Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Monbus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Monbus“.

„Ryto“ radare – trys sunkieji krašto puolėjai?

Vilniaus krepšinio klubas „Rytas“, su naujuoju vyriausiuoju treneriu Dainiumi Adomaičiu priešaky, pradeda komandos komplektavimo darbus. Ekipos radare atsidūrė trys sunkieji krašto puolėjai. Tai – Eimantas Bendžius, Saulius Kulvietis ir Edgaras Želionis, praneša krepsinis.net. Portalo duomenimis, „Rytas“ sieks įsigyti du iš šių trijų žaidėjų. Vienas jų pakeis vilčių nepateisinusį amerikietį Travisą Petersoną.
2018-06-26

Eimantas Bendžius buvo rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynėse

Ispanijos krepšinio lygoje galingas rungtynes sužaidė Eimantas Bendžius. Lietuvis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias mače, bet to Obradoiro „Monbus“ pergalei nepakako. E. Bendžiaus komanda svečiuose po pratęsimo 99:107 (32:26, 15:19, 22:22, 24:26, 6:14) neatsilaikė prieš San Sebastiano „Delteco GBC“. „Monbus“ atliko 23 rezultatyvius perdavimus, „Delteco GBC“ – 14. E. Bendžius žaidė 35 minutes, per kurias pelnė 20 taškų.
2018-04-15

Ispanijoje – įspūdingas Eimanto Bendžiaus pasirodymas rungtynėse su „Barcelona“

Eimantas Bendžius sužaidė įspūdingas rungtynes Ispanijos krepšinio lygoje. Lietuvis sekmadienį buvo naudingiausias Obradoiro „Monbus“ komandoje, bet puolėjo pastangų buvo maža – ekipa namie 73:76 (21:12, 10:22, 26:25, 16:17) pralaimėjo „Barcelona“. E. Bendžius žaidė 35 minutes, per kurias pelnė 20 taškų, atkovojo šešis kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus. Lietuvis pataikė penkis tritaškius iš devynių. Rezultatyviau už E. Bendžių žaidė komandos draugas Mattas Thomas. Jis sumetė 22 taškus.
2018-03-25

Eimantas Bendžius buvo rezultatyviausias komandoje

Eimantas Bendžius buvo rezultatyviausias komandoje, bet to pergalei nepakako – Obradoiro „Monbus“ sekmadienį savo aikštėje 78:81 (24:25, 21:17, 18:19, 15:20) nusileido Fuenlabrados „Montakit“ krepšininkams. Rungtynės buvo atkaklios nuo pirmosios iki paskutinės minutės. Starto penkete mačą pradėjęs E. Bendžius buvo rezultatyviausias „Monbus“ komandoje. Lietuvis per 26 minutes pelnė 15 taškų.
2018-03-04

Puikiai atakavęs Deividas Gailius buvo rezultatyviausias komandoje

Deividas Gailius pelnė 17 taškų, pataikęs visus šešis dvitaškius. Tačiau krepšininko pastangų buvo maža – Burgoso „San Pablo“ sekmadienį svečiuose 78:87 (15:23, 19:22, 24:20, 20:22) pralaimėjo „Valencia“. „San Pablo“ nusileido taikliau atakuodama. Burgoso krepšininkai pataikė 56 procentus dvitaškių (25/45) ir 38 tritaškių (8/21). „Valencia“ – 39 (14/36) bei 37 (11/30). Pagrindinis skirtumas – baudų metimų skaičius. „Valencia“ metė 28, „San Pablo“ – šešias.
2017-11-05

M. Pocius prie komandos pergalės prisidėjo 6 taškais

Pergalę keturių komandų turnyre iškovojo Martyno Pociaus atstovaujamas Madrido „Real“ klubas, kuris 86:60 (20:16, 24:16, 24:17, 18:11) sutriuškino Obradoiro „Blusens Monbus“ krepšininkus. Lietuvis prie komandos pergalės prisidėjo 6 pelnytais taškais. 16 taškų nugalėtojams pelnė Nikola Mirotičius, 13 - Sergio Rodriguezas, 12 - Felipe Reyesas, po 8 - Rudy Fernandezas ir Sergio Llullas. Turnyro finale „Real“ ekipa susitiks su Madrido „Estudiantes“ krepšininkais.