mindaugas grigelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas grigelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas grigelis“.

„Kauno autobusų“ vadovas: „stop“ mygtukai pasiteisina, didelių nesklandumų nekyla

Nuo rugpjūčio pakeitus tvarką Kauno viešajame transporte, kai keleiviams reikia paspausti „stop“ mygtuką, kad autobusas ar troleibusas sustotų, pirmosios savaitės nuteikia optimistiškai, sako „Kauno autobusų“ vadovas. „Tiek keleiviai tie, kurie važinėja, viena-dvi dienos ir priprato prie tos tvarkos, tiek vairuotojai“, – BNS sakė Mindaugas Grigelis. Vis dėlto, pasak jo, tvirtas išvadas, kaip naujoji tvarka prigijo, bus galima daryti po kelių mėnesių.

Kauno viešasis transportas tęsia atsinaujinimą: perkami dar 64 nauji autobusai

Autobusų ir troleibusų keleiviai Kaune jau kelerius metus naudojasi naujausiu viešuoju transportu Lietuvoje. Jo vidutinis amžius lenkia net Europos Sąjungos šalių vidurkį. Netrukus miesto autobusų gretos dar gerokai atjaunės. Praėjusiais metais užbaigusi vieną didžiausių projektų viešojo transporto istorijoje, bendrovė „Kauno autobusai“ toliau modernizuoja technikos parką – kitąmet į miesto gatves išriedės dar 64 nauji „MAN Lions‘s City“ hibridiniai autobusai.
2022-10-31

Kas 30 automobilis Lietuvoje – teršiantis aplinką: gyventojai sako, ekologiškesnių nusipirkti negali

Lietuvos keliuose vis dar apstu taršių automobilių, kurių išmetamos medžiagos nuodija orą ir kenkia sveikatai, tačiau Aplinkos ministerija dėl kilusio nepasitenkinimo mokesčio už taršius automobilius atsisako, tad teliks baudos. O gyventojai tvirtina – naujų, netaršių automobilių tiesiog neįperkantys, o turimus senus keisti į viešąjį transportą būtų keblu – ne visur autobusai ar troleibusai važiuoja patogiai ir laiku.

Partijos savų nepamiršta – randa šiltas vietas valstybės ir savivaldybių įmonėse

Jei ištikimam partijos nariui per rinkimus neatsiveria Seimo ar savivaldos tarybos durys, šiltą vietą jis atras savivaldybės ar valstybės įmonės direktoriaus kėdėje. Nors savais labiausiai rūpinasi socialdemokratai, rinkimų nelaimėjusių bendrapartiečių nepamiršta nė viena pagrindinė Lietuvos partija.  „Transparency International“ Lietuvos skyrius (TILS) atlikto tyrimą, kiek savivaldybių ir valstybės valdomų įmonių vadovų turi ryšių su politinėmis partijomis.

Kaune brangsta autobusų bilietai

Kaune per artimiausius metus nebeliks nė vieno seno troleibuso. Visi 98 kelių dešimčių senumo „Škoda“ troleibusai bus pakeisti naujomis ir komfortiškomis transporto priemonėmis. Įgyvendinti šį tikslą Kaunui leis nuo rugpjūčio pradžios šiek tiek didėjančios viešojo transporto bilietų kainos. Kauno miesto taryba šį antradienį pritarė bendrovės „Kauno autobusai“ inicijuotam sprendimui dėl viešojo transporto bilietų kainų padidinimo.
2017-06-13

Kaune vėl brangs viešojo transporto bilietai

Biudžeto nesurenkanti Kauno miesto savivaldybė griebiasi šiaudo - vėl ketina branginti viešojo transporto bilietus. Pasak miesto vadovų, tokiu būdu tikimasi sulaukti apyvartinių lėšų troleibusų ir autobusų parkams. "Nematome kitos išeities, nes pinigų neužtenka viešajam transportui išlaikyti. Talonėlių kainas didinti būtina", - sakė Kauno meras Andrius Kupčinskas. Poryt Kauno miesto taryba spręs, nuo kurios dienos kauniečiai, pirkdami viešojo transporto bilietus, mokės nebe 1,7, o 1,8 lito.

Pingantys degalai bankrotus tik atitolina

Lietuvos vežėjai gali trumpai atsipūsti - degalų kainos pastaruoju metu ne tik stabilizavosi, bet ir krito. Tačiau bankrotų tikimybė nemažėja dėl krintančios vežėjų paslaugų paklausos, rašo ketvirtadienio "Respublika". Rugsėjį mažės autobusų maršrutų Tolimojo keleivinio transporto kompanijos UAB „Toks“ generalinis direktorius Arūnas Indrašius „Respubliką“ patikino, kad vis dar ketina atsisakyti dalies maršrutų, mat neką tepakito ir situacija, o ir degalų pigimo stabiliu pašnekovas nelaiko.
2008-07-31

Traktoriai baugins tik pieno perdirbėjus

Šalies pieno gamintojai, vakar posėdžiavę Kaune, Žemės ūkio rūmuose (ŽŪR), nutarė rugpjūčio 5-ąją suvažiuoti prie penkių didžiųjų pieno perdirbimo įmonių su traktoriais ir taip protestuoti dėl per mažų pieno supirkimo kainų. Prie šalies Vyriausybės ir Žemės ūkio ministerijos nutarta nevažiuoti, nes ūkininkams pažadėta 40 mln. litų papildomų subsidijų.

Ruošiamasi masiniam protestui

Šio mėnesio pradžioje Vilniuje, Marijampolėje ir Utenoje praūžusi vežėjų protesto akcija „STOP degalų kainų augimui" buvo tik ledkalnio viršūnė. Ketvirtadienį masinio protesto planus derins žemdirbiai, prie jų prisidėti gali ir nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava". Noro protestuoti neslepia ir pajūrio žvejai. Apie būsimą protestą tiek žemdirbiai, tiek „Linava" kalba užuominomis. Esą visos smulkmenos paaiškės ketvirtadienį.
2008-07-23

Vežėjų protesto akcija liepą – tik apšilimas

Šio mėnesio pradžioje praūžusi vežėjų protesto akcija „STOP degalų kainų augimui“ buvo tik ledkalnio viršūnė. Žemdirbiai, vežėjai ir pajūrio žvejai galvoja apie naujus protestus. Ketvirtadienį masinio protesto planus derins žemdirbiai, prie jų prisidėti gali ir nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“. Noro protestuoti neslepia ir pajūrio žvejai, rašoma antradienio „Respublikoje“. Apie būsimą protestą tiek žemdirbiai, tiek „Linava“ kalba užuominomis.
titulinis 2008-07-22
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų