monako gp

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „monako gp“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „monako gp“.

Monake – avarijų gausa ir meksikiečio Perezo triumfas

Sekmadienį legendinėje Monako trasoje buvo 79-ą kartą surengtos „Formulės 1“ lenktynės. Permainingomis oro sąlygomis vykusias lenktynes teisingu taktiniu sprendimu laimėjo meksikietis Sergio Perezas su „Red Bull“ bolidu. Prieš pat lenktynių pradžią trasą užklupo lietus. Teisėjai delsė išleisti pilotus į trasą, o galiausiai jiems buvo leista apsukti keletą ratų paskui saugos automobilį. Tuo metu lietus dar suintensyvėjo ir nuspręsta parodyti raudoną vėliavą.
2022-05-29

Monako GP lenktynėse – įtikinamas N. Rosbergo triumfas

Incidentais paįvairintose ir raudonos vėliavos fazės pertrauktose Monako GP lenktynėse įtikinamą pergalę pelnė „Mercedes“ komandos pilotas Nico Rosbergas. Sebastianas Vettelis ir Markas Webberis pasinaudojo pirmąja saugos automobilio faze ir užėmė paskutines vietas ant apdovanojimų pakylos, į ketvirtąją vietą nustūmę Lewisą Hamiltoną. Pasinaudojęs varžovų nesėkmėmis, penktoje vietoje finišavo Adrianas Sutilas.
2013-05-26

Nemalonus incidentas: lenktynininkas partrenkė kelyje pasipainiojusį paukštį

Monako GP lenktynėse kilo nemalonus incidentas. Brazilijos pilotas Felipe Nasras vos nepartrenkė ant kelio stovėjusio paukštelio. Laimei, paukštis liko gyvas ir sveikas.
2013-05-23

M. Schumacheris: startuosiu pirmas ar šeštas, vis tiek laimėsiu (APKLAUSA)

Šeštadienį „Formulės-1“ Monako GP kvalifikacijoje „Mercedes“ lenktynininkas Michaelis Schumacheris buvo greičiausias. Tačiau penkių pozicijų bauda, gauta už incidentą Ispanijos GP lenktynių metu, nubraukė vokiečio pasiekimą. Jis startuos iš šeštos pozicijos. „Pirmiausia, esu nepaprastai laimingas iškovojęs pirmą poziciją čia Monake. Ši trasa mums visiems yra viena svarbiausių sezone, o pasirodyti čia taip puikiai, po to ką teko išgyventi paskutinius du su puse metų, yra tiesiog nuostabu.
2012-05-27

Monako GP kvalifikaciją laimėjo M.Schumacheris, tačiau pirmas startuos M. Webberis

„Formulės-1“ Monako GP kvalifikaciją šeštadienį laimėjo vokietis Michaelis Schumacheris su „Mercedes“ automobiliu.Tačiau iš pirmos starto pozicijos startuos antrą rezultatą pasiekęs australas Markas Webberis iš „Red Bull“ komandos. M. Schumacheriui pritaikyta5-ių starto pozicijų bauda už susidūrimą su Bruno Senna per Ispanijos GP lenktynes. Trečias liko kitas „Mercedes“ ekipos narys vokietis Nico Rosbergas.
2012-05-26

P. Maldonado: kodėl gi nepakeitus šio sezono „Formulės-1“ čempionato?

Netikėtumą pateikęs ir Ispanijos GP laimėjęs „Williams“ lenktynininkas Pastoras Maldonado nemato priežasties, kodėl savo sėkmės negalėtų pakartoti ir Monake kitą savaitgalį, rašo portalas bbc.co.uk. „Visos komandos yra panašaus pajėgumo, bet mes vis tobulėjame ir tobulėjame. Taip, neturime geriausio bolido, bet stengiamės iš visų jėgų. Kodėl gi nepakeitus šio sezono „Formulės-1“ čempionato? Mes stengsimės tai padaryti vėl“, - kalbėjo venesuelietis.
2012-05-17

„Formulės-1“ etapas vėl bus sausas

Šį sekmadienį, gegužės 16 d., šeštadienį Monte Karlo miesto gatvėse, Monake, vyks šeštasis „Formulės-1“ čempionato etapas. Sinoptikai Monake žada nelabai šiltą (apie 20 laipsnių šilumos), bet saulėtą savaitgalį Lenktynių, kurios prasidės 14 val. 55 min., metu lietaus neturėtų būti. Jo tikimybė – vos 10 procentų.