mutua madrid open

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mutua madrid open“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mutua madrid open“.

Alcarazas atsirevanšavo Struffui ir apgynė titulą Madride

Madride (Ispanija) pasibaigusio ATP 1000 serijos „Mutua Madrid Open“ vyrų teniso turnyro finale neseniai 20-ąjį gimtadienį paminėjęs ispanas Carlosas Alcarazas (ATP-2) po beveik pustrečios valandos kovos 6:4, 3:6, 6:3 nugalėjo vokietį Janą-Lennardą Struffą (ATP-65) ir apgynė titulą.
2023-05-08

Nesustabdomas: Rafaelis Nadalis iškovojo trečiąjį titulą iš eilės

„Grunto karaliumi“ vadinamas Rafaelis Nadalis ir toliau žengia be pralaimėjimų ant šio aikštės paviršiaus. 15-ąją pergalę paeiliui iškovojęs ispanas tapo „Mutua Madrid Open“ čempionu, o finale po atkaklaus mūšio nugalėjo puikią sportinę formą demonstruojantį Dominicą Thiemą 7:6 (10:8), 6:4. Šiemet R. Nadalis ant grunto dangos iškovojo 15 pergalių ir nepatyrė nė vieno pralaimėjimo, o tai jam leido triumfuoti Monte Karle, Barselonoje bei Madride.
2017-05-14

Be problemų: Rafaelis Nadalis Madride įveikė Novaką Džokovičių

„Grunto karaliumi“ vadinamas Rafaelis Nadalis iškovojo 14 pergalę iš eilės ant šio aikštės paviršiaus ir per pusantros valandos trukusią kovą nugalėjo antrąją pasaulio raketę Novaką Džokovičių. Ispanas į „Mutua Madrid Open“ pirmenybių finalą pateko aštuntą kartą savo karjeroje, o serbą įveikė rezultatu 6:2, 6:4. R. Nadalis šiame grunto sezone iškovojo po titulą Monte Karle ir Barselonoje bei dar nė karto nepralaimėjo.
2017-05-13

Staigmena: Madrido aštuntfinalyje krito geriausias pasaulio tenisininkas Andy Murray

Pirmoji pasaulio raketė bei titulą ginantis Andy Murray patyrė netikėtą nesėkmę „Mutua Madrid Open“ turnyro aštuntfinalyje. Britas po pusantros valandos trukusio mačo pralaimėjo vienam perspektyviausių pasaulio žaidėjų Borna Čoričiui 3:6, 3:6 ir baigė pasirodymą Ispanijoje. Geriausias planetos tenisininkas A. Murray šį sezoną patyrė septintą pralaimėjimą per 24 mačus. Jis iškovojo titulą Dubajuje, o ant grunto dangos dalyvavo trečiame turnyre šiemet.
2017-05-11

Ričardas Berankis nutraukė nesėkmių seriją ATP serijos turnyruose

Pergale "ATP Masters" serijos "Mutua Madrid Open" vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 4,2 mln. eurų, atrankos vienetų varžybas pradėjo 24-erių metų Ričardas Berankis. 81-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje užimantis ir vienuoliktas pagal skirstymą atrankoje lietuvis pirmajame kvalifikacijos rate per pusantros valandos 7:6 (8:6), 6:1 nugalėjo 28-erių vokietį Tobiasą Kamkę (ATP-113) ir nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją ATP turnyruose.
2015-05-02

N. Džokovičius finale nugalėjo ispaną R. Nadalį

Madride (Ispanija) vykusio teniso turnyro „Mutua Madrid Open“ vyrų varžybas, kurių prizų fondą sudarė 3,706 mln. eurų, laimėjo antroji pasaulio raketė serbas Novakas Džokovičius. Jis finale sekmadienį 7:5, 6:4 įveikė pirmąją pasaulio raketę 24-erių metų ispaną Rafaelį Nadalį, kuris šį turnyrą laimėjo 2005 ir 2010 metais. Mačas truko 2 val. 17 min. 23-ejų metų serbui atiteko 590 tūkst. eurų premija ir 1000 Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo taškų.