navakauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „navakauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „navakauskas“.

Europos žaidynių čempionas Henrikas Žustautas po auksinio finišo: netekau žodžių – neapsakomas jausmas

Vienas realiausių pretendentų į Europos žaidynių Baku medalius 20 metų Henrikas Žustautas lūkesčius pateisino su kaupu. Vienviečių kanojų 200 m rungties finale antradienį jis distanciją įveikė per 40,064 sek. ir finišavo pirmas. Tai pirmasis lietuvių medalis Europos žaidynėse. Azerbaidžanietis Valentinas Demyanenko (40,142 sek.) iškovojo sidabro medalį, o čekas Martinas Fuksa (40,188) – bronzą.
2015-06-16

I. Navakauskas bei J. Šuklinas iškopė į pasaulio baidarių ir kanojų čempionato sprinto rungčių finalus

Planetos baidarių ir kanojų pirmenybių Rusijos sostinėje sprinto - 200 m -rungčių pusfinalio plaukimuose šeštadienį sėkmingai pasirodė bei į finalus pateko baidarininkas Ignas Navakauskas bei kanojininkas Jevgenijus Šuklinas. Vyrų vienviečių baidarių trečiame pusfinalio plaukime I.Navakauskas 200 m distancijoje įveikė per 34,232 sekundės bei, aplenkęs varžovus iš Vengrijos, JAV, Baltarusijos, Pietų Afrikos Respublikos, Azerbaidžano, Naujosios Zelandijos ir Indonezijos, užėmė antrą vietą.
2014-08-09

I. Navakauskas ir J. Šuklinas – pasaulio irklavimo čempionato finale

Vokietijoje vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate dėl medalių 200 m nuotolyje kovos baidarininkas Ignas Navakauskas ir kanojininkas Jevgenijus Šuklinas. Pirmasis iš vienvietininkų šeštadienį startavęs universiados čempionas baidarininkas Ignas Navakauskas pusfinalyje sugaišo 34,529 sekundės ir, aplenkęs visus aštuonis varžovus finišavo pirmas.
2013-08-31

Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai Maskvoje iškovojo tris medalius

Rusijos sostinėje Maskvoje vykusio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės antrojo etapo varžybose Lietuvos atstovai iškovojo tris medalius - vieną aukso ir du sidabro. Dviviečių kanojų varžybose 200 m distancijoje triumfavo daugkartiniai pasaulio ir Europos čempionai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis. Jie finale nuotolį įveikė per 37,497 sek. ir antrąją vietą užėmusius Brazilijos irkluotojus pralenkė 0,409 sek.
2012-06-03

Baidarininkai E. Balčiūnas ir I. Navakauskas olimpinės atrankos varžybose – aštunti

Poznanėje (Lenkija) vykstančių baidarių ir kanojų irklavimo olimpinės atrankos varžybų 200 m dviviečių baidarių rungties finale ketvirtadienį Lietuvos atstovai Egidijus Balčiūnas ir Ignas Navakauskas užėmė aštuntąją vietą. Pergalę ir vienintelį kelialapį į Londono olimpines žaidynes iškovojo rusai Jurijus Postrigajus ir Aleksandras Djačenka - 33,027 sek. Lietuviai, finale aplenkę tik ispanus, nuo nugalėtojų atsiliko 1,144 sek.