mindaugas dumčius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas dumčius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas dumčius“.

Vokietijos rankinio čempionate pergalingai metus baigė Malašinsko komanda

Viename stipriausių Europoje Vokietijos rankinio čempionate paskutines rungtynes šiais metais sužaidė „Melsungen“ komanda, kuriai atstovauja vienas Lietuvos rinktinės lyderių Aidenas Malašinskas. „Melsungen“ rankininkai namuose minimaliu skirtumu 20:19 įveikė „Lemgo“ ekipą. Po šios pergalės „Melsungen“ pakilo į 6 vietą. A. Malašinskas prie pergalės pridėjo 2 įvarčius. Lietuvis realizavo abu 7 metrų baudinius.
2022-12-27

Tarp Europos rankinio čempionato gražiausių epizodų pateko ir lietuviai

Vengrijoje ir Slovakijoje ketvirtadienį prasidėjo 15-asis Europos vyrų rankinio čempionatas. Po labai ilgos pertraukos tarp elitinių Europos rinktinių varžosi ir Lietuvos rinktinė. Į F grupę patekę lietuviai Košicės „Steel“ arenoje (Slovakija) pirmajame ture metė rimtą iššūkį Rusijos rankininkams.
2022-01-14

Rankinio rinktinės rungtynės – prie pilnų tribūnų

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė pratęsė pasirengimo stovyklą prieš artėjančias lemiamas pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Islandijos komanda. Prie iš Baltarusijos grįžusios komandos prisijungė likusi komandos dalis ir dabar rinktinė sportuoja visos sudėties. Baltarusijoje per dvejas rungtynes Lietuvos rinktinė iškovojo pergalę.
2018-06-06

Tragiškas kėlinys privertė kapituliuoti Lietuvos rankinio rinktinę Slovakijoje

Šeštadienį Hlohoveco mieste, Slovakijoje, Lietuvos rankinio rinktinė žaidė antrąsias rungtynes šią savaitę su Slovakijos atstovais. Europos zonos atrankos į pasaulio čempionatą 2017 m. Prancūzijoje pirmosios grupės rungtynės nesėkmingai susiklostė Lietuvos rinktinei. Po itin prasto pirmojo kėlinio nusileista varžovams 31:27 (19:10). Šansai patekti į kitą pasaulio čempionato atrankos etapą tapo minimalūs.
2016-01-09

Lietuvos vyrų rankinio čempionato rungtynėse – žaidėjų diskvalifikacijos

Lietuvos "Vivus.lt Rankinio lygos" čempionate išlieka trivaldystė - toliau vien pergalėmis į priekį žingsniuoja Klaipėdos "Dragūnas", Vilniaus VHC "Šviesa" ir Alytaus "Almeida-Stronglasas". Šiame ture nervų neišlaikė ir diskvalifikacijų su teisėjų raportais sulaukė du žaidėjai: Kauno LSU rankininkas Saulius Katkevičius ir Varėnos "Ūlos" žaidėjas Remigijus Čepulis. Pirmąją pergalę šį sezoną iškovojo Šiaulių "SM Dubysos Gubernijos" rankininkai.