nancy sluc

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nancy sluc“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nancy sluc“.

Naudingiausias Eurolygos turo žaidėjas – N. Batumas, penketuke ir K. Lavrinovičius

Naudingiausiu Eurolygos antrojo turo krepšininku tapo Nancy SLUC ekipos lyderis Nicola Batumas, kuris surinko 36 naudingumo balus. NBA lokauto metu tėvynėje nusprendęs rungtyniauti puolėjas mače su Bilbao „Bizkaia Baskets“ klubu per 39 žaidimo minutes pelnė 26 taškus (6/15 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 11/12 baudos metimai), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 11 varžovų pražangų ir 5 sykius suklydo.
2011-10-28

„Montepaschi“ nušlavė Nansi SLUC ekipą

Eurolygos B grupės, kurioje rungtyniauja Kauno „Žalgiris“, rungtynėse Sienos „Montepaschi“ ekipa rezultatu 103:79 (26:19, 25:14, 30:20, 22:26) sutriuškino „Nancy SLUC“ klubą. Svečiai iš Italijos jau nuo pirmosios rungtynių minutės varžovams primetė savo žaidimą ir išsiveržė į priekį. Vėliau „Montepaschi“ ekipos persvara tik augo. Ketvirtajame kėlinuke Sienos klubas pirmavo jau virš 30 taškų, tačiau rungtynių pabaigoje „Nancy SLUC“ komanda skirtumą kiek sumažino.