Septynioliktą įvartį 44-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse šeštadienį įmušė Dainius Zubrus, tačiau jo Vašingtono "Capitals" klubas namuose 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) pralaimėjo Floridos "Panthers" ekipai.

Po lietuvio taiklaus smūgio tikslaus smūgio 4 pirmojo kėlinio minutę aikštės šeimininkai pirmavo, tačiau vėliau įvarčius mušė tik svečiai - dusyk pasižymėjo Martinas Gelinas, po kartą - Jozefas Stumpelis ir Ville Peltonenas.

20 minučių ir 17 sekundžių aikštėje praleidęs D. Zubrus trissyk smūgiavo į varžovų vartus ir blokavo priešininko metimą.

Be 17 įvarčius lietuvis Vašingtono klubui šiame sezone atliko 24 rezultatyvius perdavimus bei surinko 48 baudos minutes.

"Capitals" ledo ritulininkai su 47 taškais Rytų konferencijoje lieka trylikti, o "Panthers" (46 tšk.) ekipa užima keturioliktąją poziciją.

Nesėkmę šeštadienį patyrė bei į devintą vietą Rytų konferencijoje nukrito Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (50 tšk.) komanda, namuose 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) nusileidusi trečiojoje pozicijoje konferencijoje esantiems Atlantos "Thrashers" (62 tšk.) ledo ritulininkams.

Lietuvis šeštadienio rungtynėse vėl nežaidė.

Vienintelį įvartį aikštės šeimininkams pelnė Jaromiras Jagras, o svečių gretose pasižymėjo Ilja Kovalčiukas, Niclas Havelidas ir Marianas Hossa.