9
Ispanija – Vengrija 87:64 (nuotr. SCANPIX)

Ispanijos krepšinio rinktinė Europos čempionato C grupės varžybas baigė be pralaimėjimų. Pergalę iškovojo ir serbai, tačiau jų likimą D grupėje nulems latvių bei turkų rungtynės.

9

Ispanai 87:64 (22:10, 19:19, 17:19, 27:64) nugalėjo be lyderio Adamo Hangos žaidusius vengrus.

Čempionato favoritai rungtynes pradėjo užtikrintai – antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 25:10.

Nors 28-ąją minutę ispanai turėjo 22 taškų persvarą (57:35), vengrai ketvirtojo kėlinio pradžioje deficitą ištirpdė iki penkių (55:60).

Vengrijos rinktinė pataikė 26 procentus dvitaškių (9/35) ir metė aštuonias baudas, kai Ispanijos komanda – 23. Pastaroji kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 49:29 bei atliko daugiau rezultatyvių perdavimų – 26:15.

Ispanija: Pau Gasolis 20 (6/12 metimų, 6/7 baudų, 8 atkovoti kamuoliai), Sergio Rodriguezas 15 (5/8 met., 7 rezultatyvūs perdavimai), Willy Hernangomezas 15 (6/10 dvitaškių, 5 atk. kam.), Marcas Gasolis 10 (8/8 met., 6 atk. kam.).

Vengrija: Csaba Ferenczas 17 (5/8 tritaškių), Davidas Vjvoda 10.

Ispanai (5 pergalės / 0 pralaimėjimų) užėmė pirmąją C grupės vietą, vengrai (2/3) – ketvirtąją.

Serbijos rinktinė 74:54 (18:13, 24:12, 14:11, 18:18) pranoko belgus.

Serbai 13-ąją minutę pirmavo 20:19, bet spurtavo 20:0 (40:19). Balkanų komandai tokią persvarą pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos.

Belgai pataikė devynis dvitaškius iš 32 (28 procentai). Serbai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 45:32.

Serbija: Bobanas Marjanovičius 22 (8/12 dvit., 6/6 baud., 7 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius (5/10 dvit., 9 rez. perd.), Milanas Mačvanas 10.

Belgija: Benjaminas Lecomte 12, Axelis Hervelle 10 (5 atk. kam.).

Galutinė serbų (4/1) pozicija D grupėje paaiškės po latvių ir turkų rungtynių. Belgai (1/4) liks penkti.