkovoto kamuolio. N. Indrušaičio klubas sezone iškovojo 27 pergales, patyrė 7 pralaimėjimais ir pagal ESPN reitingą šalyje komanda užėmė 9 vietą. ESPN reitinge jis šiuo metu įvardijamas kaip 66-as geriausias talentas visoje JAV, 2024-ųjų kartoje.
2024-03-22

Augantis Lietuvos krepšinio talentas Indrušaitis debiutui NCAA ruošis prestižinėje JAV akademijoje

2022 m. Europos 16-mečių čempionato nugalėtojas Nojus Indrušaitis paskelbė apie kitą savo karjeros stotelę.  17-metis lietuvis savo „Twitter“ paskyroje su sekėjais pasidalino naujienomis, kad išvyksta į „Brewster Academy“, kur ruošis debiutui NCAA. Ten jis jau yra pasiekęs sutarimą su Ajovos universiteto „Cyclones“ komanda, kur studijas pradės kitąmet – 2024-aisiais. „Brewster Academy“ taip pat teko treniruotis ir augančiai Lietuvos krepšinio pažibai Matui Buzeliui.
2023-07-19

Europos čempionas Indrušaitis – tarp perspektyviausių JAV moksleivių

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) sporto medijos gigantas ESPN paskelbė geriausių 2024-ųjų laidos moksleivių reitingą. Į geriausiųjų šimtuką pateko ir 17-metis lietuvis Nojus Indrušaitis. Gynėjui skirta 83-oji vieta. Už Atlantos mokslus kremtantis lietuvis jau yra apsisprendęs ir dėl to, kur karjerą tęs po mokyklos. Jis įsipareigojo pajėgiai Ajovos valstybinio universiteto „Cyclones“ ekipai.
2023-06-29

Lietuvos išeivijos krepšinio deimantas Nojus Indrušaitis – apie nugalėtojo mentalitetą, nerealią atmosferą rinktinėje ir prestižinių JAV universitetų dėmesį

Lietuvos jaunimas šią vasarą spindi. U16 vaikinų ir U18 merginų rinktinės iškovojo aukso medalius, U20 vaikinų rinktinė Europos čempionate iškovojo sidabrą. Prie šio spindėjimo prisidėjo paskutinę minutė prie U16 vaikinų rinktinės prisijungęs išeivijos lietuvis Nojus Indrušaitis.
2022-08-21

Nuo pat pradžių pergale Europos čempionate tikėjęs Tomas Purlys: „Visi kartu padarėme didelį dalyką“

Lietuvos jaunimas šią vasarą spindi. U20 vaikinai iškovojo Europos čempionato sidabrą, U18 merginos – auksą, o dabar iš Šiaurės Makedonijos grįžo Tomas Purlys ir jo vadovaujama U16 rinktinė, kuri Lietuvai padovanojo dar vieną aukso medalių komplektą. Finale mūsiškiai įveikė ne ką kitą, o Ispanijos šešiolikmečių rinktinę. „Jaučiamės gerai, nuostabiai. Pirmiausiai – labiausiai norėčiau padėkoti visiems Lietuvos gyventojams, kurių arenoje buvo labai daug, kurie stebėjo mus.
144
2022-08-21

Neeilinis pasiekimas: Indrušaitis – geriausiųjų Europos čempionato žaidėjų penketuke

Lietuvos vaikinų iki 16 metų rinktinė Europos čempionate nužygiavo iki pat finalo ir ten įveikusi ispanus iškovojo aukso medalius. Į simbolinį čempionato penketą pateko rinktinės lyderis Nojus Indrušaitis. Krepšininkas fiksavo 16,7 taško, 4,3 atkovoto, 1,3 perimto kamuolio bei 1,4 rezultatyvaus perdavimo vidurkius. Naudingiausiu pirmenybių žaidėju buvo pripažintas ispanas Mario Saint-Supery.