nicolasas otamendi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nicolasas otamendi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nicolasas otamendi“.

Futbolininkas su šeima užpultas namuose: apjuosė kaklą diržu, pavogė brangius laikrodžius

„Benfica“ gynėjas Nicolasas Otamendi su šeima išgyveno baisų incidentą. Skelbiama, kad į jo namus Lisabonoje įsiveržė nežinomi asmenys. Pranešama, kad keturi nesustatytos tapatybės vyrai sumušė futbolininką, permetė jam per kaklą diržą ir privertė atidaryti duris. Plėšikai pavogė namuose rastus pinigus ir laikrodžius. Incidentas įvyko po to, kai argentinietis sugrįžo namo po rungtynių su „Famalicao“. Namuose tuo metu buvo futbolininko žmona ir vaikas.
2021-12-14

„Premier“ lygos lyderiai iš Mančesterio sužaidė skirtingai

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuota staigmena. „Manchester United“ krito Hadersfilde. Tuo metu „Manchester City“ iškovojo užtikrintą pergalę. „Manchester United“ 1:2 (0:2) pralaimėjo „Huddersfield Town“. Šeimininkai varžovus pritrenkė dviem įvarčiais per penkias minutes. 28-ąją įmušė Aaronas Mooy, 33-ąją – Laurentas Depoitre. „Manchester United“ metėsi į priekį ir siekė atsitiesti. 78-ąją minutę taikliai smūgiavo Marcusas Rashfordas. Tačiau Mančesterio futbolininkai taškų neiškovojo.
2017-10-21

„Manchester City“ nesėkmingai praktikavosi Ispanijoje

„Manchester City“ tarp dviejų Anglijos „Premier“ lygos turų spėjo sužaisti ir draugiškas rungtynes. Antradienį Mančesterio futbolininkai Žironoje 0:1 (0:1) pralaimėjo „Girona“. Ispanijos komandai pergalingą įvartį 14-ąją minutę pelnė Portu. Jis įmušė po Aday perdavimo. „Manchester City“ starto sudėtyje žaidė Claudio Bravo, Eliaquimas Mangala, Danilo, Johnas Stonesas, Yaya Toure, Raheemas Sterlingas, Leroy’us Sane, Bernardo Silva ir kiti.