0

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje trečiadienį pirmoji pasaulio raketė 24-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis 6:4, 6:1, 7:6 (7-3) nugalėjo penktąją vietą pasaulio reitinge užimantį 26-erių metų švedą Robiną Soederlingą.

Mačas truko 2 val. 35 min.

R. Nadalis „French Open“ turnyrą yra laimėjęs penkis kartus - 2005-2008 ir 2010 metais.

Ispanijos tenisininkas pusfinalyje žais su ketvirtąja pasaulio rakete savo bendraamžiu britu Andy Murray, kuris trečiadienį po 2 val. 53 min. trukusios kovos 7:6 (7-2), 7:5, 6:2 įveikė 31-erių metų argentinietį Juaną Ignacio Chela (34-oji pasaulio raketė.

A. Murray į „French Open“ turnyro pusfinalį iškopė pirmą kartą.

Atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 17,52 mln. eurų, moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje septintoji pasaulio raketė kinė Na Li 7:5, 6:2 įveikė ketvirtąją pasaulio raketę 21-erių metų baltarusę Viktoriją Azarenko.

29-erių metų Na Li pusfinalyje susitiks su aštuntąja pasaulio rakete 24-erių metų ruse Marija Šarapova, kuri ketvirtfinalyje 6:0, 6:3 įveikė 12-ąją vietą pasaulio reitinge užimančią 23-ejų metų Vokietijos atstovę Andrea Petkovič.

Šių metų „Australian Open“ finalininkė Na Li „Grand Slam“ varžybose pusfinalį pasiekė trečią, o M. Šarapova - vienuoliktą kartą. Na Li „French Open“ pusfinalyje žais pirmą, o M. Šarapova - antrą kartą. Rusijos tenisininkė atvirajame Prancūzijos čempionate į pusfinalį buvo iškopusi ir 2007 metais.

Kaip žinoma, kitame pusfinalyje susitiks nugalėtojos titulą ginanti penktoji pasaulio raketė 30-metė italė Francesca Schiavone ir 11-oji pasaulio raketė 26-erių metų Marion Bartoli iš Prancūzijos.