navikauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „navikauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „navikauskas“.

Europos žaidynėse kanojininkas Žustautas iškovojo auksą, baidarininkai liko be medalių

Lietuvos delegacija tęsia pasirodymą Europos žaidynėse, kurios šiuo metu vyksta Lenkijoje. Penktadienį lietuviai varžosi pirmuosiuose finaluose. 16:04 val. vienviečių kanojų 200 m finale startavo ir Henrikas Žustautas. Jis distanciją įveikė per 39,7 sek. įveikė pirmas ir iškovojo aukso medalį. Antrąją vietą užėmė kartvelas Zaza Nadiradzė (39,796 sek.), kuris finišuodamas išvirto iš kanojos. Trečias buvo ispanas Pablo Grana (39,852 sek.). „Mano tikslas ir buvo pirmojo vieta.
646 2023-06-23

Lietuvis „Budivelnik“ klube: „Žalgiris“ yra geresnė komanda

Antradienį Kauno „Žalgirio“ laukia aštuntosios Vieningosios krepšinio lygos rungtynės. Kauniečiams iššūkį „Žalgirio“ arenoje mes Ukrainos čempionė Kijevo „Budivelnik“ komanda, kurios gretose rungtyniauja du lietuviai, o klubui vadovauja buvęs „Žalgirio“ direktorius Gediminas Navikauskas, teigiama pranešime spaudai. „Manau, kad pagal sudėtį, „Žalgiris“ yra geresnė komanda, - sentimentų buvusiam klubui neslėpė G.Navikauskas.