mike james

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mike james“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mike james“.

Atviras Jamesas: „Durantas į finalo ketvertą neatvyks, nes nenori savo atostogų leisti Lietuvoje“

Į Kauną atvykęs ir penktadienio Eurolygos pusfinaliui su „Monaco“ ekipa besiruošiantis Mike‘as Jamesas davė interviu Lietuvos ir užsieniečio žurnalistams. „Eurohoops.net“ svetainei Monako kunigaikštystės klubo lyderis sakė: „Aš klube jaučiuosi kaip vyresnysis brolis. Man 32, o visi kiti yra 27 ar panašaus amžiaus. Aš esu vyriausias komandoje. Tai nėra lengva, nes nemėgstu kalbėti, bet stengiuosi būti pavyzdžiu. Pavyzdžiui, ateiti į treniruotę anksti ir sunkiai joje dirbti.
60 2023-05-18

Aiškėja, kodėl „Monaco“ suspendavo Mike‘ą Jamesą: naudos gaus ir „Žalgiris“?

Eurolygos krepšinį sudrebino žinia, kad viena ryškiausių turnyro žvaigždžių Mike‘as Jamesas suspenduotas neribotam laikui. Amerikiečio atstovaujamas „Monaco“ klubas būtent šiomis savaitėmis kovoja dėl patekimo į Eurolygos atkrintamąsias. Kas gi privertė klubą priimti tokį griežtą sprendimą? Prancūzijos spaudos duomenimis, praėjusią savaitę M. Jamesas pernelyg paniro į naktinį Monako gyvenimą, o tai atsiliepė ir krepšinio aikštėje.
2023-03-15

Kosminiu metimu Jameso išplėštame pratęsime „Monaco“ palaužė „Real“

Fantastiškai išsigelbėjęs Monako „AS Monaco“ (9-3) klubas su Donatu Motiejūnu pratęsė pergalių seriją Eurolygoje. Trečias rungtynes iš eilės laimėjusi lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose po pratęsimo 95:94 (17:23, 28:25, 20:14, 23:26, 7:6) palaužė prieš Madrido „Real“ (8-4) krepšininkus ir nutraukė jų šešių pergalių seriją turnyre. D.Motiejūnas rungtyniavo 24 minutes, per kurias pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.
2022-12-09

Vos neprisižaidė: Mike’o Jameso ir D-Mo duetas ištempė Monako klubą į Prancūzijos lygos pusfinalį

Prancūzijos čempionato ketvirtfinalyje dramatišką pergalę pasiekė Donato Motiejūno atstovaujamas Monako „AS Monaco“ klubas. Lemiamose trečiose serijos rungtynėse lietuvio ekipa namuose po pratęsimo 82:80 (14:31, 15:17, 23:15, 20:9, 10:8) nugalėjo Strasbūro SIG komandą ir žengė į čempionato pusfinalį.
2022-05-31

Donatas Motiejūnas nežaidė, bet „AS Monaco“ ir be lietuvio pagalbos iškovojo lengvą pergalę

Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ įsirašė triuškinamą pergalę Prancūzijos lygoje. Lietuvio klubas namuose 102:59 (24:25, 27:9, 30:13, 21:12) sutriuškino Šolė „Basket“ krepšininkus. D.Motiejūnas ir Mike’as Jamesas šioms rungtynėms buvo neregistruoti. Nugalėtojams 23 taškus pelnė Yakuba Outtara, Brockas Motumas surinko 22 taškus. Pralaimėjusiems 12 taškų surinko Yoanas Makoundou.
2021-11-14

Mike'as Jamesas gali sugrįžti į CSKA ekipą

Mike’as Jamesas gali sugrįžti rungtyniauti į Maskvos CSKA komandą. Pranešama, kad krepšininkas susitiks su Andrejumi Vatutinu ir aptars sugrįžimo galimybę. Tokią informaciją skelbia „Gazzetta.gr“. Kol kas amerikietis treniruosis Maskvoje, bet individualiai. Praėjusiame sezone amerikietis paliko Rusiją dėl dažnų ginčų su komandos treneriu Dimitriu Itoudžio, tačiau jo kontraktas su CSKA dar yra galiojantis. Po to 31 metų atletas prisijungė prie Bruklino „Nets“ klubo.
2021-08-23

Kosminis JAV krepšinis: 63 Mike'o Jameso taškai, Paytonas Pritchardas įmetė beveik 100

Portlando „Pro-Am“ Vasaros lygoje užfiksuoti net du įspūdingi asmeniniai pasirodymai: komandos kitam sezonui kol kas neturintis buvęs Maskvos CSKA ir Bruklino „Nets“ žaidėjas Mike‘as Jamesas pelnė 63 taškus, tačiau jo atstovaujama komanda patyrė pralaimėjimą 163:165. Dar geriau pasirodė nugalėtojams atstovavęs Bostono „Celtics“ priklausantis Paytonas Pritchardas, kuris pelnė net 92 taškus.
2021-08-15

Rytų konferencijos lyderių mūšyje – dominuojantis Giannis ir vėl solidus Jamesas

Pergalę Rytų lyderių mūšyje iškovojo Milvokio „Bucks“ (41-24) klubas, kuris namuose 124:118 (34:33, 32:25, 26:36, 32:24) pranoko Bruklino „Nets“ (43-23) ekipos krepšininkus. Komandos žaidė antrą kartą per tris dienas ir abi pergales šventė „Bucks“. Su šiuo laimėjimu Milovkio ekipa užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. Atkakli kova vyko viso mačo metu. Lemiamas pasirodė ketvirtasis kėlinys.
2021-05-05

NBA debiutavęs Jamesas paaiškino, kodėl paliko CSKA

Bruklino „Nets“ komandoje debiutavęs Mike’as Jamesas paaiškino išvykimo iš Maskvos CSKA priežastis.  Jis teigė, kad su CSKA treneriu Dimitriu Itoudžio konfliktavo, tačiau ne dėl krepšinio, o dėl asmeninių reikalų. „Kai Messina tapo „AX Armani“ treneriu, mes bendravome telefonu visą vasarą ir vieną dieną parašė, kad galiu susirasti kitą komandą. Kas liečia Itoudį, mano gyvenime nutiko kai kurie dalykai ir manau, kad į juos nebuvo atsižvelgta taip, kaip turėtų būti.
2021-04-24

Rusijos klubų susidūrime Eurolygoje – gniuždanti CSKA pergalė

Pergalę Eurolygoje iškovojo Maskvos CSKA (22-10) komanda, kuri namuose 97:72 (21:17, 26:17, 29:13, 21:25) įveikė Maskvos srities „Chimki“ (4-28) ekipą. CSKA komanda laimėjo ketvirtą kartą iš eilės ir užsitikrino namų arenos pranašumą ketvirtfinalyje. CSKA žaidė be Mike’o Jameso, kuris palieką komandą, o „Chimki“ nepadėjo traumą patyręs Aleksejus Švedas. Pasak rusų spaudos, krepšininkas susilaužė pirštą ir jam sezonas jau veikiausiai baigtas.