mitchas marneris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mitchas marneris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mitchas marneris“.

Latvių svajonę sudaužė baudiniai

Lemiamas pasaulio ledo ritulio čempionato A grupės rungtynes pralaimėjo Latvijos rinktinė. Ji po itin atkaklios kovos ir baudinių serijos 3:4 (0:0, 1:2, 2:1, 0:0, 0:1) nusileido šeimininkei Vokietijos komandai. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Antrajame vokiečiai pirmavo 2:0. 31-ąją minutę atšokusį ritulį į vartus nukreipė Davidas Wolfas, pasinaudojęs dauguma. 32-ąją minutę taiklus buvo Dennis Seindenbergas. Trečdalio pabaigoje latviai sušvelnino rezultatą.
2017-05-17

Staigmena: kanadiečiai krito prieš šveicarus

Šeštadienį pasaulio ledo ritulio čempionate užfiksuota staigmena. Šveicarijos rinktinė po pratęsimo 3:2 (0:2, 0:0, 2:0, 1:0) privertė pasiduoti Kanados komandą. Kanadiečiams pirmieji du kėliniai nieko blogo nežadėjo. 5-ąją minutę pasinaudota kiekybine persvara ir ritulys įgrūstas į vartus – 1:0. Įvarčio autorius – Ryanas O'Reilly. 7-ąją minutę atakavo šveicarai, bet praleido kanadiečių kontrišpuolį, kurį įvarčiu baigė Mitchas Marneris. Šveicarų viltys atgijo 47-ąją minutę.