milanas mačvanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milanas mačvanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milanas mačvanas“.

Be gailesčio: serbai sudaužė gruzinus, vokiečiai – austrus

Triuškinamas pergales 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyro G grupėje pirmadienį iškovojo Serbijos ir Vokietijos komandos. Serbai savo aikštėje 105:87 (21:21, 23:24, 30:19, 31:23) nepasigailėjo gruzinų. Svečiai priešinosi tol, kol turėjo jėgų. Jie po dviejų kėlinių pirmavo 45:44. Po pertraukos išryškėjo Serbijos rinktinės pranašumas.
2017-11-27

Antrasis turas: serbiški „Lietuvos ryto“ ir „Lietkabelio“ išbandymai

Trečiadienį – antrasis Europos taurės turnyro turas. Jame Lietuvos krepšinio klubų laukia serbiški išbandymai. Vilniaus „Lietuvos rytas“ vyks į Belgrado pragarą, Panevėžio „Lietkabelis“ svečiuose susitiks su Miuncheno „Bayern“. Kardinaliai pasikeitusi komanda „Partizan“ namų rungtynes žaidžia Aleksandaro Nikoličiaus halėje, kuri anksčiau vadinosi „Pionir“ arena. Ji nėra didžiausia Serbijoje – bene perpus mažesnė už „Kombank Arena“ (18,386) Belgrade.
2017-10-18

Ispanai lieka nepralaimėję, serbų poziciją lems latvių ir turkų rungtynės

Ispanijos krepšinio rinktinė Europos čempionato C grupės varžybas baigė be pralaimėjimų. Pergalę iškovojo ir serbai, tačiau jų likimą D grupėje nulems latvių bei turkų rungtynės. Ispanai 87:64 (22:10, 19:19, 17:19, 27:64) nugalėjo be lyderio Adamo Hangos žaidusius vengrus.
2017-09-07

D grupė: trivaldystė, kurioje latviai

Realiausias Europos krepšinio čempionato D grupės scenarijus – trys rinktinės, surinkusios vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių. Tai – latviai, serbai bei rusai. Grupės planus antradienį sujaukė latviai. Kaimynai 84:69 (12:15, 22:29, 18:8, 32:17) nugalėjo rusus ir privertė juos suklupti pirmąjį kartą.
2017-09-06

Pralaimėjo ir latviai – krito prieš serbus

Europos čempionatą pralaimėjimu pradėjo Latvijos rinktinė. Ji D grupės starte 82:92 (24:21, 23:24, 13:20, 22:27) nusileido Serbijos komandai. Latviai 7-ąją minutę pirmavo 14:7, o dar po minutės – 22:10. 17-ąją minutę įtikinamą persvarą sukaupė serbai (39:32), bet jie po pirmosios mačo pusės atsiliko 45:47. Antrojoje rungtynių dalyje dominavo serbai, bet ketvirtajame kėlinyje į priekį buvo išsiveržę ir latviai (75:73). Tada serbai laimėjo atkarpą 7:0 (80:75) ir šventė pirmąją pergalę.
2017-09-01

Eurobasket 2017. D grupė ir kardinaliai išsiskyrusios ekspertų nuomonės

Europos čempionato D grupėje, kurios kovos vyks Stambule, žais Latvijos rinktinė. Ją daugelis įvardija ta komanda, kurios pajėgumą labai sunku nuspėti. Latvių varžovais bus serbai, turkai, rusai, belgai ir britai. tv3.lt ekspertų, vertinusių šią grupę, nuomonės kardinaliai išsiskyrė. Serbija Didžiausios pergalės. Prasidėjo seniai ir vis dar tęsiasi. Serbija – viena tituluočiausių krepšinio valstybių.
2017-08-26

Serbijos rinktinė permainingose rungtynėse įveikė italus

Pergale trečiadienį startavusiame Europos krepšinio čempionate debiutavo viena favoričių Serbijos rinktinė, kuri Šiauliuose, nors ir išbarstė aštuoniolikos taškų persvarą, galiausiai 80:68 (10:18, 25:11, 22:24, 23:15) įveikė Italijos krepšininkus.
2011-08-31

M. Mačvanas penkerius metus gins „Maccabi" garbę

Milano Mačvano ir Tel Avivo „Maccabi" istorijoje galutinai padėtas taškas. 21 metų 206 cm ūgio krepšininkas keliasi į Izraelio vicečempionų gretas. Oficialiame pranešime skelbiama, kad serbas sudarė kontraktą, kuris galios iki 2015 metų vasaros, o dabartinis aukštaūgio klubas Vršaco „Hemofarm" gaus 500 tūkstančių eurų išpirką. „Maccabi" pradėjo ieškoti klubo, kuriam galėtų paskolinti vilčių nepateisinusį amerikietį Richardą Hendrixą.
2010-12-17

Lietuviai neatsilaikė ir prieš Serbiją

Europos čempionate Lietuvos rinktinei nepavyko trinktelti durimis ir finišuoti pergale – paskutinėse rungtynėse su Serbija mūsiškiai pralaimėjo 79:89 (19:23, 18:18, 24:22, 18:26) ir užėmė itin kuklią dvyliktą vietą.
2009-09-16

Jono Kazlausko graikai nusileido Serbijai

Jono Kazlausko vadovaujama Graikijos vyrų krepšinio rinktinė tęsia pasiruošimą artėjančiam Europos čempionatui. Draugiškose rungtynėse lietuvių stratego auklėtiniai namuose kiek netikėtai 82:83 (18:21, 26:25, 16:7, 22:30) nusileido Serbijos rinktinei. Pralaimėjusiems Vassilis Spanoulis surinko 21, Stratos Perperoglou – 13, Sofoklis Schortsanitis ir Nickas Calathesas – po 11 taškų.