na li

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „na li“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „na li“.

Majamio turnyro finale – S. Williams ir Li Na

Majamyje vykstančio WTA turnyro finale susigrums amerikietė Serena Williams ir kinė Li Na. Australijos atvirųjų pirmenybių nugalėtoja per 2 val. 16 min. 7:5, 2:6, 6:3 įveikė slovakę Dominiką Cibulkovą ir pirmąkart žais šių varžybų finale. Kiek anksčiau S. Williams 15-ą kartą iš eilės įveikė rusę Marią Šarapovą 6:3, 6:4 ir Majamio turnyro finale žais devintą kartą. Serena – šio turnyro rekordininkė su šešiomis pergalėmis ir uždirbtu 5,65 mln. JAV dolerių priziniu fondu.
2014-03-28

N. Džokovičius turnyro JAV ketvirtfinalyje parklupdė A. Murray

Majamis, kovo 27 d. (AP-BNS). Floridoje (JAV) tęsiasi ATP ir WTA "World Tour Masters 1000" serijos "Sony Open Tennis" vyrų bei moterų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro daugiau nei 10,1 mln. JAV dolerių. Antrąja moterų teniso turnyro pusfinalio pora tapo antroji raketė kinė Li Na bei dešimtoji pagal reitingą slovakė Dominika Cibulkova.
2014-03-27

WTA reitingo viršūnėje – S. Williams, V. Azarenka ir N. Li

Trečią kartą 2014 metais paskelbtoje naujoje geriausių pasaulio tenisininkių WTA klasifikacijoje 30 įskaitinių taškų turinti 27-erių metų Lina Stančiūtė smuktelėjo į 726-ą vietą iš 725-os. Pajėgiausios Lietuvos tenisininkės įskaitinių taškų suma per pastarąsias dvi savaites nepakito. Po pusantro mėnesio pertraukos vėl pajėgiausių planetos tenisininkių reitinge klasifikuota Akvilė Paražinskaitė su 9 taškais užima 1060-ąją poziciją.
2014-01-27

WTA čempionato pusfinaliuose – pirmosios keturios pasaulio raketės

Stambule (Turkija) vykstančio Moterų teniso asociacijos (WTA) čempionato, kurio prizų fondą sudaro 4,9 mln. JAV dolerių, pusfinaliuose šeštadienį susitiks pirmoji ir antroji pasaulio raketės - baltarusė Viktorija Azarenka ir rusė Marija Šarapova bei trečioji ir ketvirtoji pasaulio raketės - amerikietė Serena Viljams (Serena Williams) ir lenkė Agnieška Radvanska (Agnieszka Radwanska). „Raudonojoje“ grupėje penktadienį V. Azarenka 7:6 (7-4), 6:3 įveikė aštuntąją pasaulio raketę kinę Na Li ir, už...
2012-10-27

Nugalėtojos titulą gynusi kinė Na Li nepateko į „French Open“ ketvirtfinalį

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje pirmadienį 142-oji pasaulio raketė 24-erių metų Kazachstano atstovė Jaroslava Švedova 3:6, 6:2, 6:0 įveikė nugalėtojos titulą gynusią septintąją pasaulio raketę 30-metę kinę Na Li. Mačas truko 2 val. 2 min. J. Švedova ketvirtfinalį pasiekė ir 2010 metų atvirajame Prancūzijos čempionate.
2012-06-04

„French Open“ turnyre – istorinė diena R. Federeriui

Paryžiuje vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, moterų vienetų varžybų pirmajame rate pirmadienį nugalėtojos titulą ginanti septintoji pasaulio raketė 30-metė kinė Na Li 6:2, 6:1 nugalėjo 43-iąją vietą pasaulio reitinge užimančią 22-ejų metų rumunę Soraną Čirsteją (Sorana Cirstea). Kinijos tenisininkė antrajame rate žais su prancūze Stefani Forec Gakon (Stephanie Foretz Gacon, 86-oji pasaulio raketė). Pirmoji pasaulio rake...
2012-05-28

M. Šarapova Italijoje apgynė nugalėtojos titulą

Romoje (Italija) vykusį Moterų teniso asociacijos (WTA) turnyrą „Internazionali BNL d'Italia“, kurio prizų fondą sudarė 2,17 mln. JAV dolerių, laimėjo antroji pasaulio raketė rusė Marija Šarapova. Ji finale sekmadienį 4:6, 6:4, 7:6 (7-5) įveikė 30-metę kinę Na Li ir apgynė nugalėtojos titulą. Mačas truko 2 val. 52 min. 25-erių metų Rusijos tenisininkei atiteko 385 tūkst. dolerių premija ir 900 WTA reitingo taškų.
2012-05-21

Kinė Na Li tapo „French Open" nugalėtoja

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų, moterų vienetų varžybų nugalėtoja tapo septintoji pasaulio raketė kinė Na Li. 29-erių metų tenisininkė finale šeštadienį 6:4, 7:6 (7-0) įveikė nugalėtojos titulą gynusią 30-metę italę Francescą Schiavonę (5-oji pasaulio raketė). Mačas truko 1 val. 48 min.
2011-06-04

„French Open" finale kausis kinė Na Li ir italė F. Schiavone

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų, moterų vienetų pusfinalyje ketvirtadienį septintoji pasaulio raketė 29-erių metų kinė Na Li 6:4, 7:5 nugalėjo aštuntąją vietą pasaulio reitinge užimančią 24-erių metų rusę Mariją Šarapovą. Mačas truko 1 val. 48 min. Šių metų atvirojo Australijos čempionato („Australian Open“) vicečempionė Na Li tapo pirmąja Kinijos tenisininke, patekusia į „French Open“ turnyro finalą.
2011-06-02

R. Nadalis, A. Murray, Na Li ir M. Šarapova iškopė į „French Open" pusfinalį

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį pirmoji pasaulio raketė 24-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis 6:4, 6:1, 7:6 (7-3) nugalėjo penktąją vietą pasaulio reitinge užimantį 26-erių metų švedą Robiną Soederlingą. Mačas truko 2 val. 35 min. R. Nadalis „French Open“ turnyrą yra laimėjęs penkis kartus - 2005-2008 ir 2010 metais.