natūrali medicina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „natūrali medicina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „natūrali medicina“.
REKLAMA
Lengvam skausmui malšinti gali pakakti natūralių priemonių iš gamtos (nuotr. Shutterstock.com) Lengvam skausmui malšinti gali pakakti natūralių priemonių iš gamtos (nuotr. Shutterstock.com)

Lengvam skausmui malšinti gali pakakti natūralių priemonių iš gamtos

Skausmas – viena dažniausių šiandienos sveikatos problemų, vis dėlto žmonijai šis pojūtis nesvetimas nuo pat seniausių laikų. Kaip malšinti lengvą skausmą, jei nesinori kiekvieną kartą vartoti nesteroidinių vaistų nuo uždegimo? Galbūt gamta turėtų mums kažką pasiūlyti Ciberžolės kurkuminas Ciberžolė (Curcuma) – imbierinių (Zingiberaceae) šeimai priklausanti augalų gentis.
2024-06-11

Šias žoleles vartokite kasdien: pokyčius pajusite netrukus

Ar depresija gali būti nuosprendis ir kaip suprasti, kad žmogui ne šiaip liūdna, o jį vargina itin sunki liga? Neretai visuomenėje emocinė sveikata atsiduria paraštėse, tačiau itin svarbu prisiminti, kad depresija, nerimo sutrikimai arba panikos atakos gali paliesti kiekvieną iš mūsų tada, kai mažiausiai to tikimės.
2023-06-12

Neskubėkite griebtis vaistų: ragina dabar prisirinkti šių augalų

Prasidėjus pavasariui norisi džiaugtis pagerėjusiais orais ir vis pasirodančia saule. Tačiau kartais pavasarinį džiaugsmą sudrumsčia nemalonus peršalimas. Į pagalbą gali ateiti pavasarinės žolelės, kurių nesunkiai rasite savo kiemuose ar pievose. Vaistažolininkas, „Žolinčių akademijos“ viceprezidentas ir knygų „Vaikai vaistažolių pasaulyje“ bei „Vaistažolių pasakos.
2022-05-03

Žolininkė pataria, ką daryti peršalus: sloga išnyks per naktį

Prasidėjus rudeniškai darganai neretai pasireiškia ir įvairūs peršalimo simptomai.  Tiems, kurie neturi laiko sirgti, kaip susitvarkyti su peršalimu, pataria žolininkė, Dominika Balčiūnė, kuri nuo pat vaikystės domisi liaudies medicina ir gydomosiomis žolelėmis. Pasak žolininkės, pats stipriausias priešuždegiminis „gamtos antibiotikas“ yra bičių pikis, dar vadinamas propoliu. Jis 95 proc. apsaugo žmogaus imuninę sistemą.
2019-10-09

Užtikrinta apsauga nuo peršalimo – sveikuolės Ksaveros Vaištarienės patarimai

Šiomis dienomis gripo virusas nesustabdomai palaužia vis daugiau žmonių. Baiminamės, kad liga neužkluptų ir mūsų, tačiau net neįtariame, kokiais paprastais ir natūraliais būdais galime nuo to sėkmingai apsisaugoti. Sveikuolė, Lietuvos vegetarų draugijos prezidentė Ksavera Vaištarienė atskleidžia patikimas natūralias priemones, kurios užtikrins atsparią imuninę sistemą prieš bet kokius virusus. Sėklų mišiniai „Visada propaguoju sėklas, jos labai maistingos ir naudingos sveikatai.
2019-01-24

Gydytojai apie šį vaistą tyli! Vaisius, kuris gydo viską

Granatas - vienas iš naudingiausių vaisių žemėje. Granate naudinga absoliučiai viskas: žievelės, minkštimas, sultys, medžio žiedai ir šaknys. Kosmetikoje granatas taip pat praktiškai nepakeičiamas. Būdamas daugelio kremų, aliejų ir tepalų komponentu, jis puikiai minkština ir išlygina jūsų odą, padeda išbalinti pigmentines dėmes ir strazdanas. Granatas puikiai stiprina jūsų nagus ir sutvirtina jūsų plaukus.
2018-10-15

Natūralios priemonės panaikinti apgamus namuose

Sveika oda yra svarbi tam, kad atrodytumėm ir jaustumėmės puikiai. Kai kurie apgamai, deja, tikrai neprideda mums grožio. Laimei, yra natūralūs būdai, kaip juos pašalinti. Kumynas. Natūralios medicinos puslapis rekomenduoja pasidaryti mišinį iš kumyno ir vandens ir tepti juo savo apgamus tris savaites (visgi jeigu apgamai yra įtartini, nemėgink jų naikinti namų sąlygomis – pirmiausia pasikonsultuok su gydytoju.) Eterinio aliejaus vonia.
2017-06-17

Vaistažolės vasarą: nuo depresijos iki uždegimų gydymo

 Vasara – puikus metas organizmo stiprinimui, kada aplink žydi įvairiausios vaistažolės. Jos tinka tiek šiltuoju sezonu sveikatos gerinimui ar negalavimų gydymui, tiek ruošiant atsargas žiemai. Žolininkė Danutė Kunčienė įvardina naudingiausius vasarą žydinčius vaistinius augalus, kurie kiekvienam gali suteikti stulbinančios naudos. „Išties, vaistažolių vasarą yra be galo daug, tačiau išskirsiu pagrindines, kurias išties kiekvienam būtina turėti savo vaistinėlėje.
2017-06-14

Rudeninis peršalimas: žolininkė pataria, kaip natūraliais būdais išvengti šio nemalonumo

Kai rudeniniai orai tokie permainingi ir nedžiuginantys, peršalti tampa vis lengviau. Namų vaistinėlės pilnos įvairiausių vaistų, gelbėjančių nuo visokių negalavimų, deja, tokie gydymosi būdai ne visuomet pakankamai veiksmingi. Tokiais atvejais pradedama gręžiotis į natūraliąją mediciną, kuri gali kuo puikiausiai net užkirsi kelią peršalimo ligoms. „Ypatingai šiuo laikotarpiu būtina saugoti vaikus, kadangi toks mažas žmogutis yra bejėgis apsiginti prieš milžinišką mikrobų ataką.
2016-10-23

Tibeto medicinos gydytojo patarimas lietuviams: kaip įveikti nemigą, senėjimą ir išvengti ligų

Tibeto medicinos gydytojas Nida Čenagcang jau 20 metų gydo žmones natūralia medicina ir kartą per metus savo žiniomis pasidalinti atvyksta į Lietuvą. Gydytojas sako, kad tibeto medicina orientuojasi į ligų prevenciją, o mes, pasak jo, galime išvengti apie 70 proc. savo ligų. Mažiau valgyti „Mūsų laikų pirmasis žudikas – širdies ligos, nuo jų miršta daugiausiai žmonių pasaulyje. Antrasis žudikas – vėžys. Mes galime užkirsti kelią 60-70 proc. ligų visai paprastai – nevalgant vakarienės.
2016-04-12
REKLAMA
REKLAMA

Dabar tikrai patikėsite: lietuvis įrodė, kad žmogaus energinės bangos – gydo

Reali situacija medicinoje nėra gera, žmonių sergamumas didėja, ir iš dalies dėl to kalti ir patys medikai, konferencijoje „Natūrali medicina: iššūkiai ir naujos galimybės sveikatos sistemai“ kalbėjo akademikas ir profesorius, kardiochirurgas, parašęs knygą „Kitokiu žvilgsniu“, Jurgis Brėdikis.

Himalajų druska – stebuklas su klaustuku?

Himalajų druska pastaruoju metu tapo madingu produktu, kurį vertina ne tik gurmaniškų patiekalų mėgėjai, bet ir interjero, netgi feng šui specialistai. Ar iš tikrųjų rausvaspalvė, keliskart už paprastą druską brangesnė Himalajų druska – tokia vertinga? Himalajų druska – tai unikalus mineralas, susidaręs išdžiuvusio senojo pasaulinio vandenyno vietose prieš 250 milijonus metų Indijos teritorijoje.
2013-03-03

Homeopatiniai vaistai: ar iš tikrųjų gydo?

Vaistus vadinti „chemija“ dabar madinga. O alternatyva sintetiniams preparatams tampa ne tik močiučių vaistažolių arbatos ar namuose pagamintos mikstūros su medumi bei citrinos sultimis, bet ir homeopatiniai vaistai. Kas tai yra ir ar jie iš tikrųjų veiksmingi? Ką jums paaiškintų homeopatai... Homeopatinių vaistų pagrindas gali būti augalinės, gyvulinės, mineralinės medžiagos, paruoštos pagal tam tikrą tirpinimo, skiedimo ir dinamizacijos schemą.
2013-03-02

Slapta žiedų galia: gėlių eliksyrai

Įveikti kasdienį stresą gali padėti netikėtas, bet labai paprastas vaistas – augalų, ir ypač gėlių, ekstraktai. Tereikia išmokti taisyklingai naudotis užslėptomis gėlių žiedų galiomis. Ne visai vaistas, bet padeda Skirtingai nei kiti augaliniai preparatai, skirti išvaduoti mus nuo fizinių negalavimų, gėlių antpilai padeda susidoroti su emocinėmis problemomis. Jų labai nesunku pasigaminti, tik, aišku, sezono metu, nes gėlių antpilai gaunami mirkant žiedus vandenyje, pastatytame saulėkaitoje.
2013-02-26

Gydantis kvėpavimas: kaip taisyklingai atlikti inhaliaciją?

Užklupus peršalimui, ne visi stačia galva puola eiti pas šeimos gydytoją. Jei vos suskaudo gerklę ar įsisiautėjo sloga, paprasčiausia (ir sveikiausia!) gydytis per šimtmečius liaudies medicinos patikrintomis priemonėmis. Viena šių universalių terapijų – inhaliacija. Laura Mureikaitė Tikriausiai nerastume žmogaus, kuris nė karto nebūtų kvėpavęs virš garuojančio puodo, kai galva pridengta rankšluosčiu. Inhaliacija – paprastas ir veiksmingas būdas įveikti pirmuosius peršalimo simptomus.
2013-02-03

Natūralūs vaistai – atkirtis širdies ligoms

Širdies ligos – tai įvairūs normalių širdies funkcijų sutrikimai. Jie gali pasireikšti kartu su perikardu, miokardu, endokardu, širdies vožtuvų ir kraujagyslių pažeidimais. Šios ligos ilgai gali būti nepastebimos, bet sulaukusios tinkamos valandos smogia stipriai, neretai – lemtingai. Širdies ir kraujagyslių ligos, greta onkologinių ligų, yra viena dažniausių priešlaikinės mirties priežasčių išsivysčiusiose šalyse.
2012-11-11

Galingi biologiniai stimuliatoriai: česnakas ir imbieras

Valgomasis česnakas tūkstančius metų buvo naudojamas kaip vaistinis preparatas Indijoje, Egipte ir Kinijoje. Kam naudojamas? Česnakas vadinamas natūraliu antibiotiku dėl akivaizdaus poveikio slopinant karščiavimą, gydant kosulį, gripą ir kitas infekcijas. Be to, kai kurie medikai tikina, kad jis padeda sumažinti cholesterolio kiekį ir kraujospūdį.
2012-11-10

Moteriškos ligos ir natūralioji medicina

Moteriškų lytinių organų ligos dažnai būna itin klastingos. Jų simptomai pasireiškia tik tada, kai liga jau gerokai pažengusi, o gydymui skirti vaistai ir procedūros ne visada veikia taip puikiai, kaip norėtųsi. Kartais gijimo procesą galima paspartinti tinkamai subalansavus valgiaraštį ir gydytojo skirtas priemones derinant su vaistažolių bei maisto papildų terapija. Tik prieš pradedant ją taikyti labai svarbu pasikonsultuoti su jūsų ligos eigą stebinčiu gydytoju.
2012-08-12

R. Ščiogolovaitė pasinaudos garsios žolininkės receptu

Taip ilgai laukėme ir pagaliau sulaukėme žiemos. Tačiau vos pajutę pirmuosius speigus visi puolėme  į paniką: kaip gi apsisaugoti nuo neatsiejamų žiemos palydovių– peršalimo ligų? „Aš esu iš tų žmonių, kuri susirenka visus sezone esančius virusus, ligas, peršalimus“, – prisipažino dainininkė Rūta Ščiogolevaitė ir atskleidė slaptą receptą, kuris jai padeda saugotis nuo puolančių ligų. Radijo laidų vedėjas aktorius Aistis Mickevičius peršalimų stengiasi išvengti šiltai laikydamas kojas.
2012-02-04

Veiksmingos veido kaukės namų sąlygomis

Lengvojo kultūrizmo trenerė ir 16 knygų apie sveikatą autorė Olga Dan įsitikinusi, kad žmonės vizitine kortele – veidu ir kaklu, gali pasirūpinti patys ir tam visai nereikia prašmatnių kosmetikos salonų ar brangiai kainuojančių procedūrų. Kaip padėti odai? Palepinkite ją itin veiksmingomis kaukėmis veidui! - lygiomis dalimis varškę, alyvuogių aliejų, pieną ir morkų sultis sutrinkite iki vienalytės masės. Užtepkite ant veido ir palikite 15–20 minučių.
2011-12-08

Įkurti Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmai

Šiandien Seime vykusioje spaudos konferencijoje buvo pristatyti Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmai (Rūmai), kurie buvo įsteigti liepos 7 d. Anot steigėjų, viena iš pagrindinių Rūmų užduočių — pagerinti Lietuvos gyventojų sveikatą, skatinant sveikos gyvensenos principų populiarinimą bei diegiant į šalies sveikatos apsaugos ir švietimo sistemą natūralios medicinos principus bei atnaujinti šalies sveikatos apsaugos sistemą originaliomis, efektyviomis ir pigesnėmis sveikatos t...

Sveikata: tradicijos ar chemija?

Ne saujomis ryti tabletes, o tiesiog nesirgti. Su tokiu lozungu kyla sąjūdis, nusitaikęs į sveikatos apsaugos sistemos perversmą. Naujojo sąjūdžio esmė – skatinti sveiką gyvenseną bei įteisinti natūraliąją mediciną. Sveikatos sąjūdžio entuziastai, mokslininkai, medikai teigia, kad šiandieninė cheminė medicina yra farmacininkų valdoma, nes vaistų versle sukasi milijardai litų.

Jei užpuolė angina

Efektyvi priemonė sergant angina, faringitu arba laringitu - burokėlių nuoviras. Vidutinio dydžio burokėlį užpilame vandeniu ir verdame, kol suminkštės. Tuomet nuovirą atvėsiname, nukošiame ir skalaujame juo gerklę. Pušų pumpurų nuoviras vartojamas inhaliacijoms sergant bronchitu arba angina. Jeigu pumpurų neturime, galime naudoti pušų spyglius.
2011-02-18

Ligos prasideda nuo baimės, pykčio ir pavydo

Rytų medicinos propaguotojai skelbia, kad žmogų pirmiausia gydo žodis, vėliau žolė ir tik galiausiai – skalpelis. Tačiau šiuolaikiniam žmogui sunku suvokti, kad prisilietimas ir geras žodis gali daugiau nei vaistai. Gydytojai gesina gaisrus „Užuot vaikščioję iš vieno gydytojo pas kitą ir saujomis gėrę vaistus, turėtume suprasti, kad pagrindinis gydytojas slypi mumyse.
2011-02-03

Jei skauda sąnarius

Skaudant sąnariams, rekomenduojama gerti vaistinės melisos užpilą (viena dalis vaistinės žaliavos užplikoma 10 dalių verdančio vandens ir paliekama, kad prisitrauktų) po vieną šaukštą 3-4 kartus per dieną.
2011-01-27

Inkstų ligos: kokių ginklų pasiruošti?

Inkstai – porinis šlapimo gaminimo ir šalinimo organas. Būtent šlapimo ir šlapinimosi pakitimai paprastai tampa pirmaisiais indikatoriais, kad šio organo veikloje atsirado sutrikimų. Inkstų ligomis dažniau serga moterys, kas aiškinama fiziologiniais organizmo ypatumais. Tačiau pastebėta, kad vyrams šlapimo takų ligos diagnozuojamos vėlyvesnių stadijų, labiau užleistos, tad jas gydyti sunkiau. Vienaip ar kitaip, gydytis vis dėlto tenka ir vieniems, ir kitiems.
2011-01-17

Apie žarnyno valymą

Ar esate ką nors girdėję apie hidrokolonoterapiją? Tai patobulinta klizmos rūšis, o klizma, kaip žinia, vienas iš būdų pašalinti nereikalingas medžiagas iš storosios žarnos. Daugelis Holivudo žvaigždžių, taip pat ir mūsų įžymybės jau seniai pradėjo naudotis tokiu organizmo valymo būdu. Jis yra labai efektyvus. Tai būdas, kurio dėka galima atsikratyti per didelio svorio, taip pat išvalyti organizmą nuo šlakų bei toksinų. Kalbama, kad kolonoterapija reguliariai naudojosi ir Princesė Diana.
2010-12-20

Bacho žiedų terapija: gamtos galia

Vida Sakavičienė – gydytoja, baigusi Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą, Maskvos Tautų Draugystės Universiteto estetinės medicinos katedrą, kūno psichosomatikos studijas, šiuo metu konsultuoja kaip Bacho žiedų terapijos konsultantė. Bacho žiedų terapiją galime prilyginti homeopatijai, kai sergančio žmogaus organizmas ima pats save gydyti. Ir tas gijimas būna tiek fizinis, tiek dvasinis. Jau treti metai savo praktikoje naudoju Bacho vaistinių žiedų esencijas.
2010-12-06

Kaip įveikti kosulį be vaistų?

Kada vaikų kosulį galima įveikti „naminėmis“ ir kokiomis priemonėmis? Išmokykite vaiką kvėpuoti tik pro nosį Įkvepiamas oras nosyje labai greitai sušyla nuo -5 0C iki +30 0C. Kai vaikas kvėpuoja tik pro burną, oras nesušyla ir dirgina gleivinę. Įvertinkite pobūdį Sausas kosulys yra vienas pirmųjų virusinės kvėpavimo takų infekcijos požymių. Drėgnas kosulys liudija apie tai, kad kvėpavimo takuose prasidėjo uždegimas ir jis gali pasiekti bronchus ir net plaučius.
2010-12-02

Ruduo – „karštas“ sezonas širdžiai

Rudenį net ir sveikiems žmonėms gali pasireikšti širdies nepakankamumo simptomų: dusulys, padažnėjęs širdies ritmas, sunkumo jausmas krūtinėje. Tad ką jau kalbėti apie tuos, kuriuos jau kamuoja minėtos ligos. Ir tai pasakytina ne tik apie pagyvenusius žmones. Staigūs orų pasikeitimai tokiems žmonėms labai ne į naudą. Todėl jeigu nenorite atsidurti ligoninėje, gydytojai pataria paisyti taisyklės: kiekvienam, kuris jau peržengė 32 metų slenkstį, reikia reguliariai stiprinti širdį ir kraujagysles.
2010-11-17

Kaip kovoti su pagiriomis?

Dėmesio! Žemiau pateikti patarimai nėra gydymo nuorodos alkoholikams. Jei vartojate alkoholinius gėrimus, visada privalote kontroliuoti save ir kiek įmanoma greičiau išsiblaivyti, kol dar nepadarėte to, dėl ko vėliau tektų gailėtis. Visi žinome, kas yra pagirios, visi esame matę, kaip atrodo pagiriojantys žmonės, ir daugelis mūsų esame tai patyrę patys. Kiekvienas žinome bent po vieną efektyvų kovos su pagiriomis būdą, tokių patarimų taip pat pilna Internete.
2010-11-12

Anyžinė arbata nuo kosulio

Sudėtinės dalys: Piliarožė, šaknys, truputį Saldymedis, šaknys, truputį Šalavijas, lapai, truputį Pušis, pumpurai, truputį Anyžius, vaisiai, truputį Šalpusnis, lapai, truputį Gaminimas: Visų ingridientų po 1 dalį. Gaminimo būdas: valgomasis šaukštas mišinio užplikomas verdančio vandens stikline, leidžiama 20 min. nusistoti, perkošiama. Geriama po 1/2 stiklinės kas 3 valandas. Ši arbata lengvina atsikosėjimą.
2010-11-11

Slogą gydo ir kvėpavimas

Ruduo jau pačiame įkarštyje, artinasi žiema. O peršalimas skuba regzti savo pinkles. Kiekvienas rūpinasi savo sveikata kitaip. Vieni jau pasiskiepijo nuo gripo, kiti prisipirko imunitetą stiprinančių preparatų, o treti kiekvieną patiekalą sąžiningai gardina česnakais ir svogūnais. Bet tik nedaugelis žino, kad peršalimą įveikti ar bent jau palengvinti jo simptomus galima ir specialiais kvėpavimo pratimais. Strelnikovos metodas Vienas iš pirmųjų peršalimo požymių – sloga.
2010-11-03

Juokas – vaistas be recepto

Kamuoja stresas, nuovargis, rudeninis slogutis ir visa puokštė įvairiausių negalavimų? Nusijuokite! Tai ne tik pataisys nuotaiką, bet ir pagerins savijautą be jokių vaistų ir gydytojo recepto! Ar juoktis sveika? Taip. Nors mokslininkai kol kas dar nėra tikri, kas gerina sveikatą: pats juokas ar jo priežastis – teigiamų emocijų antplūdis. Akivaizdu viena: juokas ir geros emocijos neatsiejami, o šis darnus ansamblis gali ne tik pakelti nuotaiką, bet ir pataisyti sveikatą.
2010-10-28

Naudingiausių sveikatai produktų dešimtukas

Šalta namuose, žvarbus vėjas kiaurai košia lauke, medikai nuolat primena, kad gripo sezonas šiemet prasidėjo anksčiau. Kaip išlikti sveikai? Be abejo, visų pirma – neleisti organizmui išsekti, stiprinti imunitetą ne tik grūdinimosi procedūromis, bet ir taisyklinga mityba. O ką įtraukti į savo meniu, kad pasiektum maksimalios naudos? Pateikiame pačių sveikatai naudingiausių produktų dešimtuką. Tiesiog nuostabu, kad didžioji jų dalis – tikrų tikriausi gardumynai! 10 vieta: obuoliai.
2010-10-19

Natūralūs vaistai – atkirtis širdies ligoms

Širdies ligos – tai normalių širdies funkcijų sutrikimai. Jos gali pasireikšti kartu su perikardo, miokardo, endokardo, širdies vožtuvų ir kraujagyslių pažeidimais. Tokios ligos gali ilgai tūnoti užslėpta forma, bet sulaukę savo valandos smogia stipriai, neretai ir lemtingai. Širdies ir kraujagyslių ligos, greta onkologinių ligų, yra viena dažniausių priešlaikinės mirties priežasčių išsivysčiusiose šalyse.
2010-10-14

7 žingsniai: atsikratykite galvos skausmų ir migrenos

Nesvarbu koks skausmas jus kamuotų – lėtinis ar atsitiktinis, nedidelis ar smarkus, streso sukeltas maudimas ar iš rikiuotės išvedanti migrena – įmanoma jų atsikratyti. Kiekvienais metais 45 milijonai amerikiečių ieško medicininių būdų smarkiam galvos skausmui gydyti. Dar daugiau kenčia tylėdami. Moterys ypač jautrios. 90 proc. iš mūsų nors kartą gyvenime jaučia silpną galvos maudulį, mes taip pat esame tris kartus labiau nei vyrai linkusios į migreną.
2010-09-09

Grožio terapija namuose

Žavesys ir grožis – turtas, kurį reikia saugoti ir puoselėti. Iš natūralių produktų namuose pasigamintos kaukės – puiki priemonė gaivinti, maitinti, drėkinti ir stangrinti pavargusią odą. Kaukė iš ledo kraujotakai spartinti Jums prireiks 2 arb. š. kremo, indelio ledo kubelių ir marlės. Indelį su kremu keletui valandų pastatykite į šaldytuvą. Kai kremas atšals, ištepkite juo veido ir kaklo odą.
2010-09-08

Mįslingas vaistažolių pasaulis

Vasara - pats metas apsirūpinti vaistažolėmis. Darganotą rudenį bei speiguotą žiemą jos pagelbės nesusirgti, o jei jau ligos užpuls - padės greičiau pasveikti. Tačiau šiemet žvalgytis į vaistažolių rinkimo kalendorių - bergždžias reikalas, mat po speiguotos žiemos vaistingos žolelės skleistis delsia. Porą savaičių susivėlinusi gamta tarsi primena užmaršuoliams - vaistų iš gamtos prisirinkti dar spėsite, svarbu - netingėti.
2010-06-12

Gydomosios arbatos grybo savybės

Arbatos grybas nuo seno žinomas savo gydomosiomis savybėmis. Arbatos grybo antpilas atpalaiduoja spazmus, skatina tulžies sulčių išsiskyrimą, gydo uždegimines ligas ir malšina skausmus. Arbatos grybo antpilas taip pat normalizuoja kraujospūdį bei apsaugo nuo dažno vidurių užkietėjimo. Arbatos grybą patariama užpilti panaudotomis arbatžolėmis ir vandeniu (santykiu 1:10), užberti cukrumi.
2010-04-12
Į viršų