nojus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nojus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nojus“.

Išgirdus, ko trokšta 8-metis klaipėdietis, sunku sulaikyti ašaras: kreipiasi į visus

Startavo jau 21-oji „Išsipildymo akcija“, kasmet mažiesiems pacientams suteikianti viltį sveikti. Šiemet kiekvienas galime prisidėti ir išpildant VUL Santaros klinikų siekį, kuris galėtų padėti vaikams, gimusiems su galūnių vystymosi sutrikimais –  įsigyti naujos kartos ortopedinį išorinės fiksacijos prietaisą, kuris ženkliai palengvintų ortopedinį gydymą tiems, kuriems reikalinga galūnių deformacijų korekcija.
2023-11-13

Tūkstančius lietuvių sujaudinusio Nojaus istorijoje – neeilinis pasiekimas: dėkoja visiems

Pernai tūkstančius lietuvių sujaudino berniuko Nojaus istorija. Berniukas gimė su nejautriomis pėdomis – jis jų negalėjo valdyti, pats vaikščioti. Vos gimęs, jis net 9 mėnesius praleido sugipsuotomis kojytėmis, o per trumpą savo gyvenimą jis patyrė net 9 narkozes. „Išsipildymo akcijos“ dėka berniukas pradėjo vaikščioti ir progresuoja toliau.
2023-10-30

Europos čempionas Indrušaitis – tarp perspektyviausių JAV moksleivių

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) sporto medijos gigantas ESPN paskelbė geriausių 2024-ųjų laidos moksleivių reitingą. Į geriausiųjų šimtuką pateko ir 17-metis lietuvis Nojus Indrušaitis. Gynėjui skirta 83-oji vieta. Už Atlantos mokslus kremtantis lietuvis jau yra apsisprendęs ir dėl to, kur karjerą tęs po mokyklos. Jis įsipareigojo pajėgiai Ajovos valstybinio universiteto „Cyclones“ ekipai.
2023-06-29

Nojus – kovotojas nuo gimimo: nuo 3 gyvenimo dienos gipsą nešiojęs mažylis svajoja žengti pirmuosius žingsnius

Mažasis Nojus – šių metų paramos projekto „Išsipildymo akcija“ herojus. O kartu – tikras kovotojas, kuriam gyvenimas nuo pat gimimo nepagailėjo didžiausių iššūkių. Vos gimęs berniukas net 9 mėnesius praleido nešiodamas gipsą, ir nors jo šeima kasdien siekia, kad pusantrų metų šeimos narys gebėtų atsistoti bei žengti pirmuosius žingsnius pats, šiuo metu vien tik jų noro ir pastangų nėra gana. Vaikui reikalinga visų geros valios žmonių pagalba.
2022-11-08

Iškritęs „X faktoriaus“ dalyvis Nojus – apie pasitvirtinusias kalbas dėl Samo: žinojau, koks jis yra

Sekmadienį TV3 žiūrovai išvydo 2-ąjį tiesioginį „X faktoriaus“ finalą. Jo metu likę 11 dalyvių siekė scenoje sukurti tikrą šou. Deja, projektą turėjo palikti dar vienas atlikėjas. Kaip ir praėjusią savaitę, taip ir šįkart lemiamoje kovoje susitiko Sauliaus Urbonavičiaus-Samo ir Justės Arlauskaitės-Jazzu mokiniai. Šis vakaras tapo lemtingas teisėjo Samo mokiniui Nojui – galutiniu teisėjų sprendimu, būtent jam projektą teko palikti.
2021-11-16

Skaudi žinia: mirė tūkstančius lietuvių sujaudinęs mažametis Nojus

Liepos 24-ąją sergančių Lietuvos vaikų tėvus vienijančią grupę „Vilties spindulėlis“ pasiekė skaudi žinia. Anapilin iškeliavo mylimas grupės narys Nojukas. Šia skaudžia ir netikėta žinia pasidalijo „Vilties spindulėlio“ grupės nariai. „Šiandien iš šios žemės į dangų išskrido nuostabaus grožio, mūsų visų labai mylimas angelėlis Nojukas. Norisi pykt, šaukt, krist ant žemės iš skausmo.... Kodėl? Kiek galima? Tikriausiai, mes per maži, kad tai suprastume. Tokia Aukščiausiojo valia.
2021-07-26

„Žemaitukas“ Linas – apie pagausėjusią šeimą, kitokią kasdienybę ir santykius: jaučiasi laimingiausias per visus 27 savo gyvenimo metus

„Žemaitukų“ grupės narys Linas Vaitkevičius su mylimąja Rūta šių metų pradžioje sulaukė vaikelio. Ir nors darbų atžvilgiu dėl pandemijos šis laikas buvo ypatingai sunkus, Linas neslepia – dabar jaučiasi laimingiausias per visus 27 savo gyvenimo metus.
2020-12-25

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 šiandien siūlo serialus – nuo meilės iki veiksmo.

Antradienį 23:55 per TV3 ir 01:10 per TV3 Play – serialas „Perėja“. „Nojus“ – slaptas projektas, kurio metu mokslininkai atlieka eksperimentus su pavojingu virusu. Panaudojant šį virusą gali būti išrasti vaistai, padėsiantys įveikti visas ligas arba... jei kas nors nepavyks, yra tikimybė, kad žmonija atsidurs pavojuje. Maža, neturinti artimųjų mergaitė Emi įtraukiama į medicinos eksperimentą. Į tyrimų centrą ją atvežti paskiriamas federalinis agentas Bredas Volgastas.
2020-09-15

Už keturmečio gyvybę kovojančioje telšiškių šeimoje - netikėtas likimo smūgis

Praėjusią savaitę naujienų portalas tv3.lt rašė apie Telšiuose gyvenantį mažąjį Nojuką, kurio gyvenimas sugriuvo vos sulaukus dvejų metukų. Deja, netrukus po istorijos publikacijos Sigitos Skirienės šeimoje situacija pasikeitė. Pastarasias dienas mažasis Nojukas Skirius dienas leidžia reanimacijoje.  Virusas smogė dvejų metukų  Primename, kad liga berniuko gyvenimą pakirto tada, kai jam buvo vos dveji. Lygiai tiek Sigita galėjo džiaugti sveiku sūnumi Nojuku.
2017-12-18

Vaikų „Eurovizijos“ nugalėtojas Nojus šiandien – sunkiai atpažįstamas

Prieš septynerius metus Nojus Bartaška buvo visiems puikiai žinomas jaunasis atlikėjas, kuris lietuvius nustebino ne tik balsu, bet ir charizma. 2010 metais vaikinas dalyvavo vaikų Eurovizijoje Minske. Tuomet keturiolikmetis Nojus Bartaška-Bartas sulaukė milžiniško lietuvių palaikymo. Šiuo metu vaikinas gyvena Londone ir socialiniuose tinkluose gana dažnai dalijasi vaizdais iš savo gyvenimo.
2017-02-18
REKLAMA
REKLAMA

Po devynerių metų santuokos išsiskyrė R. Crowe ir D. Spencer

Filmo „Gladiatorius“ žvaigždė Russellas Crowe po devynerius metus trukusios santuokos išsiskyrė su žmona Danielle Spencer. Naujojoje Zelandijoje gimęs Oskaro laureatas ir buvusi dainininkė D. Spencer turi du vaikus: 8-erių Charles'ą ir 6-erių Tennysoną.
2012-10-15

D. Aronofskis filmuoja „Nojų“ bibliniais motyvais

Filmų „Imtynininkas“ ir „Juodoji gulbė“ režisierius Darenas Aronofskis (Darren Aronofsky) Islandijoje ir Niujorke kuria savo naująjį filmą „Nojus“ bibliniais motyvais. Pagrindinį Nojaus vaidmenį amerikiečių režisieriaus epinėje dramoje kuria aktorius Raselas Krou (Russell Crowe). Nojaus žmoną vaidins Dženifer Koneli (Jennifer Connelly), kitus vaidmenis - Ema Vatson (Emma Watson), Entonis Hopkinsas (Anthony Hopkins), Rėjus Vinstonas (Ray Winstone) ir kt.
2012-08-14

Pernai tėvai vaikus krikštijo Dangiais, Giriais, Alegromis ir Vanilėmis

Tikintys vardų magija sako, kad vardas lemia žmogaus charakterį ar net jo likimą, o pats vardo suteikimas daugelyje pasaulio tautų kultūrų yra sakralus ir simboliškas momentas. Neretai rinkdami vaikui vardą, tėvai pervečia gausybę įvarių kalendorių ir specialių vardynų, domisi vardų reišmėmis, pasitaiko ir tokių atvejų, kad vardą vaikui sugalvoja patys. Naujienų portalas „Balsas.lt“ domėjosi, kokie vardai buvo populiariausi praėjusiais 2011-aisiais metais.
2012-01-23

„Tolerancijos laivas“ plaukia per jūras

Lapkričio 16 d., minint Tarptautinę tolerancijos dieną, visoje Lietuvoje suplevėsuos tolerancijos laivų burės. Virš 500 mokyklų atsiliepė į tradicinį Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos kvietimą kūrybiškai paminėti šią datą ir prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Tolerancijos laivas“. Minėjimo, jau tapusiu tradiciniu, tikslas – patraukliomis priemonėmis paskatinti moksleivius pagalvoti apie toleranciją ir netoleranciją mūsų gyvenime ir istoriniame kontekste (prisiminti nesenus XX a...
Į viršų