mhairi spence

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mhairi spence“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mhairi spence“.

Lietuvos penkiakovininkėms – Europos moterų estafečių bronza

Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate, vykstančiame Bato mieste Anglijoje, Lietuvos merginų komanda vėl užkopė ant prizininkių pakylos. Lina Batulevičiūtė ir Emilija Serapinaitė moterų estafečių varžybose užėmė trečiąją vietą! Birželio mėnesį Berlyne vykusiame Pasaulio čempionate L. Batulevičiūte su E. Serapinaitės seserimi dvyne Ieva šioje rungtyje iškovojo sidabro apdovanojimą. Šį kartą mūsų merginos plaukimo rungtyje distanciją įveikė per 2:06.38 sek.
2015-08-20

Penkiakovininkė L. Asadauskaitė pasaulio taurės varžybų etape – 15-a

Lietuvos penkiakovininkė Laura Asadauskaitė Vengrijoje vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų trečiajame etape užėmė 15-ąją vietą. Po motinystės atostogų į didįjį sportą sugrįžusi 27-erių metų L. Asadauskaitė finale šeštadienį surinko 5188 taškus. Nugalėjo egiptietė Aja Medani (Aya Medany, 5452 tšk.), antrąją vietą užėmė olimpinė vokietė Lena Šioneborn (Lena Schoeneborn, 5448 tšk.), o trečiąją – britė Meiri Spens (Mhairi Spence, 5404 tšk.