mitchellas larkinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mitchellas larkinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mitchellas larkinas“.

Rapšys pagerino 8 metus gyvavusį Lietuvos rekordą ir iškovojo trečiąjį olimpinį kelialapį!

Singapūre penktadienį tęsėsi trečiasis pasaulio plaukimo taurės etapas olimpiniame (50 m ilgio) baseine. Vyrų 200 m kompleksinio plaukimo finale staigmeną pateikė lietuvis Danas Rapšys. Retai šią rungtį plaukiantis lietuvis distanciją įveikė per 1 min. 59.14 sek., iškovojo sidabro medalį, pagerino Lietuvos rekordą ir įvykdė olimpinį „A“ normatyvą! D.Rapšys finalą pradėjo geriausiai ir po 50 m peteliške buvo pirmas (25.04 sek.
2019-08-16

Raminta Dvariškytė ir Danas Rapšys planetos plaukimo čempionate neįveikė atrankos barjero

Rusijos vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate ketvirtadienį kvalifikacinių varžybų barjero neįveikė ir Raminta Dvariškytė. Lietuvė 200 m nuotolį krūtine nuplaukė per 2 minutes 31,74 sekundės ir finišavo trečia antrajame plaukime, tačiau bendroje įskaitoje liko tik 32-a tarp 50-ties atrankos. Iki šešioliktosios pozicijos, kuri garantavo paskutinį kelialapį į pusfinalį, jai pritrūko net 5,83 sekundės.