miglė šmitaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „miglė šmitaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „miglė šmitaitė“.

Dar vienas lietuvių bronzos medalis Europos jaunimo olimpiniame festivalyje

Prancūzijoje vykstančiame VIII Europos jaunimo (iki 17 metų) olimpiniame festivalyje ketvirtadienį (07.31) Lietuvos jaunieji sportininkai iškovojo dar vieną bronzos medalį ir dabar jau turi du aukso, vieną sidabro ir keturis bronzos apdovanojimus. Medalių taupyklę papildė dziudo imtynininkas Justinas Gramba, iškovojęs trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 54 kg.
2003-08-01

Dziudo varžybose - dar vienas bronzos medalis, o krepšininkės liko ketvirtos

Paryžiuje vykstančiose septintojo Europos jaunimo olimpinio festivalio varžybose ketvirtadienį Lietuvos sportininkai pelnė vieną bronzos medalį ir iš viso savo sąskaitoje turi 2 aukso, 1 sidabro bei 4 bronzos apdovanojimus. Šįkart medalių taupyklę papildė dziudo imtynininkas Justinas Gramba, iškovojęs trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 54 kg.
2003-08-01

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje po dviejų dienų Lietuvos komanda aštunta

Prancūzijoje vykstančiame VIII Europos jaunimo (iki 17 metų) olimpiniame festivalyje per pirmąsias dvi varžybų dienas daugiausiai medalių iškovojo Rusijos sportininkai - 6 aukso, 4 sidabro ir 4 bronzos. Antri komandinėje įskaitoje vengrai (5,3,3), treti - vokiečiai (3,3,4), o Lietuvos atstovai, iškovoję du aukso ir vieną bronzos medalį, yra aštunti.
2003-07-30

Dziudo imtynininkas Karolis Bauža - Europos jaunimo olimpinio festivalio prizininkas

Prancūzijoje vykstančiame VIII Europos jaunimo (iki 17 metų) olimpiniame festivalyje pirmąjį medalį Lietuvai iškovojo dziudo imtynininkas Karolis Bauža. K. Bauža rungtyniavęs svorio kategorijoje iki 90 kg laimėjo bronzos medalį. Pirmoje kovoje jurbarkietis nugalėjo latvį A. Cmichovską, o antrą kovą pralaimėjo gruzinui M. Nizharadzei, kuris iškovojo sidabrą. Kovoje dėl bronzos K. Bauža aiškia persvara nugalėjo vokietį T. Bierau.