michaelas dixonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michaelas dixonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michaelas dixonas“.

Be gailesčio: serbai sudaužė gruzinus, vokiečiai – austrus

Triuškinamas pergales 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyro G grupėje pirmadienį iškovojo Serbijos ir Vokietijos komandos. Serbai savo aikštėje 105:87 (21:21, 23:24, 30:19, 31:23) nepasigailėjo gruzinų. Svečiai priešinosi tol, kol turėjo jėgų. Jie po dviejų kėlinių pirmavo 45:44. Po pertraukos išryškėjo Serbijos rinktinės pranašumas.
2017-11-27

Italai gruzinus nustūmė į nepavydėtiną padėtį

Italijos rinktinė užsitikrino trečiąją Europos krepšinio čempionato B grupės vietą. Italai trečiadienį po atkaklios kovos 71:69 (27:10, 11:20, 20:17, 13:22) nugalėjo gruzinus. Italai rungtynes pradėjo 16:2 (6 minutė), o antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 29:10. Gruzinai, visas rungtynes besiviję varžovus, juos aplenkė paskutinę minutę (68:67). Tačiau likusį laiką sėkmingiau sužaidė italai. Pastarieji atliko 20 rezultatyvių perdavimų, gruzinai – 10. Italai blokavo penkis varžovų metimus.
2017-09-06

B grupė: viskas lietuvių rankose

Lietuviai, norėdami išvengti matematikos, turi laimėti prieš vokiečius. Antradienį po fantastiškos kovos triumfavo gruzinai. Lietuvos rinktinė 94:62 sutriuškino Ukrainos komandą. Trečiadienio lietuvių varžovai rungtynių išvakarėse 61:55 (16:17, 13:12, 14:9, 18:17) palaužė italus. Pastarieji rungtynes pradėjo 8:3, bet vokiečiai bemat išlygino rezultatą (8:8). Vienodi skaičiai švieslentėje degė ir po dviejų kėlinių (29:29). Atkakli kova vyko iki rungtynių pabaigos.
2017-09-06

Lietuvos krepšinio lygos reguliarųjį sezoną vicečempionas baigė pergale Pasvalyje

Pergale Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) reguliarųjį sezoną baigė trečią vietą užimantis šalies vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ (31 pergalė ir 9 pralaimėjimai), trečiadienį Pasvalyje 68:64 (19:16, 21:15, 14:14, 16:19) įveikęs į penktąją poziciją smuktelėjusią Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (23/16) komandą. 17 taškų prie pergalės prisidėjo Donatas Zavackas (10 atkovotų kamuolių), 13 – Mustafas Shakuras, 10 – Simas Galdikas, 9 – Martynas Mažeika.
2015-04-22

LKL savaitės apžvalga: Michaelo Dixono kovingumo pavyzdys ir „Neptūno“ bėdos

Klaipėdos „Neptūnas“ po truputį traukiai iš kovos dėl BEKO-LKL reguliariojo sezono nugalėtojų vardo, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ gynėjas Michaelas Dixonas pateikė kovingumo pavyzdį, o „Prienai“ neranda kopėčių išlipti iš pralaimėjimo duobės. Tai buvo įdomiausi BEKO-LKL įvykiai praėjusią savaitę. Vedliai. Klaipėdos „Neptūnas“ tapo pažeidžiamas.
2015-04-07

„Pieno žvaigždės“ iš Estijos grįžo su 7 taškų persvara

Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ pavyko parsivežti pergalę iš Estijos. Manto Šerniaus auklėtiniai Baltijos krepšinio lygos (BBL) aštuntfinalio mače 94:87 (30:24, 15:20, 26:24, 23:19) palaužė Rakverės „Tarvas“ krepšininkus. Pasvaliečiai prieš atsakomąjį mačą, kuris vasario 11 dieną vyks „Pieno žvaigždžių“ arenoje, įgijo saugų – septynių taškų pranašumą. Į ketvirtfinalį žengs komanda, laimėjusi pagal abiejų susitikimų bendrą rezultatą.
2015-02-04

Baltijos krepšinio lygos aštuntfinalyje „Pieno žvaigždžių“ pergalė ir „Prienų“ nesėkmė

Antradienį pirmosiose Baltijos krepšinio lygos (BBL) aštuntfinalio rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždės“ svečiuose 94:87 (30:24, 15:20, 26:24, 23:19) įveikė Rakverės „Tarvas“ (Estija) ekipą. 17 taškų nugalėtojams pelnė Michaelas Dixonas, 15 – Evaldas Kairys, 12 – Žygimantas Skučas. Šeimininkų gretose išsiskyrė Juris Umbraško (23 tšk.), Julius Brooksas (16 tšk.) bei Reinaras Hallikas (15 tšk.
2015-02-03

Mūšis dėl naudingiausio LKL žaidėjo titulo: kas įkąs Gediminui Orelikui?

Stebint pagrindinių Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjų Jameso Andersono ir Deivido Gailiaus žaidimą Eurolygoje, greičiausiai buvo mažai abejojančių, kad dviejų stipriausių Lietuvos komandų lyderių prisijungimas prie LKL naudingiausių žaidėjų reitingo buvo tik laiko klausimas. Į trečiajį naudingiausiųjų reitingą be J.Andersono ir D.Gailiaus taip pat pateko dar vienas naujokas, Jonathanas Lee bei sugrįžo anksčiau į reitingą papuolęs įžaidėjo komandos draugas Rokas Giedraitis.
2015-01-21

Michaelas Dixonas paliko „Dzūkijos“ ekipą

Ketvirtadienį oficialiai išskyrė amerikiečio Michaelo Dixono ir Alytaus „Dzūkijos” keliai. Apibusiu susitarimu krepšininkas paliko komandą ir nuo šiol neberungtyniaus BEKO-LKL čempionate. Gynėjas Lietuvos krepšinio lygoje (BEKO-LKL) sužaidė 15 rungtynių, per kurias vidutiniškai pelnydavo po 10,8 taško, atkovodavo po 3,7 atšokusio kamuolio bei atlikdavo po 3,5 rezultatyvaus perdavimo. Artimiausias rungtynes „Dzūkija“ žais šeštadienį (gruodžio 6 dieną) namuose su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa.