mihkelis kirvesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mihkelis kirvesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mihkelis kirvesas“.

„Vytautas“ išvargo pergalę Estijoje

Prienų-Birštono „Vytautas“ tris kėlinius gimdė pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse Pernu. Prieniškiai paskutinįjį ketvirtį laimėjo 31:11 ir nugalėjo „Port of Parnu“ – 88:75 (22:24, 17:23, 18:17, 31:11). Šeimininkai mačą pradėjo 7:2, bet „Vytautas“ po poros minučių išlygino rezultatą – 9:9. Tada „Port of Parnu“ laimėjo atkarpą 8:0 (17:9). Kėlinio pabaigoje rezultatas vėl buvo lygus (21:21). 21-ąją minutę šeimininkai pirmavo 49:39. „Vytautas“ rezultatą išlygino ketvirtojo kėlinio pra...