minutės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „minutės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „minutės“.

1 įprotis gali padėti išvengti Alzheimerio ligos: užtruksite vos 6 minutes

Naujas tyrimas skelbia: skirkite šešias minutes kasdien – tai gali padėti išvengti Alzheimerio ligos. Demencija yra destruktyvus simptomų rinkinys, susijęs su pažinimo nuosmukiu. Nepaisant to, ką daugelis galvoja, smegenų būklė nėra tiesioginis senėjimo rezultatas. Laimei, tai reiškia, kad yra būdų, kaip sumažinti riziką. Žurnale „The Journal of Physiology“ paskelbtas naujas tyrimas rodo, kad šešios minutės tam tikros veiklos per dieną gali padėti riziką sumažinti.
2023-01-13

Prieš naktį išbandykite šį triuką: užmigsite per 2 minutes

Miegas yra nepaprastai svarbus mūsų sveikatai. Kiekvienas žmogus turi pakankamai miegoti, kad organizmas veiktų tinkamai. Negalėdami gerai išsimiegoti ir pailsėti, galite jaustis pikti ir irzlūs, o ir dirbsite neefektyviai. Jūsų poilsio kokybę gali įtakoti tai, kaip miegate, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą miego padėtį. Tačiau jei jums sunku užmigti, gali padėti ši trumpa rutina, kuri 96 procentams žmonių padeda užmigti per dvi minutes, rašo express.co.uk.
2022-10-21

Lengvai paruošiama uogienė iš bet kokių uogų: vienas, du ir yra

Vasara lepina ne tik karštais orais, bet ir šių metų uogų gausa. Jeigu norite pasigaminti uogienės žiemai, tuomet jums puikiai pravers šis receptas. Uogienei reikės: 1 kilogramo (aviečių, serbentų braškių, vyšnių) uogų; 1–0,5 kilogramo cukraus (priklauso, kiek saldžiai mėgstate); 4 valgomųjų šaukštų (jei naudosite vyšnias, tai nereikia) citrinos sulčių.
2020-06-25

Naujovė vairuotojams: atsibučiuoti Vilniaus oro uoste – 10 min.

Rekordines apimtis pasiekę keleivių srautai Vilniaus oro uoste – vis aktualesne daro transporto kamščių problemą jo prieigose. Teigiama, kad piko laikotarpiais ant užkilimo tako (panduso) išvykimo terminalo link susidaro mašinų spūstys, kurias lemia ne tik dideli keliautojus išlydinčių žmonių, taksi ar pavežėtojų transporto srautai, bet ir kelių eismo taisyklių pažeidėjai.
2019-05-16

„Darbingiausių” pasaulio futbolininkų sąrašas – be ryškiausios pavardės

Europos futbolo žemėlapyje yra išskiriamos penkios pajėgiausios lygos: Anglijos, Ispanijos, Vokietijos, Italijos ir Prancūzijos. Futbolo observatorija CIEN atliko tyrimą ir suskaičiavo visų šiose lygose rungtyniaujančių futbolininkų aikštėje praleistą laiką per pastaruosius penkerius metus. Taip buvo išaiškinti patys „darbingiausi” žaidėjai. Natūralu, kad mažiausiai keitimų futbole įvyksta vartininko pozicijoje. CIEN išskyrė dvi atskiras kategorijas: aikštės žaidėjų ir vartų sargų.
2019-02-05

Naminė pica puodelyje, kepta mikrobangėje: užtruksite vos 6 minutes

Picos – daugelio mėgstamas patiekalas. Juo mėgstame pasilepinti tikrai ne vieną kartą, tačiau sunkiai prisiverčiame jas gaminti namuose. Tačiau dabar ją paruošti užtruksite vos kelias minutes, o paragavę – tikrai norėsite pakartoti.  Pasirodo, kad picą nebūtinai reikia kepti orkaitėje ant plokščio pado. Dabar picą galite pagaminti ir savo puodelyje.
2018-01-21

Domantas Sabonis debiutavo „Indiana Pacers“ klube

Vasarą iš „Oklahoma City Thunder“ klubo į „Indiana Pacers“ išmainytas Domantas Sabonis sužaidė pirmąsias rungtynes naujoje komandoje. NBA ikisezoninėse rungtynėse Lietuvos krepšininkas pelnė 8 taškus per 14 žaidimo minučių ir padėjo Indianapolio ekipai išvykoje 104:86 (24:18, 27:25, 30:14, 23:29) nugalėti „Milwaukee Bucks“. Per 14 aikštėje praleistų minučių 21 metų lietuvis, pasirodęs antrajame kėlinyje, surinko 8 taškus (3/10 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.
2017-10-05

Tai, kas liko už kadro! Emocingos Jono Kazlausko minutės pertraukėlės: „Klausot!!!“

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Rio de Žaneiro olimpiadoje iškovojo antrą pergalę. Tiesa, laukto lengvo pasivaikščiojimo rungtynėse su Nigerija sirgaliai nepamatė. Beveik du su puse kėlinio varžovai kaip lygus su lygiais grūmėsi su lietuviai. Tačiau sėkminga žaidimo atkarpa leido mūsiškiams susikurti persvarą, kurią pavyko išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos.
2016-08-10

Festivalis „Tylos!“ skelbia 5 laimingas minutes už 1 litą

Gegužės 14–19 dienomis Vilniaus mažasis teatras kartu su Lietuvos muzikos ir teatro akademija sostinės publikai pristato penktąjį Tarptautinį teatro debiutų festivalį „Tylos!“. Šiais metais festivalis ne tik švenčia mažąjį jubiliejų, bet ir įprasmina garbingą LMTA 80 metų veiklos etapą.
2013-05-09

Ar paroje – vis dar 24 valandos?

Ar pastaruoju metu jums atrodo, kad laikas staiga ėmė tekėti greičiau? Atrodytų, atsikėlėte gana anksti, turėtumėte viską suspėti, bet dienai baigiantis suprantate, kad padarėte tik menkutę dalį to, ką ketinote. Net kruopščiai susiplanavus dienotvarkę ir vadovaujantis efektyviausiais laiko planavimo principais, laukiamas rezultatas – šnipštas.