nemuno žiedas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nemuno žiedas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nemuno žiedas“.

„Bio-Circle & HSG Service by Dynami:t“ komandos treniruočių rezultatas „Nemuno žiede“: gali ramiai važiuoti su GT3 tipo bolidu

Dar praėjusiais metais automobilių sporto entuziastai nė nesvajojo Nemuno žiede išvysti galingiausių GT klasės automobilių: duobėta ir prasta trasa nebuvo tinkama greičiausiems gamykliniams automobiliams, tad jie ją aplenkdavo. Tačiau vakar „Bio-Circle & HSG Service by Dynami:t“ komandos lenktynininkas Mantas Matukaitis būtent čia išbandė „Audi R8 GT3“ automobilį.
Prieš 23 val.

Kartu su audra savaitgalį Kaune praūžė ir „Kaunas Grand Prix“

Savaitgalis Kaune buvo išties audringas: sekmadienį visus gerokai atgaivinęs lietus nuplovė ir „Nemuno žiedo“ trasos posūkius, tuo pačiu, įnešdamas gerokai daugiau adrenalino ir į čia vykusias varžybas. Nuo penktadienio vakaro trasoje pradėję rinktis dalyviai saulėtą šeštadienį jau suko pirmuosius ratus „Nemuno žiede“, neslėpdami džiaugsmo tiek dėl atnaujintų trasos atkarpų, tiek išplatėjusių išslydimo zonų.
2024-07-10

Lietuviai savaitgalį vyksiančiose „Kaunas Grand Prix“ varžybose tikisi namų trasos pranašumo

Jau šį savaitgalį Kaune rinksis Baltijos šalių, Lietuvos žiedinių lenktynių čempionatų dalyviai (tarp jų – ir žemesnės lygos, „Time Attack“ serijos), siekiantys tiek iš naujo prisijaukinti atnaujintą Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasą, tiek susirinkti svarbius čempionatų taškus. Itin retai (kartą metuose) į Lietuvą užsukanti „BaTCC“ lenktynių serija kartu su savimi visuomet atsiveža įspūdingą dalyvių parką, daug dramos ir kvapą gniaužiančias kovas.
2024-07-03

Vienas – žuvo, o kitas garsus lenktynininkas – komos būsenos: prieš pat lemtingą įvykį perspėjo, bet neatsižvelgė

Ruošiantis atnaujinti Kauno rajone, Kačerginėje, esančią „Nemuno žiedo“ lenktynių trasą, Lietuvos sporto centras ieško galinčiųjų parengti architektūrinę rekonstrukcijos idėją. Visgi, kai kurie žmonės piktinasi, kad prioritetą reikėtų skirti lenktynininkų saugumui užtikrinti. Gegužės 7-ą šioje trasoje į avariją pateko Lietuvos motociklų plento žiedo čempionas Šarūnas Pladas, kuriam po įvykio buvo sukelta dirbtinė koma. Praėjusiais metais vienas lenktynininkas po avarijos žuvo.

Atnaujintą „Nemuno žiedo“ trasą išmėginę motociklininkai liko nustebę

Tradicinių „Gazo terapijų“ ir prieš-sezoninių treniruočių metu, atnaujintus Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasos posūkius išmėginę sportininkai neslėpė nuostabos ir džiaugsmo, kad iki pirmųjų šio sezono lenktynių liko visai nedaug: renginys jau šį savaitgalį, gegužės 11-12 dienomis.
2024-05-08

„Nemuno žiedo“ trasos valdytojai ieško galinčiųjų parengti architektūrinę rekonstrukcijos idėją

Ruošiantis atnaujinti Kauno rajone, Kačerginėje, esančią „Nemuno žiedo“ lenktynių trasą, Lietuvos sporto centras ieško galinčiųjų parengti architektūrinę rekonstrukcijos idėją. Pasak centro vadovo, praėjusių metų pabaigoje ir šių metų pradžioje išasfaltuotos „tragiškos būklės“ trasos dalys, atlikti kiti saugumą didinantys darbai, tačiau „Nemuno žiedui“ reikia visa apimančios rekonstrukcijos. „Mes tikimės, kad projektas bus parengtas pilna apimtimi.
2024-05-07

Kaune vykusi diskusija apibendrino „Nemuno žiedo“ priežiūros ir rekonstrukcijos problemas

Gyvuojantis ir klestintis „Nemuno žiedas“ – apie tai svajoja sunkiai suskaičiuojamas automobilių ir motociklų sporto gerbėjų ir dalyvių. Vis dėlto, vienintelė lenktynių trasa Lietuvoje, nepaisant neeilinių užimtumo rodiklių, pastarąjį dešimtmetį dažniau yra laikoma netinkamu administravimo pavyzdžiu. Ypač palyginus su Rygos „Bikernieki“  ir Parnu „Porsche Ring“ trasomis.
2023-12-05

„tv3.lt“ portale – tiesioginė „Nemuno žiedas – saugi trasa“ diskusijos transliacija

1960-aisiais įkurtas „Nemuno žiedas“ ištisus dešimtmečius buvo automobilių ir motociklų sporto meka. Vis dėlto, kad ir kaip iškalbingai skamba šis titulas, tačiau daugeliui sporto bendruomenės narių „Nemuno žiedas“ siejasi su nepriimtinais skirtingų administracijų sprendimais, dėl kurių neišnaudojamas trasos potencialas. Eilę metų opiausia „Nemuno žiedo“ problema buvo net elementariausių standartų neatitinkanti trasos danga.
2023-12-04

„Febi Speedfest.lt“ šventės dalyviai įsitikino, jog galingiausias automobilis negarantuoja pergalės

Kai kurių gamintojų automobilių vairuotojai pasižymi aktyviomis ir tvariomis bendruomenėmis visame pasaulyje. Viena tokių, vienijanti „Porsche“ vairuotojus, jau ne pirmus metus suburia šių sportiškų automobilių vairuotojus tiek pasivaržyti tarpusavyje, tiek patobulinti savo vairavimo įgūdžius. Visai neseniai „Febi Speedfest.
2023-08-14

„Nemuno žiede“ įvyks dvi dienas truksianti drifto fiesta

Pirmasis vasaros savaitgalis, birželio 2-3 dienos, turėtų kaip reikiant užkaitinti kraują šonaslydžio mėgėjams, mat į „Nemuno žiedo“ lenktynių trasą grįžta ypatingos varžybos: „Betsafe Drift Camp #2: Uphill“. Dėl įspūdingų greičių ir vaizdų žiūrovų pamiltas renginys šiemet smalsuolius vilioja ne tik garsiomis pavardėmis, bet ir naujomis patirtimis. Renginio organizatorius Linas Ramoška neslepia: „Betsafe Drift Camp #2: Uphill“ tapo tradicija Baltijos šalyse.
2023-05-25
REKLAMA
REKLAMA

Birželio pradžioje „Nemuno žiede“ vyks „Betsafe Drift Camp #2: Uphill“

Pirmasis vasaros savaitgalis, birželio 2-3 dienos, turėtų kaip reikiant užkaitinti kraują šonaslydžio mėgėjams, mat į „Nemuno žiedo“ lenktynių trasą grįžta ypatingos varžybos: „Betsafe Drift Camp #2: Uphill“. Dėl įspūdingų greičių ir vaizdų žiūrovų pamiltas renginys šiemet smalsuolius vilioja ne tik garsiomis pavardėmis, bet ir naujomis patirtimis. Renginio organizatorius Linas Ramoška neslepia: „Betsafe Drift Camp #2: Uphill“ tapo tradicija Baltijos šalyse.
2023-05-24

„Nemuno žiedo“ trasos atnaujinimo darbai turėtų prasidėti 2023 m. rudenį

Vienintelė Lietuvoje automobilių ir motociklų žiedinė trasa „Nemuno žiedas“ sulauks investicijų, kurios leis atnaujinti šį objektą ir sugrąžinti į šią trasą sportininkus.
2023-04-11

Gaivinama idėja dėl „Nemuno žiedo“: Kauno politikai spręs, ar pasirašyti memorandumą

Atgimstant Kačerginės „Nemuno žiedo“ lenktynių trasos atnaujinimo idėjai, ketvirtadienį Kauno rajono savivaldybės taryba spręs, ar pasirašyti memorandumą dėl rekonstrukcijos. „Jeigu taryba pritars, savivaldybė jį pasirašys. Pasirašymo data bus derinama su ministerija“, – komentare BNS sakė Kauno rajono savivaldybės mero padėjėja Vilija Žukaitytė.
Aktualijos 2023-02-23

Kačerginės „Nemuno žiedas“ galiausiai sulauks atnaujinimo darbų

Šiandien spalio 6d.  Kauno rajone įsikūrusiame Kačerginės „Nemuno žiede“ buvo susirinkę valdžios, bei federacijų atstovai aptarti artėjančių žiedo trasos atnaujinimo darbų.
2022-10-06

Lietuvos drifto čempionato dalyviai ruošiasi „Betsafe Drift Camp #2“: Birželio 17–18 dienomis bursis „Nemuno žiede“

Birželio 17–18 dienomis Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje vyksiantis „Betsafe Drift Camp #2“ jau dabar kelia galvos skausmą organizatoriams. Esminis klausimas paprastas: ar galima „Semi–PRO“ lygos pilotams patikėti PRO lygio trasą? „Pažadą dar labiau kelti „Semi PRO“ lygos kartelę sau ir dalyviams davėme pernai, matydami kaip gerai susitvarkoma su skiriamais iššūkiais. Bėda su kartelės kėlimu yra ta, kad niekada negali žinoti, kada ji pakankama, iš esmės jos neperlipęs.
2022-06-01

„Nemunring Winter Games“ kviečia į paskutinį žiemos sezono varžybų etapą „Nemuno žiede“

„Nemunring Winter Games“ – taip vadinasi varžybos, kurios, teigia jų organizatoriai, yra skirtos kiekvienam. Tiesa, tai patvirtina ne tik skambūs šūkiai, bet ir per praėjusius tris etapus gausiai užpildyta naujokų klasė, kurioje buvo galima išvysti ne tik galingąjį „Porsche“, bet ir „Volkswagen Touran“ ar paprasčiausią „Ford Fiesta“ Šiais metais varžybų organizatoriai naujokams dedikavo atskirą klasę sprinto rungtyje, o trasą paruošė ne kur kitur, bet legendiniame Kačerginės „Nemuno žiede“. Galb...
2022-02-04

Artėjantį sekmadienį – antrasis „Nemunring Winter Games“ etapas

Gruodžio 19 d. Nemunring Winter Games varžybos pasitinka šventes Nemuno žiede! Kaip visada dalyvių lauks visų pamėgtos sprinto ir slalomo rungtys, kuriose varžytis gali kiekvienas! Nebijok - registruokis, atvyk ir dalyvauk! Sprintas – populiariausia varžybų rungtis prie, kurios starto linijos noriai sustoja virš 100 dalyvių. Tai greita ir ganėtinai pavojinga, trasa nusidriekianti per visą „Nemuno žiedo“ trasą, bet bijoti nereikia, ji taip pat įveikiama kiekvienam.
2021-12-14

Susisiekimo ministerija ir sporto federacijos aptarė „Nemuno žiedo“ ateitį

Praėjusią savaitę vienintelėje Lietuvos žiedinių lenktynių trasoje susitiko Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerijos bei trijų techninio sporto asociacijų atstovai. Iš pastarųjų dalyvavo Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF), Lietuvos motociklų sporto federacijos (LMSF) bei Lietuvos techninio sporto federacijų asociacijos (LTSFA) delegatai.
2021-12-10

Gintautas: „Tai yra be galo atsakingas ir sunkus darbas, kuriame ant kojų išbūni iki 10 valandų“

Kiekvieną kartą atvykę į automobilių entuziastams skirtą renginį, Jus pasitinka variklių skleidžiami garsai, bendraminčių šypsenos ir vieno žmogaus balsas, kuris be menkiausios pertraukos dėlioja žodžius, sakinius ar skambias frazes. Tai – renginių vedėjas, be kurio negali apsieiti ne vienas renginys, koncertas ar vestuvės. Šiandien norime Jus supažindinti su Gintautu – automanu, drifto komandos nariu ir ilgamečiu renginių vedėju, kurio balsą tikrai esate girdėję bent vienose drifto varžybose.
2021-11-24

Lietuvos automobilių sporto federacija sezoną pradėjo nemokamu renginiu „Nemuno žiede“

„COVID-19” pandemijai koreguojant sezono planus, gegužės pirmąjį savaitgalį suplanuotos Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato ir BaTCC („Baltic Touring Car Championship“) etapas buvo nukeltas į rudenį. Tačiau siekiant, kad suplanuotas savaitgalis nenueitų veltui, Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) savo sportininkams ir teisėjams pasiūlė nemokamą aukšto sportinio meistriškumo įgūdžių gerinimo praktinį seminarą sportininkams ir teisėjams.
2021-05-03

Ieškomi žiedo čempionai: „Superlap masters“ renka žiedo broliją

Pagal visame pasaulyje populiarų „Time attack“ receptą prieš keletą metų Lietuvoje surengtos „Fast Lap“ fiestos tapo Lietuvos žiedinių lenktynių renesanso pradžia. Šį žiedo sezoną estafetę perima nauja ambicingų automobilių sporto entuziastų komanda ir visus dievinančius greitį, bei norinčius saugiai sužinoti savo galimybių ribas kviečia į „Superlap masters“ ringą.
2021-04-20

„Slalomo Akademija“ sugrįžta su trečiuoju „Žiedo manijos“ sezonu

Laikas sugrįžti į „Nemuno žiedą“! Balandžio 10-ą dieną, „Slalomo Akademijos“ nariai surengs pirmąjį „Žiedo manijos“ etapą, kuriame dalyvauti kiekvienas panorėjęs.  „Žiedo manija“ – nėra eilinis žiedinių lenktynių čempionatas. „Žiedo manijoje“ nekovosite dėl geriausios kvalifikacinės pozicijos. „Žiedo manijoje“ gausite galimybę pasitreniruoti, galbūt išbandyti naują automobilį arba pasiruošti artėjančioms pirmenybėms, kuriose trokštate iškovoti nugalėtojo titulą.
2021-03-11

„Nemuno žiede“ – pirmasis šių metų „Slalomo Akademijos“ organizuojamas renginys

Net neabejojame, jog pasiilgote laikų, kai galėjote savaitgalį nukeliauti į „Nemuno žiedą“ ir jame tiesiog pasileisti plaukus.  Artėjantį sekmadienį, vasario 7-ą dieną, „Slalomo Akademija“ sniegu padengtame „Nemuno žiede“ surengs aukšto meistriškumo pratybas, kurios leis patobulinti vairavimo įgūdžius ant slidžios ir retkarčiais neprognozuojamos kelio dangos. Tad ką reikėtų daryti toliau? Iš pradžių, atidžiai perskaitykite organizatorių keliamas sąlygas dalyviams.
2021-02-02

Pasinaudokime laiko mašina ir sugrįžkime į 1961-aisiais vykusias lenktynes „Nemuno žiede“

„Nemuno žiedas“ – visiems puikiai pažįstama vieta apie kurią galima pasakyti daugybę dalykų. Retkarčiais blogų, retkarčiais gerų, bet kiekvienas iš mūsų norime, jog „Nemuno žiedas“ klestėtų.  Istoriniuose šaltiniuose rašoma, jog „Nemuno žiedo“ lenktynių trasa atsirado gana netikėtomis aplinkybėmis.
2021-01-11

Lenktynių mėgėjams - būsimo sezono naujienos

Lapkričio ir gruodžio mėnesiais automobilių sporto federacijose – pats darbymetis: ruošiami būsimų sezonų reglamentai ir taisyklės, peržvelgiami pakeitimai ir planai bei dėliojami kalendoriai. Galiausiai, susitikus ir naujienas aptarus su sporto veikloje dalyvaujančiais sportininkais ir komandomis, padedami paskutiniai taškai ir bent jau dokumentuose – kitam sezonui pasiruošta. Belieka sulaukti kitų metų, tikintis, kad turėsime daugiau renginių ir laisvės lenktyniauti.
2020-12-02

Dėl „Nemuno žiedo“ – pirmasis prašymas naujajai koalicijai

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) drauge su Lietuvos motociklų sporto federacija (LMSF) įteikė prašymą naujajai Lietuvos Respublikos Vyriausybei ir būsimajai švietimo, mokslo ir sporto ministrei iš naujo apsvarstyti „Nemuno žiedo“ rekonstrukcijos klausimą.
2020-11-25

Dvi sporto federacijos prašo koreguoti „Nemuno žiedo“ investicinį projektą

Vienintelė automobilių ir motociklų lenktynių trasa Lietuvoje – „Nemuno žiedas“ šiandien susiduria su milžiniškais iššūkiais. Trasos dangos būklei su laiku vis blogėjant, o saugumo priemonėms nebeatitinkant išaugusių reikalavimų, ją valdančios valstybės institucijos sukūrė privačių investicijų pritraukimo projektą. Tačiau šį planą išnagrinėjusios Lietuvos automobilių (LASF) ir motociklų (LMSF) sporto federacijos įžvelgia, jog pritraukti žadamų investicijų gali ir nepavykti.
2020-10-19

Užfiksuotas naujas „Nemuno žiedo“ trasos rekordas

Sekmadienį, rugsėjo 20 dieną Kačerginės „Nemuno žiede“ vyko „Ring Challenge“ surengė paskutines šio sezono žiedines lenktynes Lietuvoje. Dėl čempionų titulų kovojo trijuose čempionatuose: „Dynami:t“ Lietuvos žiedinių lenktynių, Lietuvos mėgėjų žiedinių lenktynių ir Lietuvos „Time Attack“. Pastarojoje serijoje „Mitsubishi Lancer EVO“ automobiliu važiavęs Arūnas Gečiauskas pagerino trasos rekordą.  1:09.943 min.
2020-09-21

Savaitgalį Kačerginėje – „Kaunas TT Superbike“ ir „ BMA“ kovos

Šį šeštadienį Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje rinksis tikrieji motociklų sporto entuziastai: įvyks dvigubai daugiau kovų dėl trofėjų ir pergalių. Šalia „Baltic Motorcyclists Association“ čempionato varžybų dėl taškų sezono įskaitoje, dalyviai sieks laimėti ir „Kaunas TT Superbike“ taurę. Žinoma, šalia kovojančių – visas pusdienis norintiems pasitreniruoti: laukia „Navas Racing Club“ organizuojamos treniruotės.
2020-08-13

Didžiausiame šių metų šonaslydžio festivalyje rungėsi drifto profesionalai

Praėjusį savaitgalį Kačerginės „Nemuno žiedą“ lepino ne tik saulė ir geri orai, bet ir šių metų didžiausio šonaslydžio festivalio “Liqui Moly UpHill Drift” vaizdai. Žiūrovus iš savo pozicijų vertė atsistoti ir dalyvių pasirodymai, ir išvažiavimai iš trasos. Didžiausiame šių metų drifto renginyje savo sugebėjimus demonstravo “Street”, Semi-PRO bei PRO lygų atstovai.
2020-08-10

Savaitgalį „Nemuno žiede“ praūžė „Kaunas Grand prix“

Šeštadienį Kačerginėje siautėjo ne tik škvalas, bet ir lenktynininkai iš viso Baltijos šalių regiono. Puikus oras iš ryto, gera nuotaika, skanus maistas ir visų išsiilgti „Nemuno žiedo“ posūkiai nepaliko abejingų. Kartu su „Kaunas Grand Prix“ startavo ir Baltijos šalių čempionato sezonas: šešiasdešimt dalyvių itin skirtingose klasėse siekė pirmųjų šį sezoną pergalių. Didžiausios kovos virė „BTC 2” įskaitoje: būtent pastarųjų važiavimų metu buvo sunkiausia atspėti nugalėtojus.
2020-06-30

Šeštadienį „Nemuno žiedą“ šturmuoja „Kaunas Grand Prix“

Šį savaitgalį Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje – tikras geros nuotaikos gūsis visiems automobilių sporto mėgėjams: į legendinę Lietuvos trasą grįžta lenktynės. Pasibaigus karantinui ir atsidarius valstybių sienoms, visi pradėjo ruoštis kiek pavėluotai, bet labai sparčiai įsibėgėjančiam automobilių sporto sezonui.
2020-06-23

Kačerginės lenktynių trasą gaivins nauji vadovai

Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė antradienį susitiko su Kauno rajono savivaldybės vadovais bei visuomenininkais, kuriems pristatė naują Kačerginės „Nemuno žiedo“ valdymo modelį, taip pat diskutavo apie šios lenktynių trasos ateitį. Trūko ūkiškumo ir bendravimo Susitikime dalyvavo Lietuvos automobilių sporto federacijos, Lietuvos motociklų sporto federacijos, kitų visuomeninių organizacijų, sporto klubų atstovai.
2020-05-20

„Slalomo akademija“ sezono atidarymą surengs Nemuno žiede

Ilgai lauktas sezono atidarymas pagaliau įgavo realų pavidalą. Gegužės 3-čią dieną, vienintelėje lenktynių trasoje Lietuvoje įvyks pirmasis „Žiedo Manija“ varžybų serijos etapas. Prieš porą metų startavusi „Žiedo Manija“ varžybų serija neprimena tradicinių žiedinių lenktynių. Tai – „Track Day“ tipo renginys, kuriame dalyvių elgesį stebi profesionalūs teisėjai, o dalyvių laikai matuojami naudojantis profesionalia įranga.
2020-04-24

„Drift Masters“ pirmenybėse dalyvavusius lietuvius nustebino organizatorių paruošta trasa

Praėjusį savaitgalį, Ferropolyje, Vokietijoje, įvyko kvapą gniaužiantis penktasis „Drift Masters“ etapas bei  „Iron Drift King“ varžybos. Čia su stipriausiais Europos bei pasaulio šonaslydžio pilotais grūmėsi ir mūsų šalies atstovai: Andrius Vasiliauskas, Benediktas Čirba ir Gediminas Ivanauskas. Nuo ankstaus ketvirtadienio ryto abiejų varžybų lenktyniniai laiką leido treniruotėse.
2019-08-20

Lenktynių trasoje „Nemuno žiedas“ vyks jaunimui skirta stovykla

Vienintelėje Lietuvos žiedinių lenktynių trasoje „Nemuno žiedas“ rugpjūčio 21–22 dienomis bus organizuojama stovykla jaunuoliams. Per dvi dienas vaikai susipažins su įvairiomis techninio sporto šakomis, dalyvaus varžybose bei turės galimybę patys tapti konstruktoriais – sumontuoti skraidantį lėktuvą. „Kiekvienais metais plečiame veiklą ir demonstruojame, jog „Nemuno žiedas“ nėra vien žiedinių lenktynių trasa.
2019-08-16

Šeštadienį Kačerginėje „žiedininkai“ jau rankomis sieks čempionų titulų

Šeštadienį, rugpjūčio 10 dieną Kačerginės „Nemuno žiede“ vyks jau trečiasis „Liqui Moly“ Lietuvos mėgėjų žiedinių lenktynių čempionato etapas iš keturių. Čempionato taškai dėliojasi taip, kad kai kurie  lenktynininkai galvodami apie ramesnį finalą rugsėjį jau dabar trasoje mėgins nagais dantimis brautis į priekį, kad finale kova dėl čempiono titulo taptų tik formalumu. Mėgėjai jau siekia čempionų titulų Šeštadienį – trečioji „Ring Challenge“ žiedinių lenktynių šventė „Nemuno žiede“ šį sezoną.
2019-08-07

„Nemuno žiede“ planuoja surengti automobilių entuziastams skirtą šventę

„Nemuno žiedas“ – ideali vieta bet kokiam susibūrimui, kurio epicentre yra ne bet kas, o automobilių entuziastai. Nuo eilinių susibėgimų prekybos centrų aikštelėse ir visuomenėje vyraujančių stereotipų pavargę automobilių mėgėjai iš „Kauno BMW E39 Fanai“ bendruomenės, pasiryžo imtis veiksmų. „Pastaruoju metu visi vieni kitiems klijuoja etiketes, kurios realybėje retai pasitvirtina. BMW vairuotojai – chuliganai, „Volvo“ – pensininkai, „Audi“ – visi puikiai žinome kas, nes kažkas taip sugalvojo.
2019-06-26

„Nemuno žiede“ įvyks mėgėjiškos ištvermės lenktynės

Kiekvienais metais Palangoje vykstančios 1000 kilometrų lenktynės yra plačiai žinomos ne tik Lietuvoje, bet ir kaimynėse šalyse. Vis dėlto, kiekvienais metais vykstantis maratonas nėra įkandamas gerokai mažesnį biudžetą turintiems automanams.
2019-06-21

Jonines lenktynių mėgėjai pasitiks „Nemuno žiede“

Ateinantį savaitgalį Joninės. Tačiau lenktynininkų prie ežerų ar gamtoje nesutiksite.  Greičiausi žiedo meistrai ir kylančios lenktynių žvaigždės ilgiausią metų dieną praleis lietuviškoje automobilių sporto Mekoje Kačerginės „Nemuno žiede“, kur birželio 22 dieną „Ring Challenge“ renginyje vyks „Liqui Moly“ Lietuvos mėgėjų žiedinių lenktynių ir Lietuvos „Time Attack“ čempionatų varžybos.
2019-06-13

Drifto teisėjas Mantas Kuzmarskis pasakoja kaip vertina drifterių pasirodymus

Trajektorija, kampas ir stilius – trys pagrindiniai šonaslydžio vertinimo kriterijai. Iš pirmo žvilgsnio skamba nesudėtingai, tačiau ši disciplina ne veltui laikoma „automobilių sporto dailiuoju čiuožimu“. Yra begalė mažų, svarbių detalių, kurias suvokti gali tik tikri ekspertai. Artėjant šio savaitgalio „Liqui Moly UpHill Drift“ renginiui, daugiausiai patirties Lietuvoje turintis teisėjas Mantas Kuzmarskis nusprendė detaliau papasakoti kaip yra teisėjaujama ir ko tikėtis savaitgalio trasoje.
2019-05-29

Lietuvos drifto čempionate dalyvaus iš Latvijos kilęs Rinalds Rižovs

Rinalds Rižovs yra vienas didžiausių naudotų „Audi“ markės automobilių detalių prekeivių Latvijoje. Rinalds pats kasdien sėda už šios markės automobilio vairo ir neslepia, jog yra tikras „Audi“ fanas. Birželio 1–ąją į Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje vyksiantį „Liqui Moly UpHill Drift“ RInalds atvyks su .... BMW.
2019-05-22

Artėjančiose „Liqui Moly UpHill Drift“ varžybose dėl nugalėtojo taurės kovos geriausi Lietuvos drifteriai

Paskutinį gegužės mėnesio savaitgalį „Nemuno žiede“ įvyks dvi dienas truksiančios, ilgai lauktos „Liqui Moly UpHill Drift“ varžybos. Vienintelėje lenktynių trasoje įvyks antrasis Lietuvos drifto čempionato „PRO“ lygos ir trečiasis „Semi PRO“ lygos etapai. Organizatorių sprendimas po vienu sparnu priimti dviejų lygių dalyvius turėtų pradžiuginti žiūrovus, mat lenktynėse tikimasi sulaukti 60-70 pilotų.
2019-05-21

Lietuvos „žiedininkai“ jau ruošiasi rytojaus startui čempionate

Šeštadienį, gegužės 18 dieną Kačerginės „Nemuno žiede“ „Ring Challenge“ pradės Lietuvos žiedinių lenktynių čempionatą. Tiksliau net tris: startuos aukščiausios lygos „Dynami:t“ Lietuvos žiedinių lenktynių čempionatas, „Liqui Moly“ Lietuvos mėgėjų lenktynių čempionato pirmasis etapas ir Lietuvos „Time Attack“ čempionato startas. Daugiau nei pusantro šimto dalyvių sezono pradžios išvakarėse jau galanda savo ginklus, penktadienį pradeda treniruotėmis ir kvalifikacija.
2019-05-17

„Nemuno žiede“ karaliavo šeimos – stebėjo pasirodymus ir ant žemės, ir danguje

Kačerginės „Nemuno žiedas“ praėjusį penktadienį iš lenktynių trasos tapo didžiulio festivalio zona – čia vyko daugiau nei trijų su puse tūkstančio dalyvių sulaukusi „AKU Šeimų diena“. Popietę prasidėjusioje šventėje kelias valandas praleidę žiūrovai stebėjo įspūdingus pasirodymus ant žemės ir danguje, o vos sutemus dangų nušvietė įvairiaspalviai fejerverkai.
2019-05-14

Lenktynių trasą „Nemuno žiedas“ numatoma atnaujinti koncesijos būdu

Vyriausybės pasitarime pritarta Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui lenktynių trasą „Nemuno žiedas“ atnaujinti koncesijos būdu. Vyriausybės pasitarimo protokoliniu sprendimu bus siūloma pavesti koncesiją organizuoti valstybinės sporto infrastruktūros administratoriui Lietuvos olimpiniam sporto centrui. Numatoma, kad valstybei inicijuojant koncesiją trasa būtų atnaujinta per 2,5 metų. Privataus investuotojo lėšos siektų 5–8 mln. eurų.
2019-04-24

„Ring Challenge“ lenktynėse laimėti bus galima ir su kasdieniu automobiliu

Gegužės 18 dieną prasidės Lietuvos žiedinių lenktynių sezonas. Pirmasis „Ring Challenge: League of Masters“ renginys vienintelę Lietuvos lenktynių trasą, „Nemuno žiedą“ Kačerginėje kaip reikiant pratampys per siūles. Per vieną dieną čia savo metų pasirodymą pradės visų įskaitų „žiedininkai“: bus duotas startas „Dynami:t“ Lietuvos žiedinių lenktynių ir „Liqui Moly“ Lietuvos mėgėjų žiedinių lenktynių čempionatams, vyks Lietuvos „Time attack“ čempionato pirmasis etapas.
2019-04-18

Lenktynių komanda kviečia pasirūpinti beglobiais gyvūnais

Ką automobilių sportui ruoštų bolidų savininkai turi bendro su gyvūnais, kurie iki šiol nėra suradę šiltų namų? Pasak „Decibel Racing“ komandos narių, tiek lenktynininkams, tiek beglobiams gyvūnams trūksta šilumos. Vieniems – perkeltine, kitiems – tiesiogine.  Ne vienerius metus žiedinių lenktynių trasoje praleidę „Decibel Racing“ komandos nariai 2019 metų sezoną nusprendė pradėti nuo gerų, reikšmingų darbų.
2019-03-19

Vienintelė Lietuvos žiedinių lenktynių trasa „Nemuno žiedas“ pasirengusi pokyčiams

„Nemuno žiede“ pastaraisiais metais vyksta nemažai įvairiausių renginių, vienintelė Lietuvoje esanti žiedinių lenktynių trasa dažnai kosmetiškai atnaujinama, tačiau atėjo laikas kur kas didesnei rekonstrukcijai. Antradienį vykusios spaudos konferencijos metu trasą valdančios VšĮ „Nacionalinis žiedas“ direktorius Arūnas Samochinas kartu su įmonės dalininkais ir partneriais pristatė parengtą techninį kapitalinio trasos atnaujinimo planą ir artimiausių metų viziją.
2019-03-12

Vasario 24 įvyks paskutinės „Nemunring Winter Games“ žaidynės

Tradicija tapusios „Nemunring Winter Games“ netrukus pasieks finišo tiesiąją. Vasario 24-ą dieną įvyks paskutinis, šeštasis žiemos žaidynių etapas, kuriame paaiškės kas tapo „Nemunring Winter Games“ pirmenybių nugalėtoju ar kas pademonstravo didžiausią progresą per pastaruosius mėnesius.  Tradiciškai daugybę dalyvių pritraukiančios varžybos šį kartą vėl paskatins pademonstruoti kiekvieno vairuotojo universalumą sprinto ir slalomo rungtyse.
2019-02-14
Į viršų