niclas havelidas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „niclas havelidas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „niclas havelidas“.

Septynioliktasis Dainiaus Zubraus įvartis NHL pirmenybėse

Septynioliktą įvartį 44-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse šeštadienį įmušė Dainius Zubrus, tačiau jo Vašingtono "Capitals" klubas namuose 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) pralaimėjo Floridos "Panthers" ekipai. Po lietuvio taiklaus smūgio tikslaus smūgio 4 pirmojo kėlinio minutę aikštės šeimininkai pirmavo, tačiau vėliau įvarčius mušė tik svečiai - dusyk pasižymėjo Martinas Gelinas, po kartą - Jozefas Stumpelis ir Ville Peltonenas.
2007-01-21

M. Hejdukas ir E. Belfouras - geriausi penkioliktosios NHL savaitės atitinkamai atakuojantis ir besiginantis žaidėjai

Kolorado "Avalanche" klubo dešinysis puolėjas Milanas Hejdukas ir Toronto "Maple Leafs" ekipos vartininkas Edas Belfouras pripažinti geriausiais Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) penkioliktosios reguliariojo sezono savaitės (sausio 19-25 d.d.) atakuojančiu ir besiginančiu žaidėjais.
2004-01-27

Trečioji Dariaus Kasparaičio komandos nesėkmė NHL pirmenybėse

Trečią pralaimėjimą septintose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei iš trečiosios vietos į ketvirtąją Atlanto dvizione nukrito Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (6 tšk.) klubas. Antradienį namie Niujorko ledo ritulininkai 1:3 (0:2, 0:1, 1:0) turėjo pripažinti ketvirtąją poziciją Ramiojo vandenyno divizione užimančios Anahaimo "Mighty Ducks" (8 tšk.) ekipos pranašumą.