mergišius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mergišius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mergišius“.

Naktiniame klube su verslininku susipažinusi kaunietė skaudžiai pasigailėjo: „Noriu įspėti kitas“

„Kai su draugėmis išsiruošėme į naktinį klubą, kuriame susipažinau su simpatišku vyru, netikėjau, kad viskas baigsis būtent taip. Tikėjausi kažko, panašaus į filmą, o gavau tokią pamoką, kad dabar tenoriu perspėti visas merginas“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Rita iš Kauno. Viskas prasidėjo tada, kai su merginomis nuėjome į naktinį klubą. Žinoma – kokteiliai, garsi muzika, šokiai, keli nauji vyrai šalia mūsų. Jie pasirodė tokie žavūs, kad su vienu iš jų greitai persikėlėme iš klubo į miestą.
2022-02-26

Tai viena, tai kita: mergišius Bradley Cooperis pastebėtas su keliomis garsenybėmis

Mergišiaus etiketę pelnęs Holivudo aktorius Bradley Cooperis (41) pastaruoju metu vis dažniau pastebimas su skirtingomis gražuolėmis. Vieną dieną jis važinėjasi kartu su supermodeliu, kitą – pietauja su aktore iš filmo „Saulėlydis“. Ko gero, daugelis šį aktorių apibūdintų kaip patrauklų vyrą, todėl nereikia stebėtis, jog jo buvusiųjų sąrašas gana ilgas. Bradley susitikinėjo su Renée Zellweger, Zoe Saldana, Suki Waterhouse, Irina Shayk ir kitomis pramogų versle žinomomis moterimis.
2016-03-04

Labdaringas mergišius: už metus be moterų – tūkstančiai dolerių vaikams

Savimi pasitikintis žaidėjas – štai tokios pravardės vyras atsikratė laimėjęs lažybas. Pete'as Lynagho'as lažinosi, kad, būdamas kazanova, su moterimis nesimylės ne mažiau nei metus, rašo mirror.co.uk. Rezultatas - jokio sekso visus metus ir 2000 dolerių P. Lynagho kišenėje. Iš pradžių tai buvo tik pokštas, tačiau vėliau tai peraugo į kur kas didesnį projektą.  Vyras socialiniame tinklalapyje "Facebook" nuolat talpino vaizdo įrašus, pildė savo internetinį dienoraštį.
2014-07-23

Ką daryti su vyru mergišiumi?

“Mergišius” - be abejo, kasdienės moralės sąvoka. Ji reiškia vyrą, neturintį draudimų, sulaikančių jį nuo troškimo intymiai suartėti su moterimis. Kadangi tokia laisvė gresia sugriauti tradiciškai suvokiamą šeimą (besiremiančia abipuse ištikimybe), tai moralė mergišių smerkia. Tačiau kultūroje jis žinomas kur kas kilnesniu ir nevienareikšmiu Don Žuano vardu. Į jį psichologai žiūri kaip į archetipą, glūdintį kiekvieno vyro pasąmonėje.
2014-01-02

Mergišiaus psichologija

Pakalbėsime apie tam tikrą vyrų kategoriją – mergišius, liaudiškai tariant „babnikus“. Mums, moterims, žodis „mergišius“ vienareikšmiškai yra nemalonus ir užima vietą šalia visų neigiamų epitetų, skirtų vyrams. Pažiūrėkime į mergišius pro „psichologinį mikroskopą“. Pirmasis tipas: „Klasikinis mergišius“ Tai pakankamai aiškus vyrų tipas, išsiskiriantis kraštutiniu nepastovumu. Jie veiklūs, energingi, trykštantys optimizmu ir gyvenimo džiaugsmu.
2013-07-22

Žodį „mergišius“ moterys vartoja kaip keiksmažodį

Žodis „mergišius“ tarp moterų dažniausiai yra vartojamas, kaip keiksmažodis. Būtent taip moteris keikia vieną konkretų arba visus vyrus. Mergišius– tai nerimtas žmogus, šalia kurio moteris nesijaučia vienintele ir mylima. Ryte jis žada amžiną meilę vienai, o jau vakare pasakoja apie nežemiškus jausmus kitai moteriai. Santykių pradžioje jis savo moterį padaro pačia laimingiausia žemėje, tačiau paskui jos laukia nusivylimas ir skausmas. Dažnai vyrai slepia, kad yra mergišiai.
2012-10-22

Kaip atpažinti mergišių

Paslaugus, ryžtingas, gražus, mokantis rodyti dėmesį vyras gali sužavėti bet kurią moterį. Tačiau kaip žinoti, kad jis flirtuoja ne su visomis? Mergišių atpažinti gali būti sunku, ypač jei jis jums labai patinka. Reiktų sunerimti, jei jis vengia jus apkabinti viešoje vietoje ar visai jumis nesidomi. 1. Jis turi daug draugių. Nieko tokio, jei vyras turi draugių. Tačiau jei jis turi labai daug draugių, paprasčiausiai gali neturėti laiko jums.
2012-02-23

Susitikinėji su mergišiumi?

Susitikinėji su žavingu vaikinu, kuris negaili Tau dėmesio, maloniai bendrauja, sako komplimentus ir Tave žavi bene visi jo būdo bruožai? Kaip žinoti, ar jis Tau nuoširdus ir kaip nepasiklysti tarp saldžių vaikino žodelių? Juk niekada negali žinoti su keliomis merginomis be Tavęs, jis susitikinėja. Mes padėsime Tau išsiaiškinti, meluoja jis Tau ar ne! 1. Be emocijų.
2011-04-08

Kiečiausias Italijos mergišius

Charizmatiškam, labai turtingam ir iki šiol teisėsaugininkams neprieinamam Italijos Vyriausybės vadovui Silvio Berlusconi gali tekti nusileisti ant žemės. Ar net į teisiamųjų suolą. Kur patenka net Sicilijos bosai. Ryžtingas teismas Italijos Konstitucinis Teismas ketvirtadienį iš dalies panaikino prieštaringai vertinamą neliečiamybės įstatymą, kuris apsaugo premjerą, 74 metų S. Berlusconi ir jo ministrus nuo baudžiamojo persekiojimo.
2011-01-16

Ashtonui Kutcheriui apsinuoginti - ne problema

Ashtonas Kutcheris nesigėdija savo nuogumo, todėl jam visiškai tas pats, jei žmonės jį pamatytų be drabužių. Nesvarbu, kas tai būtų: ar žmona ar visiškai nepažįstami praeviai, aktorius Ashtonas Kutcheris gali ramiai visiems demonstruoti savo nuogybes. Todėl net filmuojant atvirsesnes „Mergišiaus“ scenas aktorius nesidrovėjo po visą filmavimo aikštelę vaikščioti taip kaip jį pagimdė mama. „Visuomet yra ta pirminė baimė.
2009-11-16
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų